Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    An artist can't loose....

     


  2. Αφιερωμενο!!!  
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Right now the rules we made are meant for breaking....

     
  4. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    αυτό το τόσο mainstream όσο ψυχωτικό και σαδιστικό.... Ακριβώς σαν εμένα! Πάντα στο σκλαβί μου. I'll be watching.
     
  5. Control freak...!! haha i know how that feels  
     
  6. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    δε θα το έλεγα έτσι... Δεν είμαι και πολύ υπερπροστατευτική, είμαι όμως υπέρ του δέοντος στοργική. Αν έχω μια απαίτηση, αυτή είναι κάθε φορά που ο υ μου νιώθει άσχημα, φοβάτια, κοπιάζει, λιποψυχεί να νιώθει την ανάσα μου πάνω απ' το σβέρκο του και να ξέρει ότι είμαι πάντα εκεί κοντά για αυτόν και όσο με έχει δε κθα συμβεί τίποτα κακό. (και υπέρ του δέοντος ρομαντική χαχαχαχαχχα)
     
  7. Δε πειραζει καλος ειναι και ο ρομαντισμος ομορφαινει τη ζωη μας ...!!!
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ναι για τις βανιλλα καλός είναι.... Αν έβλεπα ρομαντική Κ θα στριβα γωνία κατευθείαν.... λουης....
     
  9. Ευχομαι να σου τυχει μια τετοια.....   για να σε δω να τρεχεις....
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θα την απορρίψω... Δεν θα ξεκινήσουμε καν....
     
  11. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Ο ρομαντισμός δεν είναι ένα πράγμα και δεν τον αντιλαμβάνινται όλοι με τον ίδιο τρόπο
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Η Κ μου, μου έδωσε μια άλλη εκδοχή του τι είναι ρομαντισμός, Σας τη παραθέτω και με αυτή συμφωνώ...

    οχι δεν ειναι αυτο ο ρομαντισμος μονο..
    ti einai ?
    αυτα τα λες τροπους
    μπορει καλιστα να τα κανουν ατομα που ιδεα δεν εχουν απο ρομαντισμο
    ok kai o romantismos einai ?
    στη ψυχη ειναι ο ρομαντισμος και στο πως την εκφραζει ο καθενας μπορει πχ για μενα ρομαντικο να ειναι να σε σκεφτομαι το βραδυ στα ποδια μου να κοιμασαι
    axa malista ara o romantismos uparxei sth zwh mas outws h allws
    ακριβως
    το θεμα ειναι πως τον εκλαμβανει ο καθενας οι τροποι ευγενιας παντως δεν ειναι ρομαντισμος
    ουτε οι καρδουλες και τα λουλουδια και τα σαχλα
    μπορουν να ναι και αυτα, δε λεω οχι αλλα προυποθετει απο μεσα δουλεια