Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 30 Δεκεμβρίου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μα το νήμα λέει "δυο άτομα να ερωτευτούν" ή "να μαγειρέψουν και να γίνουν λιώμα"; Κάπου εκεί το βλέπω να πάει το νήμα του @conner, όχι ότι έχω πρόβλημα βέβαια...  
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2016
  2. brenda

    brenda FU very much

    Μην κολλάς σε λεπτομέρειες, προάγεται ο ουσιαστικός γαστριμαρικός διάλογος... 
    Άλλωστε ο έρωτας σαφώς και περνάει απ΄το στομάχι... 
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σωστότατη! Απλώς αν συνεχίσουμε έτσι από το στομάχι μας θα πρέπει να περάσει και αντιόξινο    
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Γίνεται και το έχουμε κάνει / πάθει όλοι*   … τριανταπέντε σελίδες στάχτη στα μάτια του ανθρώπου!  

    * ο καθένας με τον τρόπο του - ο καθείς και τα όπλα του - που λέει ο ποιητής

    Ο καθείς και τα όπλα του,είπα:
    Στα Στενά τα ρόδια μου θ' ανοίξω
    Στα Στενά φρουρούς τους ζέφυρους θα στήσω
    τα φιλιά τα παλιά θ'απολύσω που η λαχτάρα μου άγιασε!
    Λύνει αέρας τα στοιχεία και βροντή προσβάλλει τα βουνά.
    Μοίρα τωv αθώων, είσαι η δική μου η Μοίρα!



    ΥΓ. Και Εκείνος όπου έβρισκε ερωτευόταν…
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ακολουθεί post με ανάμεικτα επίπεδα χαζομάρας.

    Η ιδέα σου έχει πολύ ψωμί.  
    Επιστημονική φαντασία αλλά δεν είναι αυτό το ζήτημα: να πλάσει ένα υ το τέλειο Κ άτομο για τον εαυτό του. Κάτι σαν το υπέρτατο topping from the bottom, μια και καλή.
    ΑI και BDSM, not bad, θα το ψάξω  

    ΥΓ Για να είμαι παντελώς ειλικρινής, η πρώτη απάντηση που μου ήρθε δεν ήταν αυτή. Ήταν μια από τις δικές μου no brain-tongue/fingers connection, μόνο γιατί κολλούσε στη διατύπωσή σου και προφανέστατα όχι προσωπικά, γιατί δεν έχω καμία οικειότητα μαζί σου και ούτε έχω όρεξη να με κυνηγήσεις μες στο κρύο με ένα single tail.
    Αλλά δεν αντέχω να μην την πω, οπότε πάρε την χαλαρά, χα-χα και τίποτα άλλο.

    "Αυτό το ξέρεις από πρώτο χέρι φαντάζομαι;"

    F@ck, αυτή η γλώσσα μου μια μέρα θα με ξεκάνει. No offence meant, no hard feelings etc. etc.
    Πάω να αγοράσω περούκα και ψεύτικα γυαλιά με μουστάκι και μεγάλη μύτη.  
     
  6. espimain

    espimain Contributor


    Και όμως κυκλοφορούν ανάμεσα μας, άτομα που είναι πολύ υπερήφανα γιατί τους έχει απονεμηθεί τίτλος μαστεροσίνης (στα 18 τους) μετά από εξετάσεις που έδοσαν σε "υποτακτικές κυρίες". Τεστ για μαστίγωμα , θεωρητικές γνώσεις από συγκεκριμένα βιβλία και άλλα τέτοια ωραία.
    Έχουν γίνει μεγάλες πλάκες σχετικά με το θέμα στο παρελθόν.
    Δεν είναι επιστημονική φαντασία είναι φάρσα. (Ναι υπάρχουν οι Νεφελίμ και οι Ελοχίμ του BDSM και μάλιστα με πτυχίο).      

    Εμένα δεν μου έτυχε κατά πως λες.
    Δυστυχώς δεν έτυχα της τιμής να απονεμηθεί πτυχίο (ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ)      
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τώρα με δουλεύεις εσύ, ε;
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Όχι κυκλοφορούν ανάμεσα μας.
    Όπου νάνε μπορεί να ξεπεταχτεί καμιά υποτακτική να υποστηρίξει τα δίκαια του κυρίου της και τους τίτλους σπουδών του στο BDSM.
    Υπάρχουν άτομα που στα 18 δειχτήκαν τέτοιο δούλεμα και ακόμη τώρα κοντά στα 40 πιστεύουν ότι είναι πτυχιούχοι BDSMερς.      

     
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2016
  9. Elune

    Elune Priceless

  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. conner

    conner Contributor