Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Eri

    Eri

    Καλα το πες, ηταν........Τωρα εχω βαλει στο ματι τον εγγονο του συμμαθητη του......
     
  2. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητε Ηλια
    η παραλλαγη που κανατε στην δικη μου γραπτη σκεψη με συγκλονισε πραγματικα.
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γιατί ψυχή μου;
     
  4. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αγαπητε Ηλια.....
    δεν εχω λογια..τοσο τρυφερο το τελειωμα της σκεψης σας...μπορει αραγε ενας ανθρωπος να κρυβει μεσα του τοση τρυφεροτητα οσο εσεις?
     
  5. Eri

    Eri

    Βασικα δεν την κρυβει....Η τρυφεροτητα ειναι το περιτυλιγμα ενος επικινδυνου μυαλου.....Κ το περιτυλυγμα τις περισσοτερες φορες ξεγελαει κ παρασυρει......
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Παρασύρει ναι, ξεγελάει όχι. Ποια γυναίκα δεν θα φτιαχνόταν στην ιδέα να πνιγεί μέσα σε μία θάλασσα από δηλητηριώδη τριαντάφυλλα που θα μάζευε ο καλός της;
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    pure innocence,
    εκδήλωση τρυφερότητας είναι και αυτή, ακούγεται πιο τραχιά και ωμή, χωρίς φίνα περιτυλίγματα
    και μεταξωτές κορδέλες...εξίσου όμως συγκλονιστικά αληθινή...

    Asimos Nikolas - Pas Firi Firi[nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γλυκό μου δεν υπάρχει ποιο τρυφερός άνθρωπος από έναν Σαδιστή. Πρέπει να μεθάς στην μελωδία του αίματος που σ' αρέσει να πίνεις...
     
  9. Eri

    Eri



    Εγω......Δε θα πνιγομουν για κανεναν καλο (τον τονο βαλτε τον οπου σας αρεσει).......
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Ο εγγονός επέστρεψε...
     
  11. female

    female Contributor




    Να σε ξενερώσω ...σαδιστικο-κυνικά; Σε μένα, λολλλλλ... Ούτε θάλασσα από τριαντάφυλλα, ούτε δηλητηριώδη. Ουκ εν τω πολλώ τω... κωνίω. Εξ' άλλου, όπου ακούς πολλά δηλητηριώδη τριαντάφυλλα, κράτα μικρό καλάθι και μεγάλη δόση αντιδότου.


     




     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Ο Τριαντάφυλλος πάει μια βόλτα σιγοψιθυρίζοντας: Ύβ, Ύβ, Ύβ....