Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Ο ένας και μοναδικός Freddie Mercury!
    Φρέντι σε αγαπάμε!
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    οι γυναικες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Δεν θελω να βγαλω το νημα απο το θεμα του αλλα πρεπει να σου πω Μιρέλα οτι δεν θα σου συγχωρεσω ποτε το οτι ειχες τον Freddy σπιτι σου να περπαταει περα δωθε και δεν με φωναξες να του δωσω κανενα σουξε να γινουμε πλουσιοι.αυτο. Τελος
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τον Freddy?????????????????Kruger?????????????????????????? 
     
  5. μου αρεσει να πηγαινω στην παραλια με την αφεντρα μου να φοραω το κολλαρο με το ονομα της και η πλατη μου να εχει σημαδια απο μαστιγωμα και ολοι να καταλαβαινουν..
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    από σήμερα το μεσημέρι ακόμα θυμάμε το πυνκιό με το κολάρο στη παραλία και ήταν και ωραίο κολάρο ,με είχε αποχαυνώσει ...
     
  7. po42gr

    po42gr New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    mantalakia stis rvges moy.me demena xeria kai na ponav poly.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    για εσένα αυτό είναι ασυνήθιστο ;
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λοιπον θα γραψω το πλεον διεστραμμενο φετιχ που ακουσα ποτέ.
    Και ειναι σοκαριστικο.
    Ο τυπος ηταν ματακιας!
    Αυτο βεβαια ειναι γνωστο ομως διαβαστε και την συνεχεια.
    Πηγαινε στα μερη οπου συχναζουν ζευγαρια, ειτε πεζοι, ειτε σε αυτοκινητα, περιμενε να δει αν θα πεταξουν το χρησιμοποιημενο προφυλακτικο, και αν αυτο γινοταν το επαιρνε και επινε το σπερμα που ηταν μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Και μιλαμε για πανω απο 10 προφυλακτικα την βραδυα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εαν ο τυπος ζει ακομη που το ευχομαι, με σοκαρισε αφανταστα οταν μου το ομολογησε.
    Ευτυχως δεν ειχα ποτε "επαφη" μαζι του, αν και ουτε νεκρη δεν θα τολμουσα να εχω!
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι το ομολογω .... η ιδιοτητα τους λειτουργει πανω μου σαν αφροδισιακο .... τις φανταζομαι να γλιστρουν μεσα στον αερα και αναβω φωτια ....
    αν προσεξετε , ΟΛΕΣ εχουν εχουν στο προσωπο τους μια εκφραση πως εχουν οτι ζητουν και το χαμογελο τους ειναι πραγματικα γοητευτικο .....

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]



    και ο μεγαλος μου ερωτας ..... η γυναικα των ονειρων μου (και ας προτιμω τις μελαχρινες  ) .... : Svetlana Kapanina

    Η καλύτερη γυναίκα πιλότος ακροβατικών αεροπλάνων στην ιστορία.

    Γεννήθηκε στο Καζακστάν το 1968 και σπούδασε Φαρμακευτική.
    Άρχισε να πετάει το 1988 και το 1995 αποφοίτησε από τη σχολή
    αεροναυτικής της Kaluga. Ζει στη Μόσχα με τον άνδρα της και τα δύο παιδιά της.

    Έχει κερδίσει τον τίτλο της Παγκόσμιας Προταθλήτριας Ακροβατικών
    στην κατηγορία γυναικών τα έτη 1996, 1998, 2001, 2003 και 2005,
    έχοντας έτσι κερδίσει τον τίτλο περισσότερες φορές από οποιαδήποτε
    άλλη γυναίκα πιλότο. Μάλιστα το 2003, στη Φλώριδα, πήρε τη δεύτερη
    θέση ανεξαρτήτως φύλου. Έχει λάβει διακρίσεις από τη Διεθνή Ομοσπονδία Αεραθλημάτων και έχει τιμηθεί με τον τίτλο του επίτιμου πολίτη της Οκλαχόμα.
    Δραστηριοποιείται στην εκπαίδευση νέων στην πτήση.
    Να σημειωθει πως μονο 3 πιλοτοι εχουν καταφερει να παρουν πρωταθλημα περισσοτερο απο 1 φορα .. αλλα κανεις δεν εχει παρει ποτε 5 ....

    απολαυστε την : .....



     

     

    η υπαρξη της Σβετλανα ειναι εκεινη που με κανει να επιμενω πως υπαρχει το ιδανικο ταιρι .....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. hermis

    hermis Regular Member

    Το άκουσα χτες... strapon τριμμένο από τσουκνίδες και μετά διείσδυση...

     
     
  12. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Το να καπνίζει η Κυρία μου, να φυσάει επάνω μου τον καπνό της και να χρησιμοποιεί το στόμα μου σαν τασάκι. "Φεύγω" εντελώς με αυτό.......