Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί είστε τόσο snob.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος giorgosfp07, στις 23 Ιουλίου 2016.

  1. tithon

    tithon Contributor

    σε μερικούς, στο μυαλό μας (ή τους) υφίστανται μόνον έτοιμες και προφανείς λύσεις. άσπρες ή μαύρες κατά κανόνα. ταιριαστές στην προπαρασκευασμένη εικόνα. κάθε τρίτη λύση
    είναι, στην καλύτερη περίπτωση, αδιάφορη. βαρύτερα ενοχλητική. βαρύτατα, καλύτερα να μην υπήρχε φορέας.
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το γουνί και ο πέοντας που ο/η καθένας/καθεμία μας φέρει πάνω του/της, δεν είναι δημόσια αγαθά, στα οποία να έχουν δικαίωμα πρόσβασης και χρήσης όλοι/ες ανεξαιρέτως.
    Πως τα χρησιμοποιούμε, πόσο και βάσει ποιων κριτηρίων τα κοστολογούμε και πάν' απ' όλα σε ποιους/ες τα πουλάμε ή τα δωρίζουμε, είναι δική μας υπόθεση.

    Αυτά...έτσι, για την "αλητεία" και το χασομέρι, για πολλοστή φορά  
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Δείξε μου τα αγαθά σου παππού μου.......χαχαχαχαχ
     
  4. Libertin

    Libertin Regular Member

    "Γιατί έτσι είμαστε εμείς, οι μεγάλες σνομπαρίες", έλεγε η μαντάμ Σουσού. Από εκείνη την μέρα βρήκα τον εαυτό μου...
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Η μεγάλη σνομπαρία
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, ισχύει.