Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναθεώρησα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Avalonia, στις 17 Οκτωβρίου 2011.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Βασικα εγω ξερω τα μελοι του φορουμ που εκαναν register 2005 .... τοτε αποχωρισα εγω απο το internet αλλιως και εγω τοτε θα ειχα κανει register στο φορουμ
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    βασικα ημουν οπερ στο #hellas λογο Andrew και oper se sadomazo/bdsm/bdsm_castel
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    hehe
     
  4. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Δεν ξέρω... να απαντήσω; Κι αν απαντήσω, τι να πω;

    Ναι, συχνά αναθεώρησα και εκτός και εντός χώρου. Το να είμαι με μια γυναίκα, από μόνο του έφερε πολλές αλλαγές. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την ομοφυλοφιλία αλλά ήτανε πολλά αυτά που χρειάστηκε να δω κάπως αλλιώς.

    Και μετά, έπρεπε να βρω το θάρρος να πω τι έκρυβα μέσα μου, να πω ότι ΝΑΙ, μου αρέσει η υποταγή, ΝΑΙ, μου αρέσει ο πόνος και το ξύλο, ΝΑΙ μου αρέσει το choking και το deepthroating κι ας είμαι με γυναίκα.

    Και φλέρταρα με την ιδέα να είμαι εγώ η Dominant και κάπως στραβά μου έκατσε που δεν το έχω όσο θα έπρεπε, που δεν με ευχαριστεί. Και έπρεπε να καταλάβω πως όσο μικρή κι αν ήτανε η εμπειρία μου ως Dominant, μου έμαθε πολλά γιατί ''Για να μάθεις να ταπεινώνεσαι πρέπει πρώτα να μάθεις να ταπεινώνεις''.

    Είμαι πολύ λίγο στο χώρο για να έχω βάσιμη άποψη επι του θέματος όπως οι πιο πολλοί από εσάς.

    Το μεγαλύτερο 'παλούκι' που έπρεπε να καταπιώ είναι μάλλον ότι οι κρυφές μου σκέψεις, εκείνα τα όνειρα που αγγίζουν την παρανομία και μπορούν να με κλείσουν φυλακή, δεν είναι μόνο δικά μου. Είναι 'ανωμαλίες' που διαθέτουμε όλοι και όχι, δεν είμαι η μοναδική μέσα στο πλήθος.

    Αυτό με τρόμαξε και ίσως ακόμη να με τρομάζει λίγο αλλά νιώθω πιο σταθερή, πιο ισορροπημένη πλέον, που μπορώ να με κοιτάω στον καθρέφτη και να λέω, ''Αυτή είσαι. Και μπράβο σου.''

    Το BDSM, και αυτά που μου έμαθε νιώθω πως κατά κάποιον τρόπο έσωσαν ένα κομμάτι της ψυχής μου. Και σίγουρα, έσωσαν την σχέση μου.

    Καταλύτης για όλα αυτά, η γυναίκα που έχω στο πλευρό μου που αλλάζει και μεταμορφώνεται μαζί μου, σύντροφοι ως και εκεί.