Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όχι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 26 Οκτωβρίου 2008.

  1. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Re: Απάντηση: Όχι...

    εσύ τον κολακεύεις δηλαδή τώρα. Ευτυχώς που έχει κι ο άνθρωπος μια ενθάρρυνση.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    Δεν τον κολακεύω και δεν τον ενθαρρύνω,γράφω την άποψη μου..Μου θυμίζει τον savageguardian (ή κάπως έτσι) ,του οποίου ανήκει το παλιότερο δεύτερο κομμάτι της υπογραφής μου(περι Master και πλαστικού μ@@νιού..) ..

    Ας υπάρξει και λίγο brutal εδώ μέσα,γιατί πολύ "γάντι" έπεσε και είναι και αυτό κομμάτι της ζωής μας...

    Και στο κάτω κάτω της γραφής τέτοιοι χαρακτήρες αποτελούν την μέγιστη φαντασίωση πολλών γυναικών,όσο και αν αντιδρούν επιφανειακά και να τους κατηγορούν.Όταν γνωρίζω τέτοιους τύπους,μέσα μου γελάω με την απέραντη εγκεφαλικότητα των γυναικών και τα αμέτρητα κουμπιά που πρέπει να εξερευνήσουν και να πατήσουν,γιατί η πραγματικότητα είναι τελείως διαφορετική.Αν υπερβάλλω τότε να μου απαντήσει κάποιος στο ερώτημα,γιατί ο Μπουκόφσκι είναι τόσο δημοφιλής στις αναγνώστριες  




    ==========================
    Κάνω edit τη συγκεκριμένη σου ερώτηση ,γιατί δεν ξέρω αν έχω ακόμα απαντήσεις στο off topic:


    http://www.in2life.gr/features/faces/articles/139335/Face.aspx
    http://el.wikipedia.org/wiki/Τσαρλς_Μπουκόφσκι
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2008
  3. Eri

    Eri

    Χου ιζ Μπουκοφσκι????
     
  4. female

    female Contributor




    Αχ, πώς φαίνεται πως είσαι μικρούλα!   Κάποτε αν δεν ήξερες τον Τσαρλς, δεν ήσουν in. Προσωπικά τον βαριέμαι.



    analfucker69, καλά και απολαυστικά γαμήσια σου εύχομαι. Αν πας ποτέ σε κανένα ουρολόγο, ρώτα αν είναι καλό να κρέμονται τα καλαμπαλίκια σου έτσι ελεύθερα και χαλαρά για χρόνια, μήπως πάθουν καμιά άσκημη πτώση ή ζημιά αργότερα. Κάτι τέτοιο έχω ακούσει, τσέκαρέ το καλού κακού, εκτός κι αν τα λίγα καλά χρόνια χρήσης σου αρκούν.



     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    ε ναι, ειδικά αυτών που καυλώνουν και χύνουν ακόμα και με τα νερά της μπουγάδας τους. 
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    Δε βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό..  
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Psonia Sto Internet


    Ο Γιάννης Κακουρβάνας παιδί μεταναστών στην επαρχία Σιενγκ Σι της Κίνας βορειοδυτικά της Ινδίας ερωτεύτηκε παράφορα την κόρη του έμπορου καρτέλ του Μεξικού και Ινδή μετανάστρια Βάνα Ντιβάνα Λόπεθ Χάγιεκ Λονγκόρια η οποία όμως ήταν διπλή πράκτορας της Κα Γκε Μπέ, της Σι Άι Έι και φυσικά της Μπι Μπι Σι και είχε μεγάλο ανταγωνισμό με τη μεγάλη σταρ του Ινδικού ποιοτικού κινηματογράφου Τζίνα Τατς Μασχάλ ντε Λόρενς ντε Αραβία η οποία με τη σειρά της είχε παιδί με τον κουμπάρο του Γίαννη Κακουρβάνα, τον θρυλικό μέχρι τις μέρες μας Μήτσο Κακουρβάνα, που ταυτόχρονα ήταν δίδυμος ξάδερφός του από άλλη μάνα και από άλλο πατέρα. Τα δύο τρίδυμα απόγονοι των θρυλικών Ελ και ορκισμένοι εχθροί των αποκρουστικών Νεφελίμ σε μια απεγνωσμένη προσπάθεια να σώσουν τη έδρα των επαναστατών που κρυφά είχαν εγκαταστήσει οι πρόγονοι της Βάνα Ντιβάνα στο παγωμένο φεγγάρι του Έντορ δίπλα από το Σούλουστ της Νορμανδίας, έρχονται σε αντιπαράθεση με την σαγηνευτική κόμισσα "Χ". Η συνέχεια στις οθόνες σας! Σηκωθείτε από πολυθρόνες, ντιβάνια, κρεβάτια, καναπέδες, σκαμπό, καμινάδες, κεραμίδια, πεζούλια, καροτσάκια, πετάξτε τα πι, αφήστε τα μωρά ατάιστα, ξεχάστε τη σύνταξη, κουτουπώστε την γκόμενα αύριο και κάντε την σωτήρια κίνηση!


    Δεν μπορώ άλλο γέλιο σήμερα...έλιωσα
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "λες να πάει γύρω-γύρω μου?"

     
     
  9. analfucker69

    analfucker69 New Member

    λοιπόν σε ευχαριστώ για την ανησιχία σου μη και τυχών μου "κρεμάσουν" τα παπάρια αλλά δεν μασάω.
    Τώρα Ευχαριστώ και αυτούς που είχαν κάποια καλά λόγια, δέχομαι την γνώμη του άλλου αρκεί να μην είναι κακεντρεχείς. Δεν είμαι τελείως savage και brutal αλλά δεν είμαι και αγαθάγγελος. Δεν προσπειούμαι και "σε όποιον αρεσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε..." που λέει και το τραγούδι. Δεν είμαι όμορφος σαν τον Ντε Κάπριο, αλλά δεν είμαι και κανένα μπάζο ούτε κουασιμόδος. Είμαι αυτός που είμαι, ευτυχισμένος με τον εαυτό μου ( πολύ λίγοι τα έχουν πραγματικά καλά με τον εαυτό τους) είμαι συνηδητοποιημένος για τον χαρακτήρα μου που έχει τα αρνητικά του και τα θετικά του. Δεν έχω κάνει συνηδειτά κακό σε κανέναν δεν είμαι εκδικητικός, δεν έχω σκοτώσει ούτε μερμήγκι ηθελημένα, γιατί να το κάνω άλλοστε? Αγαπώ και σέβομαι το κάθε πλάσμα στην γή , διότι υπάρχει λόγος που υπάρχει. Στην θάλασσα κολυμπάω γυμνός ( σε μέρη που επιτρέπετε) και είμαι εναρμονισμένος με την φύση. Δεν ντρέπομαι για το κορμί μου, δεν ντρέπομε για το ότι κολυμπάω γυμνός...
    Τώρα στο θέμα του Σέξ αν μια κοπέλα μου αρέσει και της αρέσω και συνήθως αρκετές μου κάθονται για πρωκτική απόλαυση, γιατί όχι?
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

  11. Όχι στις βιασύνες... Χ α λ α ρ ά . . .
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    Όχι στα λάγνα βλέματα...Αηδονίζομαι