Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αμόκ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 27 Σεπτεμβρίου 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gaby

    gaby Guest

    @Noardos,

    αυτά τα νήματα έχουν νόημα για να μπορεί να δει όποιος θέλει ότι σε ένα BDSM φόρουμ δεν έρχονται η kinky χιονάτη με τους kinky επτά νάνους ούτε ο kinky λύκος της kinky κοκκινοσκουφίτσας είναι πάντα καλή ιδέα αλλά όλοι πρέπει να προσέχουν και μάλιστα πολύ.

    Το ότι δεν ξέρουμε τι συνέβη στην προκειμένη θα έλεγα ότι είναι ευγενικό και αξιοπρεπές από την πλευρά της νηματοθέτριας.

    Αφού όλοι θέλουμε να αποφεύγουμε τα "λαϊκά δικαστήρια".

    @Elysium

    μα μόλις άνοιξες ένα τέτοιο νήμα, όχι;  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Noardos

    Η νηματοθέτρια έκανε λάθος που άνοιξε το νήμα από την στιγμή που δεν ήταν γενική ερώτηση, αλλά αναφερόταν σε πραγματικό περιστατικό που υπέπεσε στην αντίληψη της...Αυτό είναι σίγουρο...Κατ' εμέ, έπρεπε να απευθυνθεί κατευθείαν σε κάποιον από τους admins...

    Ονόματα και γεγονότα τα είπε εκεί που έπρεπε...αν και ετεροχρονισμένα...

    Ως προς τα της αστυνομίας και των νομίμων δικαιωμάτων έχεις δίκιο...

    Ως προς τα υπόλοιπα...κρίνεις εξ' ιδίων τα αλλότρια...

    Ως προς το άλλος γαμάει, άλλως γκαστρώνεται και άλλος πληρώνει το λογαριασμό...Αν εννοείς ότι BDSM σημαίνει δίνω λευκό χαρτί σε κάποιον να με "αφήσει ανάπηρη" και να μην έχω δικαίωμα να του βάλω κάπου φρένο ( δλδ, αφού έδωσες το ΟΚ, έχω το δικαίωμα να σου κάνω ότι μου καπνίσει...γράφοντας σε εντελώς στα καρύδια μου...ακόμα και όταν μου λες ξεκάθαρα να σταματήσω...)...Δώσε την απάντηση σου μόνος σου...

    @gaby Για κείνο που μετράει...Απλά πάνσωστη σε κάθε λέξη σου...
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor


    Όχι.
     
  4. Noardos

    Noardos Regular Member

    Την άποψή μου αναφέρω, μην τα δένεις όλα και τόσο σίγουρα.

    Αδελφέ ηρέμησε, όποιος ισχυριστεί κάτι τέτοιο κινείται στα πλαίσια παραφροσύνης. Μην επιτίθεσαι όπου βρεις.
    Ως προς το άλλος πληρώνει, εννοώ ότι την πληρώνει το bdsm.

    @gaby

    Παντού, τα πάντα, έχεις ένα good point, απ' την άλλη "όλα αυτά του μίσους του πάθους και των παθών" μου πέφτουν λίγο βαριά για την στομάχα μου.
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2014
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    'Ηρεμος είμαι, αλλά επειδή με την κοπελιά μίλησα...

    Σου ζητώ ειλικρινά συγνώμη που παρεξήγησα τα λόγια σου...

    Είμαι σίγουρος ότι και για σένα το θέμα είναι σοβαρό..."Ζεστάθηκα" υπέρ του δεόντως, τ' όμολογώ...Κατάλοιπα πρωτίστως επαγγελματικά...

    Αλλά επειδή σίγουρα μας διαβάζουν και από "έξω"...Μην δίνουμε λαβές για να μας παρερμηνεύουν ακόμη περισσότερο από εκείνο που ήδη κάνουν...Και το γράφω για να το διαβάσω πρώτος εγώ και μετά ο οποιοσδήποτε άλλος...
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2014
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν χρειαζεται νημα.πολυ απλα δεν πας να βγαλεις τα ματια σου με τον πρωτο τυχοντα! μετα απο εναν καφε η ενα ποτο!!
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Τα κναβια ακα κουναβια ουτε απο ενα ποτο φαίνονται.
    Θέλει και λιγο εκπαίδευση το ματι αλλα ειναι κι εκείνο το ματι που ώρες ώρες θελει να ανήκει και πέφτει με τα μούτρα μη βλέποντας μπροστά του
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μπορεί να συμβεί και να την πάθεις και με κάποιον που συναναστρέφεσαι από καιρό...Δεν συμβαίνει μόνο με τον πρώτο τυχόντα...Μακάρι να έφτανε μονάχα η "καχυποψία"...Κάποιες φορές είναι καθαρή απερισκεψία, κάποιες άλλες δυστυχώς "γκαντεμιά"...

    Υ.Γ. Δεν την παθαίνει πάντα και μόνο κάποιος λόγω γνωριμίας στο διαδίκτυο...Μπορεί κάλλιστα να την πάθει και με κάποιον που γνώρισε σε ένα οποιοδήποτε άλλο μέρος...ακόμα και στον ίδιο του τον εργασιακό του χώρο...
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φιλε μου οταν την παθειις απο καποιον που γνωριζεις καιρο μαλλον δεν ξερεις να κρινεις ανθρωπους 
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δ
    δεν αναφερα το ιντερνετ!σιγουρα μπορει να την παθει κανεις οπουδηποτε
     
  11. gazza

    gazza Regular Member

    εδω την παθαινεις και μετα απο χρονια απο καποιον ο ενας καφες η ποτο δεν λεει κατι ΠΡΟΣΟΧΗ μεγαλη γενικα χρειαζεται....
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    μμ, δεν νομίζω, καταστάσεις αμοκ συμβαίνουν, συχνά ακούμε, διαβάζουμε για τέτοια εγκλήματα. Άλλωστε η κοινωνία μας, μας έχει εκπαιδεύσει αρκετά καλά για να μπορούμε να κρύβουμε τις σκοτεινές μας πτυχές, δυστυχώς.
     
Thread Status:
Not open for further replies.