Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 24 Μαϊου 2008.

?

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

  1. Ναι

    14 vote(s)
    70,0%
  2. Όχι

    6 vote(s)
    30,0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Συμφωνώ απολύτως με τα παραπάνω.
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απομακρύνεται από την προσφορά γνώσης για το αντικείμενο που διαπραγματεύεται. Προσφέρει γνώσεις για οτιδήποτε άλλο (δεν είναι κακό) και ίσως θα έπρεπε να αλλάξει και όνομα. Το "Λαϊκή αγορά" καλό μου ακούγεται. Δεν το αναφέρω υποτιμητικά.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Με το συμπάθιο Λιάκο μου μα νομίζω πως η παραπάνω διαπίστωση είναι πέρα για πέρα παραμορφωμένη.
    Το φόρουμ αυτό έχει την μεγαλύτερη γνωσιακή βάση δεδομένων στην ελληνική γλώσσα για το bdsm. Με εκατοντάδες άρθρα, αναλύσεις καθώς και συμπεράσματα πάνω στο θέμα που πραγματεύεται.
    Διαθέτει μερικές από τις καλύτερες ηλεκτρονικές πένες που μπορεί να βρει κάποιος στο ελληνικό διαδίκτυο.
    Συμβάλει στην εξοικείωση των ανθρώπων πέρα των αστικών κέντρων, με το bdsm. Απομυθοποιεί και απλοποιεί έννοιες που αφορούν σπάνια αισθήματα, που νοιώθουν όσοι επιλέγουν να τα ομολογήσουν δημόσια.

    Τα αρνητικά του τώρα
    Έχει κατηγορία γνωριμιών με αποτέλεσμα να μην διαφέρει σε τίποτε από τον Λούη στην ομόνοια.
    Επιτρέπει την ανταλλαγή προσωπικών μηνυμάτων.
    Για τα υπόλοιπα αρνητικά πίστεψέ με δεν θες να συνεχίσω. Συνολικά όμως είναι καλό. Τεχνικά άριστο και από θεματολογία υπέροχο.
     
    Last edited by a moderator: 25 Μαϊου 2008
  4. Χάινριχ συμφωνώ. Τα φόρουμ που είναι αυστηρός μονοθεματικα
    είναι απίστευτα βαρετά. Το φόρουμ αυτό είναι το καλύτερο που
    έχω δει. Αυτο το "σκορπισμα" ειναι ενας απο τους παραγοντες που
    το κανει τοσο καλο
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

    Εύγε Κορνήλιε. Οι χώροι δεν περιορίζουν τους χωροθέτες.
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Γι' αυτούς που θέλουν να μιλάνε μόνο σοβαρά και μόνο επί του θέματος, υπάρχει και το Inner Circle, έτσι δεν είναι;
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

    Ανασκευαζω..
    Μετα απο τυχαια συζητηση με λατρευτο συμφoρουμιτη...  

    δεν ειμαι τοσο σιγουρη οτι βρισκομαι στο σωστο μέρος..  
     
  8. Ωιμέ!

    Κι εγώ που είχα την ψευδή εικόνα, πως παρλάραμε μόνο σοβαρά και μόνο επί του θέματος...
    Τώρα, πλέον μετεβλήθη εντός μου ο ρυθμός του κόσμου.

    Μ'αυτά και με τούτα, εκείνο το Inner Circle φαντάζει ως γιάφκα Καρμποναρολιμπερτινιστών. Εκεί που προετοιμάζεται η βιδιεσεμική παλιγγενεσία.
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αντιλαμβάνεσαι την γνώση με την υλιστική της οπτική   Συμφωνώ μαζί σου, όπως και με τους υπόλοιπους 100%. Τόσο που θα ρωτήσω το εξής.

    Θα θέλατε να αλλάξει το όνομα του forum από bdsm σε ότι άλλο;
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

    Ναι να γινει Μικρα Ψεμματα..  

    Ισως να ειναι κ πιο κοντα στην αληθεια .. και στην σχεση των περισοτερων με το βδσμ
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν το είχα σκεφτεί, αλλά μιας και ρωτάς το «ανωμαλιάρηδες united» θα ήταν υπέροχο.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

    Καθόλου κακή ιδέα. Αναρωτιέμαι αν το φόρουμ κρατούσε τις προσωπικότητες που γράφουν εδώ μέσα, αν είχε κάποιο άλλο όνομα; Και αν από την αρχή, αν είχε άλλο όνομα, θα τις μάζευε;
     
Thread Status:
Not open for further replies.