Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται

    Dom Κυρια
     
  2. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Δηλαδή από τον πάτο (κωλοτρυπίδα, για τους αδαείς ) πάμε στην πατούσα... Ωραία μετάβαση!!  
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Εχω έναν φίλο ψιλοανωμαλάρα που από απο την βραδυά της γιουροβίζιον ντύνει τη γυναίκα του σαν τους λόρντι .
    Της φοράει άγριες μάσκες , κέρατα , μυτερά δοντάκια , φτερά κι από κάτω ζαρτιέρες και ροζ στρινγκάκι.
    Αντί για τσόντα βάζει και Δέσποινα Μοιραράκη στην T.V. και παρακολουθεί δημοπρασίες είπαμε «είναι ανωμαλάρα», μόνο έτσι μπορεί να τη βρει το παιδί.
    Η γυναίκα του δεν γουστάρει, αλλά τι να κάνει; Δεν την αγγίζει αλλιώς αν δεν του πει : «Χαρντ Ροκ αλελούια » Τη βάζει και του τραγουδάει κι εκείνος βαστάει ένα διπλό πελέκι στο χέρι και αγκομαχάει πάνω της. Μου 'κανε παράπονα η κοπέλα . Τι να κάνω;
     
  4. female

    female Contributor



    Φίλος του είσαι, δεν τον πας και σε καμιά άλλη συναυλία, μπας πορωθεί με τίποτις άλλο, έτσι, τουλάχιστον για ν' αλλάξουν ρεπερτόριο;



     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Σκέψου να τον πάει στον Λουδοβίκο των Ανωγείων, εκεί να δεις πόρωση (το 'χα πάθει παλιότερα), ξυπνούσα και κοιμόμουν με μοιρολόγια και ριζίτικα  )))
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Ε που να τον πάω; Στους παπαροκάδες; Την φαντάζεσαι μετά ντυμένη γκέϊ μητροπολίτη; Ράσο πετραχήλι, και τιρκουάζ στρινγκάκι από κάτω; Και πες πως το κάνει. Τι θα του φωνάζει για να ρθει σε οργασμό; «Άμωμοι εν οδό αλληλούια;»

    Φωτιά θα πέσει να σας κάψει ....αντίχριστοι.

    Στον Λουδοβίκο δεν τον πάω. Είδες την Νατάσα πως κατάντησε τον Κωστή. Μην έχουμε τα ίδια.
     
  7. tough

    tough New Member

    Απάντηση: RE: Ασυνήθιστα Φετίχ...


    μια πιο ενδιαφερον παραλλαγη σε αυτο που ειπες αγαπητε james, θα ελεγα να εχει πιει τα ουρα της η τα δικα μου πριν τη φιλησω...απολυτη καυλα!!!
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Οι εκφράσεις κάποιου ανθρώπου καθώς αντικρίζει εικόνες τις οποίες δεν τις περίμενε γιατί τις θεωρούσε υπερφυσικές και αποτελούν φοβίες του.

    Priceless...
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Φετιχ!!!ΧΜ!!!!!
    Η υγρη γλωσσα του σκλαβου πανω στα δαχτυλα των ποδων μου, πανω στις μποττες μου.
    Οι τριχες στο ανδρικο σωμα σε λογικο βαθμο μου αρεσουν πολυ και αποτελουν φετιχ μου!
    Ο Γετι φερ' ειπειν δεν θα μου αρεσε!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2007
  10. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    οι πολιτικες αναλυσεις
     
  11. diybb

    diybb Guest

    Μια καλλιγραμμη και εκτεθιμενη γυναικεια κοιλια..
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να στεκομαι προκλητικη μπροστα του, να τον κοιτω ισια μεσα στα ματια, να βλεπω το παθος του αλλα και την εκφραση του, καθε φορα που το μαστιγιο προσγειωνεται πανω του!
    Μην σας φανει περιεργο! Εκεινη την στιγμη τον αγαπω!