Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 30 Δεκεμβρίου 2015.

  1. Kyry

    Kyry New Member

    Άσε με να σ’ αγαπώ
    αγαπώ τη γεύση απ’το παχύ σου αίμα
    το κρατώ καιρό μέσα στο δίχως δόντια στόμα μου
    η πυράδα του μου καίει το λαρύγγι
    αγαπώ τον ιδρώτα σου
    μ’αρέσει να χαϊδεύω τις μασχάλες σου
    περίρρυτες από χαρά
    άσε με να σ’ αγαπώ
    άσε με να γλείφω τα κλειστά σου μάτια
    άσε με να τα τρυπήσω με τη σουβλερή μου γλώσσα
    και τη γούβα τους να γεμίσω με το θριαμβευτικό μου
    σάλιο
    άσε με να σε τυφλώσω. κιας ειναι κ απ το νετ χαχαχ
     
  2. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Θα πω ναι... ειμαστε εδω για ανταλλαγη αποψεων, εμπειριων και με εστιαση στον ηδονισμο... δυσκολο να φανταστω καλυτερες συνθηκες αρχικης γνωριμιας.

    Μετα, σαφως, καλο ειναι τα βιωματα να περνανε στον πραγματικο κοσμο. Take your business out there! Enjoy yourselves.  
     
  3. Είμαστε και εμείς που εστιάζουμε στην ανταλλαγή συνταγών για αυτό μην γενικεύεις σε παρακαλώ κυρ δρακε μας.
     
  4. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    I stand corrected μανδαμ.

    Τις απολογιες μου.
     
  5. Κάποιον μου θυμίζεις εσύ.,,
    Βρε ποιον μου θυμίζεις., ποιον μου θυμίζεις θα σκασω. Κάπου σε ξέρω εσένα
     
  6. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    The plot thickens...

    Λες ε;
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Συνήθως πλέον μόνο μέσα απο το ίντερνετ ανθίζουν οι έρωτες .
     
  9. Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community;

    Το σωστο ερωτημα ειναι το εξης. Γιατι να μην γινεται;
     
  10. Άν και το απάντησαν πολλοί στις προηγούμενες σελίδες (κι εγώ μέσα σε αυτούς! ) ας το πούμε ξανά.
    Γιατί πρώτον οι περισσότεροι εδώ μέσα λένε ψέματα για τα πάντα από οικογενειακή κατάσταση έως εμφάνιση.. βάζουν ψεύτικες φωτό για να παραπλανήσουν..
    Δεύτερον υπάρχει μεγάλη επιφυλακτικότητα για τους παραπάνω λόγους και δεν μας επιτρέπει αυτό να ανοιχτούμε..
    Τρίτον λόγο περιεχομένου του φόρουμ πολλοί μπαίνουν με την ψευδαίσθηση ότι εδώ μέσα έχει απλά κρέας για μασημα..αρα οι ανάπτυξη σχέσης μπαίνει σε δεύτερη μοίρα μάντεψε ποια ανάγκη μπαίνει πρώτη!!!!!!
    Όλα τα παραπάνω και πολλά άλλα που μάλλον το δικό μου μυαλό δεν μπορεί να σκεφτεί τώρα!! Είναι οι λόγοι που συνήθως γνωριμίες από εδώ μέσα δεν ευδοκιμουν!!

    Σαφώς και θα υπάρχουν και κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις!! Για να μην τους ρίχνω όλους σε ένα τσουβαλι!
     
  11. διαφωνω δεν θα αφησω να με παρει το ποταμι .......και αν καποιοι κανουν και συμπεριφερονται ετσι οπως λες τι με εμποδιζει να βρωμια ομορφη ψυχη να κανω κατι ομορφο και γιατι οχι να ερωτευτω ...ετσι κοντρα στο ρευμα για την αλητεια... και να θυμασε γλυκιτατη μου οτι τα τα ψοφια ψαρια πανε με το ποταμι......τα ζωντανα κολυμπουν κοντρα στο ρευμα.....
     
  12. Συμφωνω με ολα αυτα αλλα και παλι, μια χαρα γινεται να ερωτευτουν δυο ατομα ακριβως επειδη υπαρχουν καποιες εξαιρεσεις!