Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ας παίξουμε … μπάλα !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, φυσικά, διακριτικά που λέμε. ;- )
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Οργανωθείτε...
    Οι έτσι με τους έτσι, οι αλλιώς με τους αλλιώς και πάει λέγοντας...
    Κλασικά πράματα...
    Προς τι ο ...τάραχος..?
    Τι το σκέφτουστι, γιατί το σκέφτουστι, τι σταδιάλα σκέφτουστι?
    Μη μου πείτε πως δεν ξέρετε πώς γίνεται..?
    Άντε ρε...
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Δεν ξέρω αγαπημένε μου αν είμαι πιο άρρωστος απο σένα διαβάζοντας τον πάπυρό σου αλλα σίγουρα πάσχουμε απο την ίδια νόσο,όπως νομίζω και πολλοί άλλοι/ες εδώ μέσα.....
    Στις κατσίκες τώρα.. .....το ερώτημα μου είναι οτι εύχονται να ψωφίσει η κατσίκα του γείτονα ή ο γείτονας την έσφαξε μόνος του....?
    Προσωπικά μάλλον θα την σφάξω μόνος και θα την μαρινάρω,θα την σουβλίσω,θα στρώσω τραπέζι και θα καλεστούν όλοι για δείπνο.....
    Οποίος λοιπόν "ευχόταν" για την κατσικούλα μου...του την προσφέρω να την απολάυσουμε μαζί με χαρά.....
    Και κλείνοντας όσοι λοιπόν "εύχονται" για τις κατσίκες των άλλων ας αναρωτηθεί...μετά τί θα γίνει οταν θα μείνει μόνο η δική του κατσίκα και θα βελάζει μόνο αυτή.....το ένα βέλασμα ακούγεται και δίνει και στίγμα στο που βρίσκεται η κατσικούλα του....και η επίδοξοι λύκοι θα κάνουν πάτρυ στην καμπούρα του "βοσκού"......
     
  4. Διαπιστωσα οτι στις συναντησεις και τα ραντεβου μου, λεω και ακουω διαφορετικα πραγματα απ' οτι εδω μεσα. Μαλλον θα φταιει η διαδραστικοτητα και η ελλειψη υπεραναλυσης για το θεαθήναι..
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2016
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Υπάρχει και η ακόμη χειρότερη περίπτωση φιλαράκι μου. Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα ή ο γείτονας να την σφάξει.
    Και μετά όποιος/α "ευχόταν", να μην είχε πια με τι ν' ασχοληθεί. Γιατί, να εκθρέψει δική του/της "κατσίκα" ή δεν θα τον/την ενδιέφερε.
    Ή θα το θεωρούσε αρκετά ζόρικο για τα γούστα του/της. Τουλάχιστον ο γείτονας κάτι θα έχει φάει.
    Δε πα να του ψόφησε η "κατσικούλα" ή να την έσφαξε. Κάτι στο στομαχάκι του ίσως και να μπήκε.
    Τεσπα, οι παροιμίες όταν ήμουν μικρότερος μου φάνταζαν αστείες. Πια συνειδητοποιώ, ότι μες στην απλοϊκότητα τους είναι αρκετές φορές πέρα για πέρα σωστές. Ξέρεις τι σου λέω? Όχι ζήσε κι άσε τους άλλους να ζήσουν ή να πεθάνουν.
    Ζήσε και για τους άλλους ( τους σε μας παντελώς άσχετους ή ελάχιστα σχετικούς ), μην δίνεις δεκάρα τσακιστή.
    Αφού, κάνεις "κακό" καθίκι είσαι, κάνεις "καλό" αρκετές φορές μαλθάκας είσαι. Κάνε ότι νιώθεις, δίχως να περιμένεις ευχαριστώ/μπράβο/χειροκρότημα/μούτζα/βρισίδι και το στυλό πάντα στο χέρι, έτοιμο να "γράψει".  
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2016
  6. τελικα εχω μεινει με τη απορια : ειναι αληθεια οτι οι εσκιμωοι ψαραδες εφεραν το BDSM στην ελλαδα ?
    Βλεπω παντου τα σχοινια και τους κομπους που δενουν τα σκυλια τους στο ελκυθρο....
    Ασε δε τα μαστιγια... Μασχ, μασχ !
     
  7. ποιο ειναι το θεμα?
     
  8. --------- ΕΙΣΑΓΩΓΗ --------------------------------
    Αναρωτιέται κανείς γιατί το 90% των μελών εδώ μέσα δεν έχει σχέση ούτε Μ/ς ούτε καν D/s ?

    Καλή η θεωρία δε λέω !
    2 χρόνια τώρα τα έχουμε ‘’ σκίσει ‘’ όλα τα θέματα ,
    τα έχουμε πει ,
    τα έχουμε ξανά πει ,
    τα έχουμε ματα ξαναπεί , έχει πάει η ανάλυση σύννεφο !

    Γιατί λοιπόν το μεγαλύτερο ποσοστό εδώ μέσα που θέλει να ζήσει ολο αυτό
    και διατυμπανίζει πως το σημαντικότερο είναι μια σχέση ,
    δεν την έχει ? δεν την κάνει ?

    Κανείς δεν κάνει σε κανέναν ?



    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     
  9.   ρητορικο το ερωτημα...
     
  10. μα στο τελος βαριουνται και φευγουν.

    και για αλλους λογους, αλλα δεν ειναι του παροντος
     
  11. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Ποιοί είναι οι άλλοι λόγοι....?
     
  12. master, ΑΝ ηθελα να τους πω, δεν θα εγραφα "δεν ειναι του παροντος".

    Αυτος που ειναι, τον ανεφερα ρητα.