Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 28 Αυγούστου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Γουμαν (γυναικα) με αυτα που γραφης θα μας τοις χαλασης τοις * απαλες * μας.      Μην φοβασε το μαχαιρι μου, το εχω στιλη να το ακονισω.   
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Masterperris δεν είμαι απλά γυναίκα είμαι Mistress με ότι αυτό συνεπάγεται, τώρα όσον αφορά το ότι θα σας χαλάσω τις απαλές σας...
    δεν νομίζω να επηρεάζονται από τα λεγόμενά μου, όσο για το μαχαίρι σου...
    έχω δείξει ποτέ να φοβάμαι;;
    Μία δυναμική γυναίκα δεν φοβάται τίποτα παρά μόνον τον Θεό.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Καλη μου δεν σου κλεβω το στεμα σου, αλόστε σε εχω δη και απο κοντα με τους σκλαβους σου, και εχω πιστη ιδιοις ομασι οτι εισαι Mistress.    Τους Κυριαρχους πρεπει παντα να τους φοβασε, αντε να μην αγριεψουμαι, κγρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.     
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Σκύλος που γαυγίζει, δεν δαγκώνει   παλιά παροιμία  
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

         
     
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Όχι.
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Έχει δικαίωμα μια/ένας υποτακτικός να διεκδικήσει;

    Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.

    Αναπολώντας τα περασμένα, δε νομίζω ότι ένα υποτακτικό άτομο διακρίνεται για τη διεκδικητική του ενόρμηση. Δεν θέλησα ποτέ μου πραγματικά να διεκδικήσω και τις ελάχιστες φορές που το έκανα ένιωθα άστοχη και κάπως σαν έξω απ το πετσί μου.

    Οπότε, και δικαίωμα να είχα η χρήση του δεν θα με εξέφραζε. Απλά θα είχα το παλιό μου δίλημμα αν η μη χρήση του μεταδίδει το σωστό μήνυμα.

    Η επιθυμία του υποτακτικού ατόμου σε κάθε περίπτωση φαίνεται, το ίδιο και το ανάγκεμά του.