Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    να απολαμβάνω το σεξ (ερωτα κατ εμέ) με γυναίκες που συνηθίζουν να πληρώνονται γι αυτό....χωρίς να πληρώνω γι αυτό

    κάποιες φορές που έχει συμβεί ήτανε πολύ όμορφο.

    υπάρχει κίνδυνος να αναζητηθεί(από μεριάς μου και όχι μόνο) και η συναισθηματική πληρότητα εκεί υπάρχει πρόβλημα

    αλλά η σεξουαλική - πληρότητα της κάβλας φτάνει σε υψηλά επίπεδα
     
  2. ellfm58

    ellfm58 New Member

    Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι το να φοράει η γυναίκα γούνα και χνουδωτά πουλόβερ
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  4. Παντρεύτηκε τον πύργο του Άιφελ
    PATHFINDER
    10 Ιουν. 08


    "Μια γυναίκα με ένα περίεργο φετίχ για άψυχα αντικείμενα παντρεύτηκε τον πύργο του Άιφελ."

    Η Erika La Tour Eiffel, 37 ετών, πρώην στρατιωτικός, η οποία ζει στη Βοστόνη, έχει ερωτευτεί ξανά αντικείμενα. Ο πρώτος της έρωτας ήταν ένα τόξο, το οποίο τη βοήθησε να γίνει παγκόσμια πρωταθλήτρια τοξοβολίας. Είναι θαυμάστρια του τοίχους του Βερολίνου και ισχυρίζεται ότι έχει σωματική σχέση με ένα κομμάτι φράκτη που διατηρεί στο δωμάτιο της...

    Όμως ο πύργος του Άιφελ ήταν αυτός που κέρδισε την αιώνια αγάπη, τιμή και υποταγή της σε μια τελετή που παραβρέθηκαν αρκετοί φίλοι της.

    Η Erika έχει αλλάξει το όνομα της έτσι ώστε να εκφράζει τη δέσμευση της.

    Σε ολόκληρο τον κόσμο υπάρχουν περίπου 40 άτομα που δηλώνουν OS (Objectum-Sexual), όλες είναι γυναίκες, ενώ πολλές από αυτές πάσχουν από το σύνδρομο Asperger.

    Ο όρος OS επινοήθηκε για πρώτη φορά χάρη στην Eija-Riitta Berliner-Mauer, μια 54χρονη γυναίκα που παντρεύτηκε το τοίχος του Βερολίνου για 29 χρόνια.

    Πριν επιστρέψει στο Παρίσι για την πρώτη επέτειο του γάμου της, η κυρία La Tour Eiffel επισκέπτεται το τοίχος του Βερολίνου, όπου η αγάπη της για ένα σύμβολο καταπίεσης οδηγεί σε μια άβολη αναμέτρηση με μέλη του μουσείου Τσέκποϊντ Τσάρλι στο Βερολίνο.

    «Δεν καταλαβαίνω πως μερικοί άνθρωποι μπορούν να φέρουν κάποιον στον κόσμο όπως ένα παιδί ή ένα αντικείμενο και να μην το αγαπάνε,» σχολιάζει η La Tour Eiffel.

    Η ίδια κατηγορεί την οικογένεια της για την κατάσταση της. Ισχυρίζεται ότι κακοποιήθηκε σεξουαλικά από τον ετεροθαλή αδερφό της και εγκαταλείφθηκε από τους γονείς της.

    Σύμφωνα με τον Jerry Brooker, ψυχοθεραπευτή από τη Νέα Υόρκη, οι γυναίκες αυτές υποκινούνται από την ανάγκη για έλεγχο.

    «Κάποιος που ερωτεύεται ένα αντικείμενο μπορεί να ελέγξει τη σχέση του βάσει των δικών του όρων. Τα αντικείμενα δεν πρόκειται να τον απογοητεύσουν. Αυτό είναι εξαιρετικά ελκυστικό για μια γυναίκα η οποία διαφορετικά θα ήταν απελπιστικά μόνη.»
     
  5. str8_bdsm

    str8_bdsm New Member

    Φετιχ λοιπόν....
    Με σειρά προτεραιότητας γυναικείες περιποιημένες πατούσες, δέσιμο, μαστίγωμα στις πατούσες και καθυστέρηση στο τελείωμα. Όλα τα προηγούμενα τόσο από γυναίκα σε άντρα όσο και το αντίθετο.

    Υ.Γ. Για ξύλο στις πατούσες, ότι συμβουλές και προτάσεις για το τι θα πρέπει να χρησιμοποιηθεί σαν μαστίγιο είναι καλοδεχούμενες.
     
  6. ariadni

    ariadni Regular Member



    Αυτό είναι από τα πιο περίεργα που έχω ακούσει.
    Αδυνατώ επίσης να καταλάβω το νόημα της πρότασης "παντρεύτηκε το τοίχος του Βερολίνου."
    Και μετά τα 29 χρόνια τι έγινε; Έπεσε το τοίχος; Χωρίσανε;
    Τελικά όλα παίζουν σε αυτό το κόσμο  
     
  7. Storm

    Storm Regular Member

    Εγώ προσωπικά έχω ένα περίεργο φετίχ με τους Ασιάτες.
    Φταίει που είχα γνωρίσει παλιά έναν όμορφο Ιάπωνα; Από τότε πάντως όποτε βλέπω τέτοιες εθνικότητες, ένα κάτι το παθαίνω.
     
  8. Domina

    Domina New Member

     
  9. VicTor

    VicTor Regular Member

    ειναι δυνατον αυτο? 
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ναι φυσικά..

    ..όσο είναι και αυτό..
     
  11. VicTor

    VicTor Regular Member

    ναι για το δέυτερο το ξέρω,απλά για το πρώτο δεν νομίζω οτι μπορεί καποια να κρατήσει τόσο πολυ το ενδιαφέρον 
     
  12. hellonora

    hellonora Regular Member

    το πρώτο και απόλυτο φετίχ μου είναι η ποδολαγνεία...
    ένα περίεργο φετίχ που είχε ένας πρώην του ήταν γυναίκες πλενοντας πιάτα.
    Κάθε φορά που έβλεπε γυναίκα να πλένει πιάτα κάτι πάθαινε.
    Ένα πολύ διαδεδομένο φετίχ τελευταία είναι και αυτοί που γουστάρουν έγγυες γυναίκες