Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναρωτιέμαι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DutchessV, στις 5 Φεβρουαρίου 2014.

  1. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Αν πραγματικά, αποχώρηση η DutchessV τότε θα αποχωρίσω κι’εγω.
    Χαίρετε άργησα λίγο αλλά πραγματικά ήθελα πολύ να δω πώς θα εξελίχθη αυτή η συζήτηση.

    Αν και το θέμα μου Κυριαρχία, Εγώ δεν του είχε δοθεί ανταπόκριση και ήταν περισσότερο ο λόγος τις ορθογραφίας φαίνετε καθαρά πως το forum αντιμετωπίζει μεγάλα προβλήματα.

    Εγώ προσωπικά πριν 9 χρόνια είχα την πρώτη μου επαφή με το bdsm μέσο internet. Μετά από τόσο καιρό και αφού κατάλαβα μέσα μου πως είναι κάτι πολύ ενδιαφέρον για έμενα και με εκφράζει άρχισα να ψάχνομαι και να μην προσπαθώ πλέον να το καταπιέζω λόγο κοινωνίας κτλ… Πόσοι άνθρωποι ένιωθαν η νιώθουν σαν έμενα???

    Χάρηκα παρά πολύ όταν είδα πώς υπάρχει Greek BDSM Community. Είπα μέσα μου επιτέλους θα έχω την ευκαιρία να συνομιλήσω με ανθρώπους όπου γνωρίζουν καλύτερα τον χώρο αυτό και θα μου δοθεί η ευκαιρία να καταλάβω καλύτερα κάποια πράγματα. Φυσικά δεν είναι ψυχολόγοι η κάτι άλλο. Είναι άνθρωποι σαν και έμενα , είτε με εμπειρίες είτε χωρίς, βοηθώντας σε, μέσα από την άποψη τους να βρεις τον δικό σου δρόμο. Οι συμβουλές δεν είναι πάντοτε σωστές , απλώς σε βοηθούν να δεις τι πραγματάκια ζητάς. Και όπως πάντα, παντού υπάρχουν και οι (μαλακές).

    12041 άτομα γραφεί η λίστα μελών.

    Πόσοι από αυτούς είναι ακόμη ενεργοί?

    Δεν ξέρω ποιος έκανε το forum αυτό, αλλά βάση τα νούμερα, υπαρχή το ενδιαφέρον από πολύ κόσμο και είναι κάτι όπου σαν μελοι να λάβουμε το θέμα σοβαρά υπόψην και η κοινότητα αυτή να γίνει ποιο μεγάλη. Αν και καταλαμβάνω πώς υπάρχουν πολλά προβλήματα όπως για παράδειγμα χώρους για διάφορα event και αλλά πολλά. Ας προσπαθήσουμε να παραδώσουμε στην κοινωνία κάτι όπου πραγματικά φαίνετε να το έχει ανάγκη.
    Θυμάμαι όταν ήμουν μικρός αν τα ρούχα μου δεν ήταν καθαρά η είχαν μια μικρή τρύπα η κάτι ντρεπόμουν να βγω στον δρόμο γιατί θα με χλεύαζαν. Τώρα αν είναι το jean σου σχισμένο είναι μόδα και όχι taboo. Δεν υπάρχει καλό η κακό. Είναι απλά ο τρόπος όπου σου έμαθαν να ζεις και να σκάφτεσαι και αυτό επίσης φαίνετε πιο καθαρά στο πέρασμα του χρόνου.

    Θα ήθελα όμως να δω κάπου μέσα στο forum να γραφεί (εισήγησης). Να γίνετε ένα Brain storm από τα μελή για βελτίωση η για πιθανές ανάγκες του forum.
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Εάλω το φόρουμ.... Πολύ ανάλυση.. και brain storming...
     
  3. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    lexy δεν εχεις πει λεξη
    ..................................................................................................................................
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Πνευματώδες, ομολογώ δεν είχα κάνει το συνειρμό. Είδες η εκπαίδευσή σου στο brain storming;

    Καταλαμβάνεις ότι αστειεύομαι, ε;
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Κάπου ανάμεσα στην κοιλιά και στα μπούτια, υπάρχει ένα ειδικό σημείο γραφής  
    Καλώς όρισες  
     
  6. sweet_absonant

    sweet_absonant New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..


    εύστοχο..
    Καλώς σας βρήκα λοιπόν.. 
     
  7. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    lexy
    Είμαι ψήλος 1,81 , βάρος 75 κιλά, χρώματος πράσινο , κόκκινα μάτια , αθλητικό σώμα, κτηνώδες χαρακτήρας και αλλά πολλά.
    Εγώ δεν αστειεύομαι.
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Αφού έχεις κόκκινα μάτια, πράσινο βάρος και κτηνώδες χαρακτήρας.... τί να πω.. Δώσε μου λίγο χρόνο να το σκεφτώ.. πρόκληση.
     
  9. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    @sweet absonant
    αγαπητη μου μην αποθαρρυνεσαι, δεν ειναι μονο ετσι τα πραγματα και το λεω εγω που γκρινιαξα κιολας, υπαρχουν και πολλοι και πολυ αξιολογοι ανθρωποι σε αυτο τον χωπο, εννοειται θελει προσοχη και υπομονη, πολλη, γιατι αυτο εκανα κι εγω, οντως οταν ο σκοπος σου δεν ειναι απλα να βρεις play partners δεν ασχολεισαι καν με αυτες τις προτασεις και παθαινεις ανοσια απλα γιατι δεν σε νοιαζει.

    Τουλαχιστον εμενα δεν με ενοιαζε τιποτα μεχρι που ειδα πολυ αποτομη και προσβλητικη επιθεση που ισως εκει δεν το εθεσα σωστα τι να κανει και ενα site , πως να ελεγξει τα μελη του σε τι ψυχολογικη κατασταση ειναι, δεν γινεται, οποτε απλα ας ειμαστε προετοιμασμενοι οτι μπορει να συμβεουν και τετοια σκηνικα οπως σε καθε κοινωνια γιατι και αυτος ο χωρος ειναι μικρογραφια μιας κοινωνιας.

    Θελω ειλκρινα να τονισω γιατι μαλλον δεν εγινε ξεκαθαρο αν και νομιζω οτι το ανεφερα πιο πανω σε απαντηση του μανου θαρρω, πως δεν κατακρινω αυτους που θελουν να κανουν γνωριμιες απο εδω, η ανθρωπινη επαφη εν τελει ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο, το οτι για μενα δεν ειναι αυτοσκοπος δεν σημαινει οτι εγω η αυτοι που ψαχνουν ειναι καποιος απο τους δυο μας σωστος. απλα εχουμε διαφορετικες αναγκες και το σεβομαι, εκει εγκειται ολο το νημα τελικα, στο θεμα του σεβασμου προς τον συνανθρωπο και τις επι8υμιες του, οπως καποιος σεβεται αυτον που τον ενδιαφερει ερωτικη γνωριμια ετσι αντιστοιχα και ο αλλος να σεβεται αυτον που δεν τον ενδιαφερει.H οτι δεν ταιριαζει με καποιον και απλα δεν εχει λογο να συνομιλησει μαζι του, η συζητηση θελει δυο και με υβριστικα σχολια, ειρωνικα και προσβλητικα δεν θα καταφερει κανενανς να βιασει μια συζητηση να πραγματοποιηθει! ΣΕΒΑΣΜΟΣ, εχουμε ξεχασει ποσο ζωτικης σημασιας γνωρισμα ειναι.. και οχι προς των διαφορετικων ηλιακιακα μονο ανθρωπων, αλλα σε ολους τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! Θα χαιρομουν ειλκρινα αν τελικα απο ολο αυτο το μηνυμα που θα μεινει ειναι η τελευταια μου προταση..
     
  10. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    searching....., searching..... still searching. Sorry no brain found!!!
     
  11. Novac4

    Novac4 New Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    xa xa xa xa........................................
     
  12. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Αναρωτιέμαι..

    Εγω οτι και να πω...
    να τι ειπαν ομως καποιοι πιο σχετικοι μα το αθλημα απο εμενα....

    1. PlayStation Vita review - Games - Trusted Reviews
    2. PS Vita review (2013) | The Verge
    3. PS Vita review
    [*]PlayStation Vita review (2013)
    [/LIST]