Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν το safeword δεν εισακουεται

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 27 Φεβρουαρίου 2019.

  1. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    σφυριξα και εληξες
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Εσέις κάνετε αντίλογο και είναι δικαίωμα σας να τον διακόψετε όποτε θέλετε.
     
  3. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    καλημερα
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Το Χιούστον αναβάλλει τις εκτοξεύσεις οταν ένα λαμπάκι είναι κόκκινο.....
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ο Μήτσος γνώρισε χθες το Κατερινακι.
    Σήμερα το μεσημέρι παντρεύονται στον Άγιο Παντελεήμονα, μεγάλη η Χάρη του.
    Ξεκινάνε μαζί μια νέα ζωή.
    Και ο Θεός βοηθός.
     
  6. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Διαβάζοντας τόσες μέρες...απλά γράφω τις σκέψεις μου..safeword...ότι λέει η λέξη....
    Για μένα προσωπικά μου δίνει ασφάλεια μόνο π υπάρχει ξέρω ότι σε περίπτωση π θ την πω σταματούν Όλα!!!!
    Δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ακόμα αλλά είναι για μένα ασφάλεια όταν δεν εισακουστεί είναι βιασμός είτε ψυχολογικός είτε είτε μόνο στην σκέψη ότι δεν θ το σεβαστεί ο Κ με πιάνει μια τρέλα στο ξανθό μ τ μυαλουδακι( δεν είναι πολύ αλλά αυτό τ λίγο π έχω).....
    Αν μ τύχαινε δεν θ μπορούσα ν τον εμπιστευτώ ξανά εκεί είναι για μένα τ θέμα..... κ χωρίς εμπιστοσύνη δεν υπάρχει σχέση χωρίς εμπιστοσύνη δεν σκύβεις τ κεφαλι
     
  7. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    οι ανθρωποι ειναι σαν τα καρπουζια. Δεν ξερεις ποτε πως ειναι απο μεσα
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Το καρπουζι θελει νερο, ηλιο και χρονο να οριμασει.
    Για τους ανθρωπους, συμφωνω.
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτό που μέσα σε μια σχέση χρειάζεται μια λέξη, μια απλή λέξη, για να νιώθει κάποιος ασφάλεια, εμένα κάπως μου κάνει.
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    οριστικά;
     
     
  11. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Και παλι δεν ξερεις τι θα σου βγει μεχρι να το φας. Το ιδιο ειναι και με τους ανθρωπους. Εδω η φιλη μας ηταν 2.5 χρονια με τον εν λογω "Κυριαρχο" και τη χτυπησε τσαντισμενος. Αρα μαπα το καρπουζι και ο "Κυριαρχος" μαζι
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αν εχεις δει ποτε σου Κληντ Ηστγουντ, καπως ετσι σου χαμογελαω τωρα. Μαζι με το πουρακι.