Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιτίες πυγοραπίσματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. Υπέροχος.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Kοίταξε, αν και επανειλημμένα έχουμε διαφωνήσει, οφείλω να συμφωνήσω μαζί σου με την παραπάνω δήλωση, γιατί έχει αλήθεια μέσα της αφ΄ενός, είναι μία γενναία δήλωση που πολλοί την σκέφτονται, αλλά εσύ την εξέφρασες....
    Αφ΄ετέρου θα ήθελα να προσθέσω, ότι και αυτό φυσιολογικό είναι, καθώς δεν μπορούν όλοι να ταιριάζουν με όλους.....

    Αλλά όπως σε ένα κλαμπ συναντάς πολύ κόσμο, αλλά επικοινωνείς τελικά με λίγους και αλληλεπιδράς με ακόμη πιο λίγους, έτσι κι εδώ, η προσωπική πλέον επικοινωνία καθορίζεται από την συμβατότητα και την υποκειμενική συμπάθεια ή αντιπάθεια η οποία δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ή όχι τελικά στην πραγματικότητα...
    όταν συμμετέχεις σε δημόσιες συναντήσεις δεν θα συναντήσεις μόνο ανθρώπους που συμπαθείς ή εκτιμάς διαδικτυακά έστω, άλλους που έχεις ξανασυναντήσει και είχες μία ζεστή, ή μία προσωπική καθαρά επαφή, αλλά και άλλους με τους οποίους για κάποιο λόγο δεν έχεις και τις πιο καλές σχέσεις....κι αυτό λοιπόν μπορεί να είναι ωριμότητα....

    Αν κάποιος πάλι δεν θέλει να συμμετάσχει σε δημόσιες εκδηλώσεις και να εκτίθεται, δικαίωμά του κι αυτό... 

    Για τα ψεύτικα προφίλ και τα λανθασμένα στοιχεία, οι απόψεις μου έχουν αναλυθεί διεξοδικά σε άλλα νήματα, δεν θα ασχοληθώ πάλι με τα αυτονόητα... 

    Και για να επαναφέρω την συζήτηση στο θέμα, θα προτείνω, στην επόμενη δημόσια συνάντηση να εγκαινιαστεί ένα νέο χάπενινγκ πυγοραπίσματος, όπου τα υποτακτικά άτομα ή όσοι γουστάρουν θα ανεβαίνουν στην σκηνή και θα δέχονται κάθε είδους ράπισμα που επιθυμούν οι κυριαρχικοί/ες....απλά θα επιλέγουν από ποιους/ες θα τα δέχονται...  
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οσο παραξενο κι αν σου φαινεται, συμφωνω  

    δεν ειναι εγκλημα, να μη συμφωνεις με καποιον/αν.

    κατω απο "κανονικές συνθηκες" κανω και παρεα με ατομα που δεν συμφωνω.

    αυτο που με εχει ξενερωσει εδω, ειναι μια μορφη "φανατισμου".

    το βουδουσουμου-φαντατικς. Εχουν την εντυπωση μερικοι και μερικες, οτι εδω,
    ΕΔΩ βρηκαν τον παραδεισο που τοσο καιρο εψαχναν....

    Ε, δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα, τι να κανουμε

    Οσο για το πυγοραπισμα, εγω προσωπικα εχω και τον εξοπλισμο (φλογγερ, κροπ, σταυρο, αλογακι) αλλα και την τεχνη κατεχω. Αν θες, παρε χαρτακι  
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Με αριθμό πρωτου-κώλου???   
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @brenda παραβολο πυγοραπισματος, 50 προστριβες   απο δημοσιο ταμειο ή ηλεκτρονικο e-παραβολο
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Βάζεις ψηλά τον πήχυ....50? Κανείς δεν θα παίξει τότε....Κουραστικό το 50...Δεν είναι και αποχρώσεις να τις ξεπετάξουμε... 
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    χαχαχαχα.... 50 ειναι για να κουραστει το χερι που τις ριχνει
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Αν είναι προστιβή και πυγοράπισμα κάτι θα γίνει φαντάζομαι.... 
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μολις εμαθα οτι οι 50 μπορουν να γινουν και σε δοσεις. Απλα παιρνεις ενα βουδουσουμ-e-παραβολο των 50 ραπισματων, και τα εξαργυρωνεις πόντο-ποντο.

     

    παφ..παφ..
     
  10. brenda

    brenda FU very much


    Ανακουφίστηκα τώρα....  Κι αυτό το πόντο-πόντο πολύ καλό ακούγεται.... 
     
  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    να, ας πουμε εγω τωρα, που ειμαι ωραιος, ευαερος και ευήλιος, εχω πχ 40 αιτησεις των 50 να "προσφερω". Θα κουραστω ο ανθρωπος. Μπαινω σε προγραμμα των "100 δοσεων" και εξυπηρετω.  
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Πυγοράπισμα έτσι απλά. Άνευ λόγου και αιτίας. Ή μάλλον με τον πιο σοβαρό... γιατί είναι κάτι, που αρέσει πολύ και στους δύο. Και δε βάζω καθόλου το χέρι μου στη φωτιά ποιο μέλος στην τελική ερεθίζεται περισσότερο. Αυτό, που προκαλεί τον πόνο και την ηδονή, ή αυτό, που φωνάζει ζητώντας (λίγες φορές) έλεος και τις περισσότερες να μη σταματήσει το γλυκό μαρτύριο;

    'Oσο ο κώλος κοκκινίζει και τα μάτια αποκτούν μία έκφραση φόβου, αγωνίας και καύλας, τόσο η ένταση αυξάνεται. Ειδικά ο κώλος με τα μαλακά μόρια προσφέρεται για τέτοιου είδους παιχνίδια. Και φυσικά το πιο απολαυστικό πυγοράπισμα για μένα το προσφέρουν τα χέρια. Η επαφή και η αίσθηση είναι αξεπέραστη. Μπορεί να μη "σκάνε" στο κορμί όπως ένα μαστίγιο ή κάποιο φλόγκερ προς χάριν της ακουστικής, όμως αυτό το άγγιγμα δεν το αλλάζω με κανένα αξεσουάρ. Αφήστε, που έτσι γίνεται πιο ευάλετο το υ μέλος και σε κάποια πιθανή εξέταση.