Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Να αφήσω ασχολίαστο τον Υπουργό επί των Στρατιωτικών της Αυτοκρατορικής Κυβέρνησης μου; Ποτέ, Υπουργέ μου, με όλο το σεβασμό που μου έχετε!
     
  2. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
    παντα αμεσος κυριε dolmance.
    με κανετε να αναρωτιεμαι 
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Να είσαι βεβαία.
     
  4. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    και εξακολουθω να απορω για το accept που μολις εκανα
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Η αγάπη καταδικάζεται μονίμως κυρίως από αυτούς που την κατέχουν. Η ομορφιά δεν καταδικάζεται, δαιμονοποιήται ίσως. Όσο για το σπάνια πράγματα μου επιτρέπεις να διαφωνήσω ειδικά όσον αφορά την ομορφιά. Ο κόσμος μας παράγει είδωλα πλαστικής και ψεύτικης ομορφιάς μανιωδώς και συνεχώς, καθώς χρειάζεται την ομορφιά "το φαίνεσθαι" δηλαδή για την χωρίς εμπόδια επιβίωσή της. Βέβαια δεν κατάλαβα ακριβώς για τι είδους ομορφιά μιλάς, αυστηρά εξωτερικής ή εμπεριέχει και άλλα αυτός ο όρος?

    Όσον αφορά την ιστορία με ξένισε αρκετά το χαστούκι στον νάνο ομολογώ, αλλά από την άλλη δεν μου προκαλεί καθόλου αποστροφή τουναντίον, για τον απλούστατο λόγο ότι λίγο πολύ όλοι μας (άλλος περισσότερο, άλλος λιγότερο) το παράδειγμα αυτού του κοριτσιού με το κόκκινο κραγιόν και τα ψιλοτάκουνα ακολουθούμε.
     
  6. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητε chemical.... η ομορφια δν αποτελει μονο την εξωτερικη φυση του αλλου...αρα καλυψα την αρχικη σου ερωτηση.
    οσον αφορα το χαστουκι του νανου ας μην το μεγαλοποιουμε...στην πενα δν πρεπει να υπαρχει επαναλαμβανομενη κριτικη
    καλημερα 
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Απαλλαγείτε από τη μονομανία της πολιτικής ορθότητας. Ένα νάνο βάρεσε και το κάνατε Ανατολικό Ζήτημα. Τί να πεί και ο προαναφερθείς νομικός, ωραιότατος και ευσταλής, που τον ξυλοφορτώνουν άπαντες και καθημερινώς;
     
  8. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αχαχαχαχαχαχαχ....αχ βρε dolmance. σε λιγες μερες εχω γενεθλια. για δωρο θελω λιγες απο τις ετοιμολογες ατακες σας, σας παρακαλω 
    ποιος προαναφερθεις απ ολους?προηγουνται πολλοι βλεπεις 
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Νομικοί;
    Ο γνωστός δικηγόρος που είχε την ατυχία να νυμφευθεί ένα ηθικώς ταλαντευόμενο μοντέλο.
    Αλλά μην ασχολείσαι με αυτά Στρατηγέ. Έχεις τόσες μάχες για να καταγίνεσαι.
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Nα με συμπαθάς που ξεφεύγω πάλι από το ζητούμενο του νήματος, αλλά αντιλαμβάνομαι και την αγωνία σου να εννοήσεις τα χαρακτηριστικά της σχολής Dolmance.

    Συνοψίζονται, λοιπόν, στον εξής προβληματισμό: Θα καταρθώσει ο άνθρωπος ιδιοτελώς διερχόμενος από μια αιμοδιψή μαύρη τρύπα, να εξέλθει σε μια άσπρη, χωρίς να διαταραχτούν ανεπανόρθωτα οι ανιδιοτελείς ηθικές του αξίες;

    Στην φωτογραφία, ο Dolmance, κατά τη διέλευσή του στη ΄΄σκουληκότρυπα''
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2008
  11. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    ε ενταξει αυτος πηρε οτι του ελειπε...εκεινη βρηκε εναν πλουσιο χορηγο κ εδωσαν ενα θεαματικο φιναλε στα σκυλια της λυσσας...ποιοw νοιαζεται λοιπον για το αντικειμενικο αγγλοσαξωνικο μοντελο ενημερωσης?κανεις αγαπητε dolmance.

    αγαπητη lazouli κατατασσομαι σε μια τετοια σκληροπυρηνικη σχολη και δν το εχω παρει ειδηση?αληθεια εσυ εμπεριεχεσαι σε αυτη?
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2008
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Προς pure innocence:

    Κυρία εορτάζουσα
    Τα περί δώρου κατανοητά, λέει το Αφεντικό Dolmance, και με μεγάλη μας χαρά.
    Μια ιδέα (εμπιστευτικά) για την ηλικία, είπε το Αφεντικό Dolmance, να ξέρουμε πόσες ατάκες να τοποθετήσουμε στη συσκευασία.

    Τμήμα delivery και παραγγελιών Σχολής Dolmance, "Η Ασπρόμαυρη Τρύπα".