Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βυζιά, χειρισμός τους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος monster, στις 27 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  2. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Ανανεωθείτε! βαρεθήκαμε τα ίδια και τα ίδια!
     
  3. spectrum

    spectrum Regular Member

    Ντορα εσυ εισαι πανω ή κατω στην φωτο βρε?
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι η μητέρα ενός φίλου μου!

    Εγώ είμαι σ' αυτήν εδώ... 

     
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Έχω πέσει κάτω από την καρέκλα μου και χτυπιέμαι από τα γέλια. Νομίζω κατούρησα και λίγο στό βρακάκι μου. Βρε για δες θέματα που έχει ο κόσμος.

    ΥΓ. Between us, η φωτό σου Ηλία ήταν μία από τις πιο ωραίες στιγμές σου σ' αυτό το φόρουμ. Καλά τα ταρακούνησες τα λιμνάζοντα νερά. Για να μη βαριόμαστε κιόλας, όλο τα ίδια και τα ίδια. Βυζιά, σκοινιά, δε γαμιέται. Τρέχουν οι οδύνες και οι ηδονές απ' τα μπατζάκια μας... 
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Φοράς βρακί;;;

    Εγώ δεν φοράω  
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Αν είσαι η μεταξένια, είναι εύλογο. Αν είσαι ο Ηλίας, πού στο διάολο βολεύεις τα καλαμπαλίκια σου; 

    Φορούσα βρακί, πριν το κατουρήσω. Τώρα το έβγαλα κι εγώ και αισθάνομαι πολύ καλύτερα.

    ΥΓ. Ο μόνος λόγος που φορούσα βρακί ήταν επειδή πήγα να ψηφίσω. Ήθελα να έχω βρακί, έτσι ώστε αυτοί που θα βγουν, να μου το πάρουν κι αυτό. 
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    @dora
    Από τις φωτογραφίες που έχεις παραθέσει (εκτός αυτής που εμφανίζεσαι εσύ), μου γεννιέται η ερώτηση, αν ένας τέτοιος χειρισμός του στήθους, δεν επιφέρει μόνιμες βλάβες σε αυτό λόγω κακώσεων... (χαλάρωση μυών κλπ κλπ)
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Δεν με έχουν κρεμάσει από το στήθος ποτέ, εννοείται (το βρίσκω υπερβολικό). Αλλά έχω κάνει tit busting, του είδους που φαίνεται στο πρώτο βιντεάκι του JokerGemini, περίπου 20 φορές όλο κι όλο στη ζωή μου. Δεν τόλμησα περισσότερο για να μην πέσει, όχι για ενδεχόμενες κακώσεις, οι οποίες ήταν πάντα μικρές μελανιές και αιματώματα, τίποτα σπουδαίο. Δεν έπεσε. Όχι λόγω του busting, τουλάχιστον. Έπεσε μέσα στα λογικά πλαίσια της ηλικίας και του γεγονότος ότι θήλασα και τα τρία μου παιδιά, για 6 μήνες το καθένα. Οπότε θα έλεγα ότι μπορούμε να το κάνουμε, εφόσον το επιθυμούμε πολύ, με μεγάλη προσοχή και όχι πάρα πολύ συχνά. Προσωπικά, θα έπαιρνα το ρίσκο να το εφαρμόσω σε άλλη γυναίκα, γιατί ξέρω τι κάνω κι επίσης θα άφηνα να μου το κάνουν ξανά, πάλι μέσα στα ίδια πλαίσια, δηλαδή αποφεύγοντας την συχνή εφαρμογή, καθώς και το δυνατό μαστίγωμα όταν είναι πρησμένο και προσέχοντας να μην μένει πολλή ώρα δεμένο. Το καταλαβαίνουμε από το χρώμα που παίρνει καθώς και από τις φλεβίτσες που πετάγονται, είναι απλό.

    Μην ξεχνάς ότι έχω τρυπήσει τις ρώγες μου, και ακόμη και τώρα, μετά από 10 μήνες, έχω προβλήματα. Οπότε δεν ιδρώνει και πολύ τ' αυτί μου.

    ΥΓ. Η φωτό μου είναι εξαιρετικά ήπια, όπως καταλαβαίνεις (διακρίνω μία αιχμή ως προς το γεγονός; Κι εσύ Βρούτε;  ) Δεν μου επιτρέπεται ασφαλώς να αναρτήσω τις πολύ "σκληρές", ίσως μιαν άλλη φορά. Επίσης, η συγκεκριμένη είναι πολύ παλιά, ήμουν 18 ετών τότε, στην αρχή της "καριέρας" μου. 
     
    Last edited: 4 Οκτωβρίου 2009
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Όταν δεν φοράς δεν υπάρχει περίπτωση να στο κλέψουν   Ηλίας
     
  12. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Βυζιά, χειρισμός τους...

    Μαζι με την απαραιτητη,κατ εμε,γνωση της ανθρωπινης φυσιολογιας,προκειμενου κανεις να προχωρησει "μακρυτερα"(οι μαθητευομενοι μαγοι στην περιπρωση ειναι τουλαχιστον επικινδυνοι)ενας "μπουσουλας",για να το ελαφρυνουμε λιγο,επι το ηδονιστικοτερον.."αν μετα την προσωρινη αδεια λεκτικης αντιδρασης,την ακουσεις να παρακαλαει να μην σταματησεις..ε,εισαι σε καλο δρομο,αλλα το νου σου στην ασφαλεια που λεγαμε.Εσυ ξερεις,εσυ οφειλεις να ξερεις,εσυ αποφασιζεις.Εκεινη οχι..