Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αίτημα από το forum.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 19 Ιουνίου 2008.

?

Αιτούμαι δεύτερο nick, μου επιτρέπετε;

  1. Nαι

    23 vote(s)
    51,1%
  2. Όχι

    22 vote(s)
    48,9%
  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Αίτημα από το forum.

    δεν χρειαζεσαι 2ο νικ... εισαι πολλαπλη προσωπικότητα απο μονος σου!!


    Υ.Γ. Και αυτο δεν το λεω Εγω... 
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τα ματια μου παντως δεν αντεχουν αλλο τα χρωματα σου Ηλια   ... απο την πρωτη στιγμη ημουν υπερ του δευτερου προφιλ μονο για τους Μοντ
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Εγώ πάντως, όταν είχα γίνει μοντ σε κάποιο άλλο φόρουμ (καμία σχέση με bdsm) κόντεψα να λαλήσω. Και μιλάμε για καταστάσεις κλερόλ χέρμπαλ, καμία σχέση με τους σκοτωμούς που ξεσπάνε εδώ. Κι επειδή μου ήταν πιο σημαντικό να γράφω, παρά να κάνω τον δερβέναγα, προτίμησα να παρατήσω το μοντιλίκι -- παρόλο που στην αρχή, δεν το κρύβω, κολακεύτηκα. Κι έτσι ζήτησα και με βγάλανε από μοντ. Βέβαια, με είχανε κάνει μοντ με το έτσι θέλω. Μια ωραία πρωία βρήκα ένα μήνυμα που με ενημέρωνε πως είχα γίνει τούτο κι εκείνο.

    Ψηφίζω πάντως ναι... Αλλά προτείνω, αγαπητέ, να σκεφτείς μήπως το μοντιλίκι σε κουράζει πιο πολύ απ' όσο νομίζεις.
     
  4. Miranda

    Miranda Regular Member

    Μετα απο δυο μηνες, δε ξερω αν τελικα δημιουργησες το δευτερο νικ σου γιατι το πολλ ηταν σε ισοβαθμια  

    Εβαλα Ναι κ προπορευεται η επιθυμια σου με μια ψηφο  

    Αν νομιζεις οτι θα εκφραστεις καλυτερα μεσα απο 2ο νικ, go ahead