Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί άραγε οι άντρες Dom κάνουν αίτημα και κοιτάνε προφίλ γυναικών Domme?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantina Lionaki, στις 19 Νοεμβρίου 2021.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό που ονομάζετε "κακό χιούμορ" εγώ το ονομάζω συγκεκαλυμμένη απειλή και σας έδωσα μία ευκαιρία να επανορθώσετε.

    Δεν θα υπάρξει άλλη.
     
  2. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Δεν υπάρχει πουθενά καμία απειλή, αναφερουμουν ως λεκτικό χτύπημα μέσω του φόρουμ και όχι ως φυσικό από κοντά. Φυσικά δεν την γνωρίζω όπως και κανένα άλλο εδώ μέσα.
    Για όσους το είδαν και το διάβασαν ως απειλή, ζητάω ειλικρινά συγνώμη γιατί δεν είχα αυτή την πρόθεση αλλά έκανα χιούμορ που αποδείχτηκε κακό. Πότε δεν θα ασκούσα βία και για κανένα λόγο. Είμαι κατά της βιας.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άτομα σαν εσένα χρειάζεται να απομακρυνθούν και να απομονωθούν.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν με γνώριζες, δε θα τολμούσες να ξεστομίσεις κάτι τέτοιο, δήθεν σαν αστειάκι.
    Δεν το παίρνω, όμως, προσωπικά καθότι μου είσαι αδιάφορος. Σε γενικό πλαίσιο,όμως, και σε μελλοντικό άτομο που θα το πεις κι ενδεχομένως το πράξεις, εισηγούμαι ότι πρέπει να απομακρυνθείς.
     
  5. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Με γνωρίζετε προσωπικά; Αλήθεια το πιστεύετε αυτό πέρα από τα όσα έγραψα;
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κι ούτε θα ήθελα.
     
  7. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Εάν το πράξω φυσικά και πρέπει να απομακρυνθω όπως και κάθε ένας που έχει τέτοιους σκοπούς.
     
  8. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Μετά τον τρόπο που μου απαντάτε ούτε και εγώ για πιστεύω ότι έχετε σχηματίσει μια λάθος γνώμη για εμένα και αυτό δεν αλλάζει παρά την όποια καλοπροαίρετη προσπάθεια μου. Ελπίζω να με βάλετε και στη λίστα αποκλεισμένων ατόμων για να μην διαβάζεται αυτά που γράφω και σας εκνευρίζω περισσότερο.
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Γιατί είναι περίεργο ένας Master και μια Mistress να γκουχ γκουχ μέρες που είναι, να τα βρίσκουν στο κρεβάτι και να εχουνε και υποτακτικά και σουιτς και σκύλο και γάτα και κότερο να πάνε μια βολτα;
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Προσωπικά, εκτιμώ ότι πρέπει να μένουν τα όσα γράφεις και να μη διαγράφονται. Έτσι θα ξέρουν και τα μέλη με τι άνθρωπο έχουν να κάνουν.
    Και δεν είσαι ο μόνος με παρόμοια γραπτά.
     
  11. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Δεν είπα πουθενά να διαγράψω αυτά που έγραψα. Επίσης εκτιμώ ότι άλοι εδώ μέσα δεν έχουν την ίδια άποψη με εσάς. Το να με βάλετε εσείς στη λίστα αποκλεισμένων ατόμων δεν θα με αποκλείσει από τους άλλους. Εσείς δεν θα βλέπετε αυτά που γράφω, και δεν θα εκνευρίζεσται οι άλλοι θα τα διαβάζουν. Το ίδιο θα κάνω και εγώ μετά το τέλος αυτή της παρεξήγησης για να κρατήσω μια απόσταση και να μην σας στεναχωρήσω στο μελών έστω και άθελα μου. ( Δυστυχώς η χάλια ορθογραφία μου μερικές φορές δίνει και αυτή λάθος νόημα στην κουβέντα )
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σιγά μη φοβήθηκα κιόλας.