Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απαγορευμένες φαντασιώσεις..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος VagelisD, στις 30 Δεκεμβρίου 2019.

  1. Κάποτε έτρωγα κ δεν παχαινα
     
  2. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Ούτε ένας αλγολαγνος πια?
    Να πει: "Εγώ, εγώ! Τρώω και δεν παχαίνω. Εγώ, εγώ!"
    Απαπα...  
     
  3. sigh

    sigh .

  4. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

  5. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    "Απαγορευμένες" από ποιόν;
     
  6. Από τον ίδιο μας τον εαυτό!
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μεταξύ μας, περίμενα στις απαγορευμένες φαντασιώσεις, να δω από κάποιους και κάποιες "θα θελα να χα μυαλό" και νά χυνουν ποτάμια σα το Πηνειό, στην ιδέα μόνο.

    Ω ρε απαγορευμένη φαντασιωση...
     
  8. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    Δεν ενθυμούμαι να διαθέτω μπάτσο και νομοθετικό σώμα εντός μου... Αήθης λιμπερτίνος, τι περιμένεις..;
     
  9. Κακουλης

    Κακουλης New Member

    Χαχα, εγώ! όσο και να φάω δεν παχαινω,
    Μόνο στον στρατό όταν πήγα έβαλα 5 κιλά λίπος και όταν απολύθηκα σε μια βδομάδα είχαν φύγει

    Έχω παθάνει στα γυμναστήρια, αφού δεν παίρνω λίπος λέω, δεν πάω να πάρω μύες  
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2020
  10. Κακουλης

    Κακουλης New Member

    Εγώ θα ήθελα να ξεκωλιασω έναν χαρακτήρα από cartoon που δεν ξέρω καν το όνομά της, ο μόνος λόγος που είναι απαγορευμένη είναι επειδή δεν υπάρχει όντως...  
     
  11. sigh

    sigh .

    ό,τι υπερβαίνει τα όρια μου στον πόνο.
    πχ τα φαντασιακά μας "φουντούνια", που κάποτε με τάιζε για να χωράω ελπίδες.
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να πάρει η Πανάθα το Τζάμπιο λικ