Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Alexkat, στις 1 Μαϊου 2013.

  1. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Κοινωνική αγωγή το λένε. Λογική συμπεριφορά ανθρώπου που δεν κρατάει κακίες για ασήμαντα πράγματα. Που έχει ζωή και εκτός φόρουμ. Και που είναι ισορροπημένος. Εν πάσει περιπτώσει. Ήδη έλαβα τα μέτρα μου ως προς εσένα. Δεν είναι ότι παρατράβηξες το σκοινί είναι ότι το έσπασες.

    Άκου απειλές  

    Να δεις εσύ μαντάτα που πρόκειται να ακούσεις σύντομα!
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Σου ξαναλέω, δεν ξέχασα αυτά που έγραψες. Ούτε πρόκειται. Κατάλαβες;
    Είσαι παντελώς ανεπαρκής για το ρόλο που σου ανέθεσαν εδώ.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Τι βλέπω, μετά το χάσιμο της ψυχραιμίας σου στο διόλογο μας και τα ξεκατινιάσματα επι προσωπικού, άρχισαν και οι ιντερνετικές απειλές; Καλά το πας συνέχισε....και οπότε θέλεις εδω είμαι να σε βοηθήσω να ξεπεράσεις τις φοβίες σου.....με οποιον τρόπο θέλεις εσύ....




    Πρώτον εσύ δεν έχεις απόψεις αλλά κολλήματα με το bdsm, φαίνεται δεν εχεις βρει ακόμα καμιά καλή αφέντρα να ικανοποιήσεις τα γούστα σου... και να δεις μετά οτι θα λες τα καλύτερα για τον χώρο και αυτούς/ες που τον εκπροσωπούν.

    Οσο για τις συναντήσεις έχουμε να σε δούμε κάτι χρόνια, σε περιμένουμε λοιπόν για χειραψίες ή κολακίες.... 
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Ε, ανέλαβε εσύ, που είσαι επαρκής, να γελάσουμε λίγο.

    Δεν με νοιάζουν τα κολλήματά σου, και, παρεμπιπτόντως, ο τρόπος που υπαναχωρείς, ΠΑΝΤΑ, από τις απειλές σου, μου γυρίζει το στομάχι ανάποδα.

    Άει στη γωνιά σου τώρα, να περάσω ευχάριστα το υπόλοιπο της βραδιάς μου, αφού έχω πράξει τα δέοντα για την περίπτωσή σου, γιατί, δυστυχώς, άργησες να κάνεις τις κωλοτούμπες σου αυτή τη φορά. Κακό αυτό για σένα.
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Υποχωρώ;;;;

    Τι θα κάνετε; Με απειλείς;   Να σας δώσω τη διεύθυνσή μου; Δεν έχω πρόβλημα. Να δω από κοντά τις δικές σας κυρώσεις που ετοίμασες επειδή είχες και το θράσος να με αποκαλέσεις και φασίστα.

    Ξαναλέω, δεν τις ξεχνάω  

    Που έχω υποχωρήσει και δε θυμάμαι;
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2013
  6. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Ξαναλέω, δεν με απασχολεί πού κολλάς. Αυτό που έπρεπε να κάνω το έκανα  
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Θα έρθω.
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Έλα και θα σου έχω μια κακιά... δίμετρη αφέντρα απο αυτές που ξέρω ότι γουστάρεις με ολα τα αξεσουάρ... μπας και ερθεις στα ίσια σου....και ησυχάσουμε από εσένα... 
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2013
  9. Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Αυτό γιατί το λες και το ξαναλές;
    Ο Elysium μπορεί να είναι ότι θέλει, εγώ στο δικό σου σκεπτικό αναφέρθηκα..
    Από τα λεγόμενα σου τώρα καταλαβαίνω πως δεν είναι κάτι συγκεκριμένο που σε απασχολεί απλά γενικότητες επάνω στην ορολογία..  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Elysium, κάπου έγραψες ότι οποιος θέλει μπορείς να του στείλεις τα στοιχεία σου σε pm, θέλω να μου τα στείλεις αν φυσικά ισχύει αυτό που έγραψες.
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2013
  11. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Αφέντης-Δούλος-Υποταγή .....αστεία ή σοβαρά ...?

    Εγώ καταλαβαίνω ότι γηράσκω αει διδασκόμενος .... εσύ ...?
     
  12. scubaaa

    scubaaa New Member

    ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝ ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΟΙΟΡΟΙ ΑΦΕΝΤΗΣ/ΔΟΥΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗΣ/SESSION ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ 24/7 .