Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ατμοσφαιρικη μουσικη για τα SM sessions

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος DeSade, στις 13 Ιουνίου 2005.

  1. sssppgr

    sssppgr Regular Member


    Αυτο το κοριτσι με δικαιωνει, βγηκε την προηγούμενη εβδομαδα
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  3. seduced mind

    seduced mind Guest

  4. seduced mind

    seduced mind Guest

  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κάτι μου κάνει ο Atmos για dark καταστάσεις....

     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

  7. Διώνη

    Διώνη New Member

  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    poor is the man whose pleasures depend on the permission of another εεεεεε;;;;;;;;;;

     
    Last edited by a moderator: 5 Ιουλίου 2014
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

  10. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line



    Όπως έχει ειπωθεί και τεθεί τόσο ευθύβολα στις αποστομωτικές ατάκες, έχω χύσει ποτάμια με το άνωθι. Αν δεν υπάρχει μουσική, δε μπορώ να συγκεντρωθώ..
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line



    Αν και δεν είμαι λάτρις του jazz ιδιώματος, ο κύριος Γιάννης είναι βάλσαμο. Και, μιας και είναι και η "επέτειος" θανάτου του, ας του δώσω λίγο χώρο..
    Kill the pain with Coltrane που λέγαν και οι πιο σοφοί.
    Ο δίσκος δεν είναι με τη συμβατική έννοια ατμοσφαιρικός, αλλά έχει μια παράνομη πλευρά, μια τρελιάρα ομορφιά..
     
  12. μπραβο Μαρλεν!! πολύ καλή επιλογή,προτιμώ πάντα cosmopolitan μουσική παρά dark ηχους ...σχεδόν μαυριστικούς...της ψυχής!