Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απαγορευμένες φαντασιώσεις..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος VagelisD, στις 30 Δεκεμβρίου 2019.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Διοτι δεν ειναι συναινετικο
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αν είσαι σε Κ/υ συσχετισμό; Τώρα που το διάβασαν;   Δεν ξέρω, εμένα το μόνο που θα έλεγα δεν είναι bdsm approved, είναι ότι είσαι νευριασμένος. Αλλά κατά τα λοιπά, ακούγεται σαν Πέμπτη απόγευμα  
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Για λέγε, για λέγε.. Το πρόγραμμα της υπόλοιπης εβδομάδας ποιο είναι;
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ευτυχώς που δεν είναι ούτε Πεμπτη ούτε απόγευμα!   
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αστα αυτά...και το Σαββατοκύριακο έχει σκηνουλες       
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε αγαπουν οι γονεις σου?
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    γιες
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    αλλιώς νο κουκου;
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Το οτι απο τη μια τα κοριτσακια υποδαυλιζουν την εκφραση βιαιοτητας και απο την αλλη σπευδουν να διαμαρτυρονται για κακοποιηση και ανδρικη βαναυσοτητα με ξεπερναει... "Ναι, ηταν κακοποιηση διοτι με μαστιγωσε πανω στο καλο μου τατουαζ", "διοτι το σκαμπιλι ηταν x Newton πιο δυνατο απ' ο,τι ειχαμε συμφωνησει".

    @Kentavros, συμφωνω με την αντιμετωπιση σου. Οσο γλυκια και αν ειναι η φαντασιωση σου, καλα κανεις και την κρατας εκει που την κρατας. Δεν υπαρχει λογος να χαλαλιζουμε μια ολοκληρη ζωη για ψευδεπιγραφες η' ευμεταβλητες συναινεσεις.
     
  10. Απαγορευμενες φαντασιωσεις δεν υφιστανται... μονο απαγορευμενες πραξεις.
     
  11. Unburnt_Witch

    Unburnt_Witch New Member

    Θέλω πολύ να ξεμοναχιασω έναν συγκεκριμένο άντρα, κάτι που δεν πρόκειται να γίνει ποτέ για πολλούς λόγους, αλλα τον φαντασιωνομαι/ονειρεύομαι συχνά εδώ και 3 χρόνια  
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    να φάω μια τυρόπιτα με μίλκο...μα τον άγιο..