Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. G_E

    G_E Contributor

    πόσο σε καταλαβαίνω !!!
     
  2. female

    female Contributor



     

    Κλεμμένες τις έχει η άρπαξ αιξ, τις αθυμούμαι πολύ καλώς στους πόδας του Βικέντιου.

     
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Wakamezake (Ιαπωνικά: わかめ酒), γνωστό και ως Wakame Sake. Η σεξουαλική πράξη η οποία περιλαμβάνει την πόση αλκοόλ κατευθείαν από το σώμα μιας γυναίκας. Η γυναίκα κλείνει τα πόδια της σφιχτά και σχηματίζει ένα σχετικά στεγανό τρίγωνο "δοχείο" ανάμεσα στους μηρούς και την ήβη και στην συνέχεια χύνει sake πάνω στο στήθος της, το οποίο ρέει μέχρι το επίμαχο τρίγωνο. Ο σύντροφος της στην συνέχεια, πίνει το sake απευθείας από εκεί.

    Η ονομασία προέρχεται από την ιδέα πως οι τρίχες της ήβης της γυναίκας μοιάζουν με 'μαλακά φύκια' (wakame) τα οποία πλέουν μέσα στην 'θάλασσα' (από sake). Συνοδεύεται με μπόλικο sushi, το οποίο μπορεί να σερβιριστεί υπό την μορφή του Nyotaimori (Ιαπωνικά: 女体盛り), δηλαδή πάνω σε ένα γυμνό γυναικείο κορμί, ή Nantaimori (男体盛り), δηλαδή πάνω σε ένα γυμνό ανδρικό κορμί, δεμένα πάνω στο τραπέζι ή μη.
     
  4. phoenixxx wrote:
    "...πως οι τρίχες της ήβης της γυναίκας μοιάζουν με 'μαλακά φύκια' (wakame)"

    Το παραπάνω απλά μου ξανάεπιβεβαιώνει ότι οι ιάπωνες βλέπουν τα πράματα (τα όσα για τους κοινούς θνητούς φαντάζουνε κοινότυπα) "κάπως"... σχεδόν πάντα συμβολικά. Μου αρέσει αυτό.
    Πολύ ποιητικό το παραπάνω που ανέφερες phoenixxx, γι' αυτό και η αναφορά  
     
  5. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Βενετσιάνικες μάσκες...
    Τις λατρεύω..!

    Να τις φορώ, ή να τις φορούν.
    Έχουν κάτι το τόσο όμορφα απρόσωπο..  
     
  6. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    cuckolding???
    Πάρα πολύ καιρό φαντασιώνομαι κάτι ανάλογο (άλλωστε είναι ο λόγος που μπήκα σε αυτή τη κοινότητα!)
    Μήπως ξέρουμε απο που προέρχεται ο όρος? (και ειδικά το δεύτερο συνθετικό της λέξης?)
    Πιστεύετε οτι είναι κάτι που θα απολάμβανε μια γυναίκα? Ή θα θεωρούσε οτι για να θέλει κάτι τέτοιο ο σύντροφος της, σημαίνει οτι δεν την αγαπάει?
     
  7. Hil

    Hil Regular Member

    Εξαρτάται! Μπορεί όταν το πεις αυτό σε κάποιον/κάποια, να γελάει μαζί σου! 
     
  8. Hil

    Hil Regular Member

    Αν είναι δυνατόν!! Τιμωρία δίχως έλεος!! 
     
  9. Hil

    Hil Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ασυνήθιστα Φετίχ...


    Σε προηγούμενο ποστ μου που έγραφα αυτό:

    "Εξαρτάται! Μπορεί όταν το πεις αυτό σε κάποιον/κάποια, να γελάει μαζί σου!"

    σε καμία περίπτωση δεν σε ειρωνεύτικα! Το λέω γιατί ξέχασα να το γράψω προς αποφυγείν
    παρεξηγήσεως!  Απλώς οι "κοινοί" άνθρωποι δεν καταλαβαίνουν από φετίχ κλπ! 
     
  10. peterpan

    peterpan New Member

    χμμμ... άρωμα πατούσας, από 10ωρη ορθοστασία πωλήτριας φτιαγμένο μέσα σε ψηλοτάκουνα και λεπτό νάιλον, είναι ασυνήθιστο άραγε ή όχι;
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Να θέλω να είμαι γυναίκα για να μην μου διαγράφουν posts και να μου τα διορθώνουν είναι fetish ?
     
  12. darkpvc

    darkpvc Guest

    na aggizw latex rouxa pou foraei h partener mou kai na akouw ton uperoxo hxo pou kanoun!apla fantastiko!