Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν μ'ακους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος river of silence, στις 24 Ιουλίου 2016.

  1. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Μωρε και κλειστή και ανοιχτή... ❤
     
  2. Κοιτα να εχει και καλο σημα. 
     
  3. Αν μ'ακούς, θα ήθελα να ήσουν εδώ, μπορεί να μην το παραδέχομαι αλλά φοβάμαι...
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν μ' ακούς, η απάντηση θα δοθεί ακαριαία κι αυτό ίσως να καθιστά άδικο ό,τι συμβαίνει τώρα, αλλά είμαι απ' τους ανθρώπους που βρίσκει πολλά στη διαδρομή και λιγότερα στους σταθμούς, οπότε χαλάλι  
     
  5. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Αν μ'ακους...
    Οι άνθρωποι είναι σαν τα τραγούδια στο ραδιόφωνο.
    Για μερικούς, αυξάνεις την ένταση.
    Για άλλους, αλλάζεις σταθμό...
     
     
  6. entelweis

    entelweis Regular Member

    Αν με ακούς ...

    Είναι ο χρόνος που ξοδεψες για το τριαντάφυλλό σου και που το κάνει τόσο σημαντικό.

    Γινεσαι υπεύθυνος για πάντα εκείνου που έχεις εξημερώσει. Είσαι υπεύθυνος για το τριαντάφυλλό σου …
     
  7. Dimitris04

    Dimitris04 Gentleman.

    Τα λόγια είναι περιττά.
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν μ' ακούς μην ξεχνάς πως θέλω να σε δαγκώσω  
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Αγαπημένο....    
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

  11. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member

    ειμαι εδω...μ'ακούς?
     
  12. dim1

    dim1 ®

    Πρέπει να γίνεις εσύ ήλιος για να φωτίσεις τους σβησμένους ήλιους των άλλων. Δεν υπάρχουν ιδέες, υπάρχουν μονάχα άνθρωποι που κουβαλούν τις ιδέες, κι αυτές παίρνουν το μπόι του ανθρώπου που τις κουβαλάει.
    Πού να βρω μια ψυχή σαρανταπληγιασμένη κι απροσκύνητη, σαν την ψυχή μου, να της ξομολογηθώ;

    Δε ζυγιάζω, δε μετρώ, δε βολεύουμαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι …


    Να μην αρνιέσαι τη νιότη σου ως τα βαθιά γεράματα, να μάχεσαι σε όλη σου τη ζωή να μετουσιώσεις σε κατάκαρπο δέντρο την εφηβική σου άνθηση, αυτός, θαρρώ, είναι ο δρόμος του ολοκληρωμένου ανθρώπου.


    Νίκος Καζαντζάκης