Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφιερώσεις!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Μαϊου 2007.

  1. lotus

    lotus Silence

    Δε σου χω πει ότι πρέπει να χεις πχοιότητα?  
     
  2. RAIN

    RAIN nefelibata

    Όχι αφεντικό, όχι Λέκκα.
    Mercy.

     
  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Αφιερωμένο στη σκλαβίτσα που άντεξε τις δοκιμασίες εχθές το βράδυ αλλά και που συνέχισε απτόητη μαζί μου τη νυχτερινή διασκέδαση στου Ψυρρή...

     
    Last edited: 15 Φεβρουαρίου 2020
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    "... Ένας πόθος γλοιώδης σέρνεται μέσα μου και ζητά να μάθει όλα τ' άσεμνα λόγια που ξέρεις. Θέλω να ιδώ να βεβηλώνονται μοναχά των τα χείλη Σου τα ντροπαλά!

    Να μην κοκκινήσεις καθόλου, να μη διστάσεις, νάχεις πολύξερο το στόμα και τολμηρό το βλέμμα και άσεμνη τη στάση.

    Ν' ανεβούν όλοι Σου οι ακάθαρτοι στοχασμοί και οι ακόλαστες καμπυλότητες των γραμμών χειροπιαστές και λάγνες σε λιτανείαν αναιδή...

    Να μη μου κρύψεις τίποτε και να μου φτείνεις όλα τ' άσεμνα λόγια που ξέρεις. Ίσως με κάνεις να νοιώσω κάποια καινούργια και άγνωστη ηδονή. Την ηδονή της περιφρόνησης και της αηδείας και της βεβήλωσης μιας αγάπης...
    Θα Σε σφίξω τότε με τον εναγκαλισμό των ζώων μέσα στη νύχτα των οργασμών.
    Και θα νοιώσω να σπαρταρά στα χέρια μου μέσα κάτι τι δικό μου, ένα δημιούργημα του πόνου μου, ένα κορμί που το διέπλασα εγώ και το διέφθειρα εγώ, όργανο της βαθειάς και αγιάτρευτης διαφθοράς του νου μου..."

    -- Νίκος Καζαντζάκης

     
     
  5. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Υπέροχο, μοναδικό από την αρχή μέχρι το τέλος ολόκληρο το βιβλίο.

    " Είσαι ώμορφη. Ώμορφη σαν την αμαρτία κι ωσάν τον Θάνατο ώμορφη…" ( δικό σου)
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    ✿ για σένα
     
  7. mpaxari

    mpaxari Regular Member

  8. RAIN

    RAIN nefelibata

  9. Miss Sensual

    Miss Sensual New Member

    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Για κείνον με την αντρίκια φωνή-ματιά και με χέρια μεγάλες φτερούγες που δεν τις ξεχνάω
    το απόγεμα είπες
    τριάντα χρόνια σε περίμενα
    κι ένιωσα πρώτη φορά «le vierge le vivace et le bel aujourd’hui»
    μετά έντονος αέρας αγάπης άνοιξε διάπλατα ένα παράθυρο μέσα μου και μπήκανε μεγάλες σταγόνες αγαλλίασης καθώς ο νοτιάς έστριβε βουίζοντας απ’ τη γωνιά της καρδιάς μου
    το σώμα είναι χώμα διψασμένο από σένα έμαθε τις πλημμύρες του έρωτα
    πολλά νομίζω θα μιλήσω τώρα πολλά που φύλαγα σε μια κρυψώνα
    θα τ’ απλώσω εδώ όσο μπορώ καλύτερα και ό, τι θέλει ας γενεί
    στοές θα σκάψω κάτω πάνω μέσα απ’ τα λόγια
    τι συνεννόηση θα’ χουμε αλλιώτικα
    ήρθανε βλέπεις κι έδεσαν στις δικές μας σημαδούρες ξένοι με διαφορετικές γλώσσες
    πως τρυπώνω τα χέρια μου παραμάσχαλα αναμένοντάς σε τις νύχτες όταν κρυώνω
    έτσι αυτή τη στιγμή έχωσα εδώ και θα χώνω αλλού λέξεις κλεμμένες ή δικές μου που σου αρέσανε για να σε χαϊδεύει η μουσούδα του γραφτού μου -Μάτση Χατζηλαζάρου  
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αγαπάμε Μάτση   
     
  12. RAIN

    RAIN nefelibata