Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Στο δικό μου Βασιλιά και της καρδιάς μου Κύρη για το πιο πραγματικό, υπέροχο και χωρίς τέλος παραμύθι ζωής Μ/μας  

     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

      Μα πραγματικά ***
     
  4. @no_Taboo «Η μετάνοια του Αγ. Πέτρου» Δ. Θεοτοκόπουλος 1580. Ελαιογραφία σε καμβά 106 Χ 88 εκ. (Μουσείο Bowes Ην. Βασίλειο). Σύμφωνα με τους κριτικούς, η ειλικρινής μετάνοιά του, όπως φαίνεται στα βουρκωμένα μάτια του, η ανάσταση κάτω αριστερά, που θα είναι το πρώτο πράγμα που θα δει σαν γυρίσει, μετά την προσευχή του, υποδηλώνουν την «λύτρωσή» του, παρά πως θύονται   τα νέφη στον ουρανό…
     

    Υ.Γ.: Δεν διευκρίνισα ακόμη   Ξεκινώ πάντα στον ενικό χάριν αμεσότητας κι επιθυμώ το ίδιο. Ο σεβασμός δεν έχει να κάνει με τον πληθυντικό ή ενικό αριθμό (έχω δει ξεκατινιάσματα εδώ μέσα, στον πληθυντικό…). Εύχομαι να ήταν ενδιαφέρουσα η ιστορία της Λητούς. Επίσης, ευχαριστώ για την καλή πρόθεση και το χιούμορ...
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

  6. ξέρεις εσύ!

     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. Στις κωλόγριες του φόρουμ  

     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @ευχαριστω!!!

     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2015