Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Προτιμώ κάτι σε μαύρο, κόκκινο ή γκρι γιατί κάνουν μεγαλύτερη αντίθεση με το χρώμα του λευκού δέρματος αλλά thanks for trying καλέ μου ;-)
    Yohoho and a bottle of rum!  
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

     
  3. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    1. Μου αρέσει πολύ να νοσηλεύομαι στο νοσοκομείο.. Κάθε φορά που θα βρεθώ εκεί το βλέπω σαν ευκαιρία.. Η περιποίηση, ο ορός, οι ενέσεις, οι εξετάσεις..τα πάντα..Τελειταία έκανα εγχείρηση σκωληκοειδίτη.. Ακτινογραφίες, Αξονική, Εξετάσεις, κλύσμα (αυτό δεν μου άρεσε και τόσο),Χειρουργείο..Αρκετά ενδιαφέρουσα εμπειρία..

    2. Επίσης ένα άλλο ιδιαίτερο φετίχ μου είναι να βάζω την Υ ξαπλωμένη στο κρεβάτι με κλειστά τα μάτια και σε πλήρη ακινησία..Ακολουθεί σέξ με την Υ σε αυτή την στάση εωσότου τελειώσω..

    Το πρώτο φετίχ έχει να κάνει με το οτι αφήνομαι ολοκληρωτικά στα χέρια των νοσοκόμων και των γιατρών..Έχουν τον έλεγχο..Εγώ δεν χρειάζετε να κάνω τίποτα..Είμαι απόλυτα παθητικός..
    Το δεύτερο φετίχ έχει να κάνει με το οτι η Υ αφήνετε ολοκληρωτικά στα χέρια μου..Έχω τον έλεγχο..Αυτη δεν χρειάζετε να κάνει τίποτα..Είναι απόλυτα παθητική..
     
  4. ANNAtravestiSLAVE

    ANNAtravestiSLAVE Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    εχω και εγω ενα ιδιαιτερο φετιχ με τα κλασικα ασπρα εσωρουχα στους αντρες ....οταν επιστρεφουν απο τη δουλεια .....
     
  5. MasterJ2010

    MasterJ2010 New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    1 - σχοινία
    2 - σφιχτοί κόμποι
    3 - φίμωτρο ball gag
    4 - όμορφα μανικιουρισμένα γυναικεία πόδια
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Τι το ασυνηθιστο εχουν τα παραπανω? 
     
  7. MasterJ2010

    MasterJ2010 New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    ...διαγωνισμός είναι;
     
  8. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    ...να λες στην αναισθησιολογο (συνηθως γυναικα ειναι) να "λουφαρει" το αναισθητικο, να μη χανεις ουτε την εγχειρηση!!!   

     

    Γι ργος
     
  9. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Oχι βεβαια, παρεξηγησες...
    απλα δεν ειναι ασυνηθιστα 
    (συμφωνα με τον τιτλο του νηματος παντα)
    ..δεν ειναι δλδ κατι που θα διαβασεις και θα σε ξαφνιασει
    ή θα αναρωτηθεις ...
    κατα τα αλλα μια χαρα φετιχ ειναι 
     
  10. MasterJ2010

    MasterJ2010 New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    το κατάλαβα λίγο πιο μετα   dont worry....δεν υπήρξε παρεξήγηση!
     
  11. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Ωραίες ιδέες μου δίνεις.. 
     
  12. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Ηθελα να ανοιξω ενα νημα με παραξενα γουστα κ φετιχ, το βρηκα στην αναζητηση ! διαβασα περιπου 25 σελιδες για να παρω μια ιδεα να μην γραφω τα ιδια!
    λοιπον εχουμε κ λεμε..1) ειπε καποιος φιλος για αερισμο της μιστρες του νομιζω, κ σε μενα εχει συμβει απο τυπισα να γουσταρει τρελλα να αεριζομαι κ να ρουφαει συνεχως τις οσμες,κ να μου γλυφει την περιοχη αερισμου μου ολη το βρηκα αρκετα ερεθιστικο κ μια χαρα,μα δεν νομιζω να βρω καποια αλλη που να ενδιαφερεται, αν υπαρχει καποια εδω μεσα πιεμ μι!
    α εχω δει κ σχετικο 12λεπτο νομιζω, βιντεακι με 2 λεσβιες! στην αρχη γελουσα, αλλα μετα σοβαρεψα,   περι ορεξεως δεν κανω κουβεντα!
    2)πολυ κοινο φετιχ, σαφως μου εχουν κανει πιπα με παγακια κ σαμπανια(χωριστα) κ ηταν υπεροχα!
    3)αλλο ερεθιστικο ειναι να γαμ*ω κω*λ****δα σφιχτη μεχρι να βγει αιμα στον πο**σο μου η να της χωνω αναμενα κερια απο πισω στο κ*λαρ*κι της κ να γινεται το ιδιο!
    4) φυσικα κοινο ειναι κ το κανω παντα , να δαγκωνω τον λαιμο της φιλης μου ειδικα οταν αυτη ειναι στα 4, σαν τον σκυλο που πη*αει την σκυλα
    ακομη κ να δαγκωνω το κωλαρακι της
    5) αλλο κοινο πολυ μαρεσει πολυ να γλυφω ξυρισμενες μασχαλες ποδαρακια κ*λοτρυπιδακι κλειτοριδακια,κολπακια,κ γενικα οτιδηποτε περιποιημενο ξυρισμενο κ ατριχο πανω της!

    Να προτεινω εαν καποιος εχει ορεξη, δεν ειδα εαν υπαρχει να ψηφισουμε τα πιο καυλωτικα κ τα πιο αηδιαστικα φετιχ που εχουμε συναντησει,μας εχει ζητηθει να κανουμε, συνηθιζουμε η ακομη κ αρνηθηκαμε,κλπ!