Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. Animator

    Animator Regular Member


     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Αφιερώσεις!!!

    να προσεχεις εκει που εισαι

    ---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Σε μένα:bounce:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. heresy

    heresy Regular Member



    σε σένα  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Babylon

    Babylon Regular Member

    All the little things...Always the little things

    Bush - Little Things lyrics

    I bleach the sky
    every night
    Loaded on wrong
    and further from right
    Spinning around
    two howling moons
    cos there always there
    whatever i do

    going up
    when coming down
    scratch away
    it's the little things that kill
    tearing at my brains again
    the little things that kill
    the little things that kill

    i touch your mouth
    my willy is food
    addicted to love
    i'm addicted to fools
    i kill you once
    i kill you again
    we're starving and crude
    welcome my friends to


    the little things that kill
    tearing at my brains again
    the little things that kill
    tearing at my brains again
    it's the little


    here come the little things
    here come the little


    little things that kill you...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Απάντηση: Αφιερώσεις!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Sofia

    Sofia Regular Member

    [nomedia=""]YouTube- poso poli s'agapisa-Thivaios[/nomedia]

    σε καποιον που δε θα το μαθει ποτε...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Αφιερώσεις!!!

    Σας αφιερώνω αυτό το κομμάτι. Σε όσους σκέπτονται και αμφισβητούν:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Απάντηση: Αφιερώσεις!!!



    Help, I have done it again
    I have been here many times before
    I hurt myself again today
    And, the worst part is there's no-one else to blame

    Be my friend
    Hold me, wrap me up
    Unfold me
    I am small
    and needy
    Warm me up
    And breathe me

    Ouch

    I have lost myself again
    Lost myself and I am nowhere to be found,
    Yeah I think that I might break
    Lost myself again and I feel unsafe​
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: Αφιερώσεις!!!

    Πήλιο...

    Έριχνε καρέκλες έξω.. Μπορούσε να πει κανείς ότι οι συνθήκες ήταν ιδανικές για το τοπίο όπου βρισκόμασταν. Πήλιο.. Τσαγκαράδα.. Η θέα από τον ξενώνα που μέναμε ήταν το κάτι άλλο.. Σου είχα πει ότι δεν είχα ξαναπάει ποτέ στο Πήλιο και μια μέρα γυρνώντας από την δουλειά μου είπες να βάλω δύο αλλαξιές στο σακ-βουγιάζ γιατί φεύγουμε.. Δεν είπες για πού… «Θα δεις!» μου είπες.. Εγώ, ως συνήθως, κουβάλησα όλη μου την προίκα λες και κάναμε μετακόμιση.. Δυσανασχέτησες όταν κουβαλούσες τα πράγματα στο αυτοκίνητο αλλά δεν μου χαλούσες χατίρι.. Έβλεπες την χαρά στα μάτια μου και την προσμονή και αυτό σου έφτανε για να μην με επιπλήξεις.. Έξω από το παράθυρο του ξενώνα παντού υπήρχαν καστανιές, ρεματιές με τρεχούμενα νερά και τοξωτά γεφύρια.. Και στο βάθος όλων αυτών μέσα από την πυκνή ομίχλη φαινόταν η παραλία του Μυλοποτάμου.

    Έβρεχε ασταμάτητα εκείνο το απόγευμα.. Δεν νομίζω ότι θα χαλούσα κανένα από τα γοβάκια μου για να κάνουμε βόλτα εκτός του ξενώνα.. Εσύ ήσουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι και λαγοκοιμόσουν εξαντλημένος από τον απίστευτο έρωτα που είχαν απολαύσει τα κορμιά μας νωρίτερα.. Ακόμη κι όταν κοιμόσουν η δύναμη σου φαινόταν στο πρόσωπό σου, τόσο αρρενωπός θεέ μου! Μου άρεσε να σε παρατηρώ... Να σε κρυφοκοιτάζω… Κοιμόσουν και το καυλί σου, ακόμη σηκωμένο, να ξεχειλίζει τεστοστερόνη.. Πολλές φορές μου άρεσε να σου το γλύφω λίγο την ώρα που κοιμάσαι, αλλά ποτέ δεν μου έδειχνες ότι ξύπναγες για να μην σταματήσω την μυστική μου λειτουργία..

    Έβαλα ένα πολύ λεπτό πλεκτό φόρεμα χωρίς εσώρουχα.. Πάντα μου άρεσε να φοράω σεμνά φορέματα μέχρι το γόνατο και να ξέρω πως κυκλοφορώ ανάμεσα στον κόσμο χωρίς εσώρουχα.. Μου ανέβαζε την καύλα.. Έτσι όπως τριβότανε το πλεκτό επάνω στις ρόγες μου είχαν σκληρύνει και διαφαίνονταν από το φόρεμα.. Έβαλα λίγο ρουζ και ένα απαλό lip-gloss να τονίζει τα σαρκώδη χείλη μου και κατέβηκα στο μπαρ να πιω ένα ποτάκι.

    «Μία sloli με αμίτα λεμόνι σε ψηλό με ένα καλαμάκι παρακαλώ» είπα στο μπάρμαν ο οποίος προσπαθούσε μάταια να κρατήσει τα μάτια του στο πρόσωπό μου όσο του έδινα παραγγελία.

    Δίπλα μου στο μπαρ καθόταν μία εκκεντρική γυναίκα.. Πολύ προκλητικά ντυμένη με έντονο βάψιμο, γύρο στα τριανταπέντε και κάπνιζε το τσιγάρο της με αυτές τις μαύρες μακριές πίπες που συναντάει κανείς συνήθως σε σκίτσα με διάφορες, και ουχί αδιάφορες, femmes fatales. Με κοίταζε επίμονα κάθε τόσο σε σημείο που νόμιζα ότι κάπου είχα λερωθεί.. Έπινε μαρτίνι με την καθιερωμένη ελίτσα μέσα..

    Από τα ηχεία ακουγότανε το Lady Grinning Soul.. Ένιωθα μοναξιά.. Αδημονούσα να κατέβεις.. Η παράξενη γυναίκα πήρε την ελιά στο στόμα της με άκρως προκλητικό τρόπο κοιτώντας με βαθειά στα μάτια με λαγνεία.. Σηκώνεται από την θέση της.. Δεν ήθελα να φανώ αδιάκριτη και γύρισα από την άλλη μεριά το κεφάλι μου..

    Ένιωσα ένα χέρι να με αγκαλιάζει από την μέση.. «Ήρθες επιτέλους!» σκέφτηκα και νιώθω το άλλο χέρι να μου γυρνάει το πρόσωπο και όπως ήταν αναμενόμενο γυρίζω να σε φιλήσω.. Ατύχησα! Όπως γύρισα σε βλέπω να κατεβαίνεις τις σκάλες κι εγώ να φιλιέμαι με την γυναίκα του μπαρ.. Με φίλαγε τόσο παθιασμένα.. Προσπάθησα να σταματήσω μόλις σε είδα.. Να σου μιλήσω.. Να σου εξηγήσω.. αλλά δεν με άφηνε.. με έσφιξε και με κόλλησε πάνω της.. Τα στήθη μας ήταν κολλημένα μεταξύ τους και έκανε την κίνηση πιο έντονη για να τρίβονται και να σκληραίνουν ακόμα περισσότερο οι ρόγες μας..

    Έρχεσαι και κάθεσαι δίπλα μας σαν υπνωτισμένος.. Δεν μίλησες.. Δεν έβγαλες άχνα.. Κι εγώ δεν ήξερα πού πατώ και πού βρίσκομαι! Πρέπει να έσταζε το μουνάκι μου..

    Αυτή σταμάτησε να με φιλάει.. Κοντοστάθηκε χωρίς να τραβήξει το κορμί της μακριά από το δικό μου και σε κάρφωσε στα μάτια.. Με πιάνει από το χέρι και με τραβάει απαλά να την ακολουθήσω.. «Μα! Περίμενε! Πού με πας? Αυτός που είδες είναι ο..» «Μην ανησυχείς.. Θα έρθει κι αυτός..» και ανεβαίνοντας στην γυριστή σκάλα σε κοίταζα βαθειά στα μάτια και σου ούρλιαζα σιωπηλά «Μη μ’ αφήνεις μόνη!!!»

    Ανεβήκαμε στο δωμάτιο της.. Άφησε την πόρτα της ανοιχτή και σταθήκαμε στην μέση του δωματίου να φιλιόμαστε με τρέλα! Μου έπιανε όλο το κορμί με τα χέρια της να χαρτογραφούν το κάθε εκατοστό μου.. Δεν πίστευα αυτό που γινότανε.. αλλά τα φιλιά της ήταν τόσο γνώριμα που δεν μπορούσα να σταματήσω.. Μου σήκωνε το φόρεμα σιγά σιγά και ένιωθα το χέρι της ανάμεσα στα μπούτια μου.. Τα υγρά μου πρέπει να είχανε φτάσει μέχρι τα γόνατα.. και ανέβαινε κι άλλο.. κι άλλο.. μέχρι που αισθάνθηκα τα δάχτυλά της να παίρνουν τα υγρά μου μέσα από το μουνάκι μου και μ’ αυτά να μουσκεύει την κλειτορίδα μου και να την παίζει αργά.. Έτσι όπως μόνο μια γυναίκα ξέρει πού και πώς αρέσει σε μία κλειτορίδα να την τρίβουν.. Με ξάπλωσε στο κρεβάτι της.. Έφερε το κεφάλι της ανάμεσα στα πόδια μου κι άρχισε να παίζει με την γλώσσα της τα μουνόχειλά μου, την κλειτορίδα μου, την κωλοτρυπίδα μου.. Σαν παιδί που έβαζε χέρι στο γλυκό βύθιζε τα δάχτυλά της στο μουνί μου, έκλεβε τα υγρά μου και τα γευόταν μία η ίδια και μία τα έδινε σε έμενα να τα γευτώ..

    Άκουσα την πόρτα του δωματίου να κλείνει και σε βλέπω να στηρίζεσαι με την πλάτη σου στον τοίχο.. Είχες βγάλει μωρό μου το καυλί σου και το έπαιζες αργά.. Καταλάβαινα ότι ήθελες να χύσεις απίστευτα και κρατιόσουν με το ζόρι..

    «Έλα κοντά.. Πλησίασε..» σου είπε η τύπισσα.. Και πλησίασες.. Μου άνοιξε τα πόδια και σου έδειξε το μουνί μου.. Έσκυψες να το κοιτάξεις από πιο κοντά να δώσεις κι άλλη τροφή στην καύλα σου.. Σου πήρε το κεφάλι και σε έβαλε να με γλύψεις λίγο… και μετά από λίγο σε τράβηξε και πάλι έξω από το μουνί μου για το γευτεί και πάλι..

    Μου έφερες τον πρησμένο πούτσο σου στο στόμα.. δεν ήξερες πόσο θα μπορούσες ακόμα να κρατηθείς.. Μου γαμούσες το στόμα τόσο αργά και αισθησιακά…του έκανες έρωτα… δεν ήθελες να χύσεις με τίποτα.. σήκωσες το φόρεμα της άλλης κι άρχισες να παίζεις με τον κώλο της.. ένα δάχτυλο.. δύο δάχτυλα.. τρία δάχτυλα.. μέχρι που πήρε την γροθιά σου όλη μέσα στη σούφρα της.. Ήταν κάτι που ποτέ δεν μπόρεσα να σου χαρίσω εγώ.. Χαλάλι σου όμως για όλες τις απολαύσεις που μου είχες χαρίσει εσύ..

    Άρχισες να με μπουκώνεις πιο γρήγορα.. Η τύπισσα μόλις το κατάλαβε άρχισε να με γλύφει σαν τρελή και να με γαμάει με τα δάχτυλά της από όλες μου τις τρύπες δύο στο μουνί δύο και στον κώλο..

    Τα χύσια σου άρχισαν να με πνίγουν..καυτά..πηχτά..με ορμή!! Κι όσο πνιγόμουν τόσο άρχιζα κι εγώ να χύνω καύλα μου! «Μμμ…Χύ…ω….!!!Ααα!» με μπούκωνες τόσο που σου τον κατάπινα μέχρι που στον στράγγιξα τελείως!!

    ---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

    u know...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014