Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    pure_innocence κάλυψες ναι αν και το είχα υποψιαστεί.  

    Για τον γαμώ το μπόι μου και μοντελοπνίχτη μιλάτε? Αυτός ανήκει σε άλλη κάστα ανθρώπων, εμείς είμαστε τόσο λιλιπούτειοι για να τον καταλάβουμε
     
  2. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητε dolmance ηλικιακα ανηκω πολυ πιο κατω απο το μεσο ορο της ηλικιας που επικρατει στο foroum.οποτε αναλογικα θα ειναι λιγες και οι ατακες......κριμα:icon_no2:
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Είσαι ήδη ενταγμένη...αλλά γιατί τη λες σκληροπυρηνική σχολή; Η ενασχόληση με τα αιώνια ζητήματα δεν χρήζουν αξιολογικών εκτιμήσεων. Καλώς όρισες κι από μένα  
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Ίσως κάνεις λάθος για τις ατάκες pure innocence. Μπορεί να είναι περισσότερες, για παιδευτικούς λόγους.
    Chemical23, μη λάβεις παρακαλώ τον κόπο να με ενημερώσεις για τα δικά σου γενέθλια.
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2008
  5. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητη lazouli δν ξερω αν αυτο πρεπει να το παρω ως καλο.ενστικτωδως ομωσ το απορριπτω.ευχαριστω για το θερμο καλωςορισμα και προχωραω
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    χημικέ, ως και τη Λιλιπούπολη παρέθεσα μήπως και καταλάβεις, αλλά φαίνεται είσαι ανεπίδεκτος μαθήσεως  
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Δεν το έχω σκοπό Dolmance. Απλώς συμμερίζομαι την χαρά για την εύρεση του συγγενικού σου προσώπου ξέρεις.    
     
  8. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητε dolmance σας ευχαριστω πολυ. λοιπον εαν μου επιτρεπετε θα το εβρισκα ενδιαφερον να δημοσιευσω καποιο ψυχογραφημα σας 

    chemical ιπεροχη η φοτο στο προφιλ σου. εισαι σιγουρος οτι ανηκεις στην μποτομ κατηγορια?
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2008
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Θα ήταν κάπως βιαστική ενέργεια, δεν νομίζεις; Μέχρι να ωριμάσει το ψυχογράφημα δημοσίευσε κάτι φανταστικό για το ψυχορράγημα μου εν μέσω λιμπερτίνων και αυλητρίδων εν βακχεία.
     
  10. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    τοτε θα περιμενω να ωριμασει.παντως μια παρατηρηση, εχω την εντυπωση οτι ο λογος σας δν πρεπει να αναλωνεται στο φορουμ αλλα στα εδρανα 
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Σωστό το ένστικτο σε συνδυασμό με τη λογική επεξεργασία. Ερεύνησε και προχώρησε, χωρίς εμμονές με ''ανοιχτά'' τα μάτια και τα αυτιά. Όλοι την προσωπική μας αλήθεια διατυπώνουμε, άλλοι με περισσότερη μαεστρία κι άλλοι λιγότερο. Μη σε τρομάζει, ό,τι αντιμετωπίζεις εκεί έξω, βρίσκεται κι εδώ σε μικρογραφία.
     
  12. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητη llazouli εαν αυτη ειναι η μικρογραφια της κοινωνιας τοτε επιθυμω να συνοδευσω τον μιμικο κ τη μαιρη στους προποδες της ακοροπολης.ζητω αμεσως την απενταξη μου απο την σχολη.
    σας ευχαριστω για τις συμβουλες...ελπιζω στο μελλον να μου φανουν χρησιμες