Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Κατι που έχω εντοπίσει για το ατομο μου ως φετιχ -εκτος ολων των αλλων-
    και αρκετά γενικό ειναι οτι με τρελαίνει η ιδέα μιας όμορφης γυναίκας
    (κατα τα δικά μου πάντα πρότυπα) με φετίχ...

    Δεν με ενδιαφέρει τι ειναι αυτο που θέλει αλλα οτι το θέλει...

    Μήπως ειμαι κρυφο-perv και αρνούμαι να το παραδεχθώ?
     
  2. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Αυτό μού αρέσει κι εμένα πάρα πολύ. Να φιλάω τις πατούσες της φίλης μου που είναι υπερευαίσθητη στο γαργάλημα και συγχρόνως να είμαι σε εγρήγορση προκειμένου να αποφύγω μια αντανακλαστική κλωτσιά της στο μάτι, στη μύτη, ή γενικώς στο πρόσωπό μου.

    Αντίθετα η γυναίκα μου δεν γαργαλιέται καθόλου στις πατούσες οπότε δεν ασχολούμαι με αυτό το μέρος του σώματός της.
     
  3. roots

    roots New Member

    Τρελενομαι που βλεπω την κοπελα μου κ κανει squirt..και να της τα γλυφω ολα..Πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο κ θελω να το εκμεταλευτω οσο παει..
     
  4. Cloudy

    Cloudy Guest

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Το strap-on. Άχτι το έχω να βρώ μια κοπέλα που θα της άρεσε να μου το βάζει.
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    ...Αουτς... Όταν το διάβαζα μου ήρθε η σκηνή στο μυαλό μου και ένιωσα τον πόνο πάνω μου... Πιστεύω και εμένα θα μου άρεσε...


    Ασυνήθιστα fetish... Δεν νομίζω να έχω αφού μου αρέσουν τα ψηλοτάκουνα και ίσως ανακαλύψω και κάτι άλλο στην πορεία μου στο forum.

    Τώρα για γενικά εξιτάρομαι όταν φωτογραφίζω και ειδικά γυναικείο γυμνό. Δεν ερεθίζομαι, απλά είμαι σε άλλο κόσμο τότε. Πιστεύω ότι η φωτογράφιση του γυναικείου κορμιού μπορεί να λειτουργεί περίεργα σε σχέση με το fetish μου. Δεν συζητώ για την φωτογράφιση των ποδιών με ή χωρίς παπούτσια... Απλά είναι το κάτι άλλο.
     
    Last edited: 30 Αυγούστου 2009
  6. Cloudy

    Cloudy Guest

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Πολύ ερωτικό, σίγουρα και η έκφραση του προσώπου και των ματιών την ώρα του μαστιγώματος είναι για φωτογράφισμα.
     
  7. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Πολύ καλή ιδέα Cloudy αλλά πώς να το κάνω ε?
    Θα μπορούσα να στίσω την φ/μ σε ένα 3ποδο και να με βγάλω όταν με χτυπάει το μαστίγιο. Βέβαια υπάρχει μια προϋπόθεση: Να βρω κάποια να μου το κάνει και να μπορεί να έχει και το βλέμμα της Mirella_trans_Domme που και αυτό μετράει πολύ!
     
  8. Cloudy

    Cloudy Guest

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Σωστός! Πολύ πολύ σωστός!
    Καταλαβαίνεις λοιπόν πόσο αξίζει μια τέτοια σπάνια φωτογραφία  
     
  9. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Μου έβαλες τρελή ιδέα!!! Πρέπει να επισπεύσω την φωτογράφιση... Βέβαια δεν πιστεύω ότι το μοντέλο μου θα το δεχθεί αλλά... Ποτέ δεν ξέρεις... Πως να της το ζητήσω άραγε? Ε ρε μπλέξιμο! Δεν θέλω να το βάλει στα πόδια και αυτή. Αχ τι μου έκανες ρε Cloudy!
     
  10. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Θα μου αρεσε να ζουσα σε μια ανοιχτομυαλη κοινωνια, οι αντρες να μπορουν να φορουν γυναικεια ρουχα, οι γυναικες αντρικα, δηλαδη να μην υπηρχαν ετικετες, οι σκλαβοι να φορουσαν και εξω χειροπεδες, κολαρα και οτι αλλο, οι αφεντρες κορσεδες, ψιλοτακουνες μποτες κλπ, αλλα να υπαρχουν αξιες, σεβασμος του ενος για τον αλλο και να κοιτουσαν τον εσωτερικο κοσμο του καθενα οχι την εξωτερικη εμφανιση. Νομιζω οτι ειναι πολυ extreme αλλα τι να κανω.
     
  11. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Όσο κι αν δε μ' αρέσει και διαφωνώ... ΝΑΙ στο δικαίωμα!

    Δηλαδή, τί ΔΕ μπορούν να φορέσουν; Σκελέα;;

    ΑΜΕΝ ΤΟ ΤΗΑΤ!
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Ε ψιττττττττττ , μόρτη , κυκλοφορούν και παιδάκια έξω ξέρεις