Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αμόκ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος kathavra, στις 27 Σεπτεμβρίου 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Το μπουρδελο το facebook σου επιτρεπει να δεις κ τα προηγουμενα κειμενα πριν το edit εδω όχι. Μαλακια.

    Αυτα από μενα καλη συνεχεια.
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor


    Και πως θα γνωρίζουν hecate ότι κάποιος λέει την αλήθεια ή για το ότι τα πράγματα έγιναν όπως τα περιγράφει; Θα ζητήσουν έγγραφες εξηγήσεις από τα εμπλεκόμενα άτομα;
    Κι αν το κάνουν αυτό μετά τι έχει σειρά; Κάποιος που δεν είναι καλός στις τεχνικές που χρησιμοποιεί ή δεν άκουσε π.χ. το safeword και τύχει να το πληροφορηθούν θα τον διαγράφουν από το forum;   Εισαγγελείς της κρεβατοκάμαρας μας θα γίνουν;

    Ας σοβαρευτούμε λίγο.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή φαίνεται ότι "διαβάζετε" ότι γουστάρετε και ότι δεν σας βολεύει το παραβλέπετε η το ερμηνεύετε ad arte...Κοιτάξτε την απάντηση #10 και την #18...και μετά συνεχίστε με τις υπόλοιπες....

    Και αν κάποιος τραβάει ζόρι μαζί μου...Ας έρθει να μου το πει η προσωπικά η ν'ανοίξει νήμα που να μου τα χώνει απευθείας...Και όχι να ψάχνει ηλίθιες δικαιολογίες η να αναρριχάται στους καθρέπτες...Και αν κάπου το νήμα ξεκατινιάστηκε εντελώς...Δεν το έκανα εγώ...Ως προς εσένα φίλτατη Kathavra...Δεν σε ονομάτισα εγώ, τουναντίον...Μόνη σου έδωσες στο "νήμα" πρόσωπο...

    Και δεν συνεχίζω ούτε με σένα, ούτε με τους λοιπούς...Γιατί σε αντίθεση με κάποιους από εσάς...Με κάποια πραγματάκια δεν παίζω...

    Άντε και καλή συνέχεια...
     
  4. hecate

    hecate Regular Member

    @Elysium αν από λάθος κρίση διαγραφεί ένα μέλος, το χειρότερο που θα συμβεί είναι ότι διαγράφηκε ένα μέλος από ένα φόρουμ. αν, από την άλλη, από λάθος κρίση, κακοποιηθεί ένα ή περισσότερα άτομα, έχουμε κακοποίηση.
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Επίσης, «Σφάξτε τους όλους. Αν κάποιοι είναι αθώοι ας τους συγχωρήσει ο θεός», όπως έλεγε και ο Αλάριχος.
    Μα είναι λογική αυτή;
     
  6. hecate

    hecate Regular Member

    φαντάζομαι καταλαβαίνεις τη διαφορά μεταξύ του "διαγράφω ένα μέλος σε ένα φόρουμ" και "σφάζω"...
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Η λογική όμως είναι η ίδια. Δε διαγράφω ένα αντικείμενο αλλά έναν άνθρωπο και πιθανά άδικα.
    Δε γίνονται αυτά τα πράγματα που λες. Το τι γίνεται έξω δε μπορούν να το κρίνουν οι διαχειριστές των fora και να έχει συνέπειες εδώ. Τι άλλο μετά; Κάποιος που είναι υπόδικος ή καταδικασμένος για οποιαδήποτε αδικήματα μπορεί να γράφει εδώ ή θα αρκεστούμε στα πιθανά αδικήματα «κρεβατοκάμαρας»;
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2014
  8. hecate

    hecate Regular Member

    εξαρτάται τα αδικήματα
     
Thread Status:
Not open for further replies.