Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Anacreon, στις 11 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος


    Σωστό κι αυτό.


    Όχι μωρέ, ποια ψυχή, απλά ένα αξιομνημόνευτο περιστατικό διηγήθηκα.
    Ήταν και συντοπίτισσά σου.  


    .......
     
  2. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Επιστρέψτε μου να θεωρώ απαράδεκτη μόνο την έμμεση απόπειρα φίμωσής του σχολίου μου, ειδικά όταν δε βρισκόμαστε σε δικό σας νήμα και ειδικά όταν ο νηματοθέτης έχει ήδη τοποθετηθεί.

    Επίσης, διορθώστε με αν κάνω λάθος, έχω την εντύπωση οτι το φόρουμ "Personal Experiences" είναι "ανοιχτό", δηλαδή επιτρέπει τα σχόλια σε κάθε νέο νήμα. Με αυτό σαν βάση, είναι λογικό η δημοσιοποίηση ιστοριών να εκτίθενται σε δημόσιο σχολιασμό και κριτική, είτε θετική είτε αρνητική. Αν κάποιος δεν επιθυμεί κριτική, ας κρατήσει την ιστορία του ιδιωτική ή ας ζητήσει από τη διαχείριση να αποκλείσει καθολικά τον σχολιασμό.

    Τέλος, δεν διάβασα κάποιον κανόνα που να απαγορεύει τα αρνητικά σχόλια, εκτός και αν ο σκοπός του εν λόγω φόρουμ είναι ο εκθιασμός της ιστορίας του εκάστοτε νηματοθέτη. Αν ισχύει αυτό, θα παρακαλούσα θερμώς να συμπεριληφθεί στους κανόνες λειτουργίας, ώστε να μην υποπέσουν και άλλοι στο ίδιο "λάθος".

    Η στάση σας, σας τιμά ιδιαίτερα και σας προσθέτει πολλούς πόντους εκτίμησης.

    @On Topic

    Το νήμα έχει τίτλο "Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος". Ευνόητο είναι ότι ο νηματοθέτης αναφέρεται στο Κτήνος που κρύβεται μέσα του και που ανακαλύπτει κατά τη διάρκεια της συγκεκριμένης ερωτικής επαφής.

    Το δεικτικό μου σχόλιό ήθελε να εστιάσει ακριβώς εκεί. Ένας Άνδρας σε καμία περίπτωση δεν είναι Κτήνος, ούτε θα πρέπει να ταυτίζεται η έννοια. Αν η φράση που είχε χρησιμοποιηθεί ήταν "Με έκανες Κτήνος, θα σε κάνω πράγμα" δεν θα είχα την παραμικρή ένσταση.

    Ελπίζω να σας κάλυψα.

    Με εκτίμηση,
    Heretic Angel
     
  3. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Όχι όχι όχι, το κτήνος που αντίκρυσα εκείνο το βράδυ βρισκόταν μέσα στη γυναίκα!
    Εμείς τα αγόρια κατά βάθος είμαστε μικρά χνουδωτά αρκουδάκια.
    Αυτές είναι πιο κτήνη.
    Κι άμα δεν πιστεύεις εμένα, να πιστέψεις τον Άλκη Γιαννακά στο Ρεμάλι της Φωκίωνος Νέγρη, στο σημείο που λέγει... "Βλέπεις... είσαι πιο βρώμικη από μένα... πιο χυδαία... πιο κτήνος..." και μετά η κάμερα χαμηλώνει και δείχνει το μπουρνούζι της Λαδικού να πέφτει.
    (Το έψαξα για να το ανεβάσω, αλλά έχει κατέβει ο διάλογος από το ΥΤ ρε γμτ).
     
  4. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Battle not with monsters, lest ye become a monster, and if you gaze into the abyss, the abyss gazes also into you. - Friedrich Nietzsche
     
  5. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Εμένα μου άρεσε αυτό...

    "Δε γαμάω εγώ. Η λεκάνη σου γαμάει τον πούτσο μου. Κάτι μέσα σου τον κλέβει. Τον φυλακίζει."