Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι lifestyle Dommes δεν κάνουν sex με τους υποτακτικούς τους;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 9 Ιουλίου 2006.

  1. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Fanshaw, κι εγώ σου έχω αδυναμία.

    Μα φείδου λόγου, να μου εκφράσεις την εκτίμησή σου όντε παντήξωμε.
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Βαστάτε Τούρκοι τ' άλογα, να έρθουν τα παράλογα!
    Μάζεψε την γλώσσα σου και την σκέψη σου Κρητικέ.
    Άσε την Αφέντρα έξω από τα κουζουλά σας.
    Θα ζωστεί το ζωνάρι και θα σου την κάτσει η Σαντορινιά.
    Ετσά θα νιώσεις μόνο, την λάβα του ηφαιστείου στον πισινό σου.

    Πονούν τα παλικαριά ορέ?
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Ψυχραιμια παιδια..
     
  4. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Είναι αξιοθαύμαστο πόσο γρήγορα μεταμορφώνεσαι από Εύα σε Βαγγελίτσα.
    Κρίμα και είχα άλλη γνώμη για εννομή σου.
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σε Μένα μπορείς να βρεις μια Γυναίκα με πολλά πρόσωπα.
    Το καθένα από αυτά καλέ Μου Mavrobasilis είναι ενδιαφέρον και καλά ψαγμένο (τα τροφοδοτώ για να τα βελτιώνω και τα συντηρώ καθημερινά)
    Όλα μαζί αυτά τα πρόσωπα είναι το puzl που με συνθέτουν και με καθορίζουν σαν άτομο.
    Μεμονωμένα το κάθε κομμάτι Μου το χρησιμοποιώ ανάλογα την στιγμή και τον άνθρωπο που έχω απέναντι Μου.
    Οπότε δεν θα έπρεπε να αλλάξεις την γνώμη σου, μια που το Βαγγελίτσα το χρησιμοποιούν οι γονείς Μου και μου ακούγεται πολύ σπουδαίο, εύηχο και τρυφερό στ΄ αυτιά Μου.
    Μη με κριματίζεις λοιπόν και μη με μέμφεσαι  

    Την αγάπη μου Mavro-basili Κρητικέ
    .
     
  6. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Θωρείς τα, όντεν αφήνεις τις υστερικές ιερεμιάδες επιπέδου ανθυποκατίνας, τι καλή που γίνεσαι;
    Κάποτε να καταλάβεις, κούκλα μου, ότι ο που εκφέρει απειλές μα δεν δύναται να τις πραγματώσει, εκτίθεται.
    Και κράτα την ψυχραιμία σου, αδικείς τον εαυτό σου με φέρσιμο που δεν αρμόζει σε κυρίες.

    ΥΓ: Αν έχομε κάποια Κατερινιώ επά, ας μου συγχωρήσει την αναγωγή. Έτσα είθισται. Όχι πράμα, μα τ' αγαπώ περίττου τ' όνομα.
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2006
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Όσο εκτίθεται αυτός που "εκφέρει απειλές που δεν δύναται να τις πραγματώσει,"
    εκτίθεται, και αυτός που σε συζήτηση και προσωπική του αντιπαράθεση με άλλο μέλος ανακατεύει μια Κυρία χωρίς λόγο εκθέτοντας Την και χρησιμοποιώντας Την σαν όπλο προστασίας του, η επίθεσης του για να έχει ο λόγος του προσοχή και να προκαλέσει αίσθηση.

    Θυμήσου έγραψες: "Μήπως σου γάμησα την αφέντρα και μου βαστάς αμάχη;"
    Μήπως ήθελες να σου πω ευχαριστώ γι ΄αυτό που έγραψες η να σου στείλω συγχαρητήριο pm?

    Και όσο γι’ αυτό που έγραψες απευθυνόμενος σε Μένα: "κράτα την ψυχραιμία σου, αδικείς τον εαυτό σου με φέρσιμο που δεν αρμόζει σε κυρίες." στο αντιστρέφω:
    "κράτα την ψυχραιμία σου, αδικείς τον εαυτό σου με φέρσιμο που δεν αρμόζει σε κυρίους."

    Άρα εσύ άδικα και χωρίς λόγο παραφέρθηκες και ξεκίνησες την διαμάχη μαζί μου όταν Εγώ δεν έλαβα μέρος σε καμία από αυτές και Ήμουν απλά παρατηρητής όπως όλοι.
    Μέχρι φυσικά μαινόμενος μου πάτησες τον κάλο.

    Επιθυμία Μου είναι να σταματήσει εδώ το θέμα και να συνεχίσουμε με τόσα άλλα ενδιαφέροντα του forum.
     
  8. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Εύα, με κουράζεις.

    Σε μάνητα δε με έχεις δει ποτέ, το να αποκρίνομαι αυστηρά σε χώρο εικονικής πραγματικότητας δεν συνεπάγεται πράμα. Είναι εξαιρετικά γελοίο να θαρρείς πως μπορεί να εκνευρίστηκα από τις απρέπειες που δύναται κάθε θρασύμι να εκτοξεύει επά. Κι ακόμη γελοιωδέστερο θα ήντονε να εκνευριζόμουν.

    Προ εβδομάδων σου έκαμα μια (φιλική) σύσταση, μη μπερδεύεσαι στα κρούσσα μου. Για να το καταλάβεις, μην ανακατώνεσαι όπου μιλώ (κοσμιότατα) με τρίτον. Δεν είναι απειλή ή προειδοποίηση, παρατήρηση (αυστηρή) είναι για δε μου κάμει κέφι ν' αλλάζω βαριές κουβέντες μαζί σου.

    Αυτά προς ώρας, τα συχαρήκια να μου τα δώσεις αν-ε παντήξωμε.
    (Εννοείται πως κι εγώ επιθυμώ να λήξει εδά το θέμα.)
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μμμμμμ!!!!
    Αυτό Μου αρέσει παλικαρά Μου!
    Όπως Μου αρέσει ότι και να σου κάνω και ότι Σου προκαλώ!
    Αρκεί που συμβαίνει
     
     
  10. Προς adelina, lara [E-p], Ηλία και (last but not least) DreamMaster...
    Eνα μεγάλο μπράβο για τις συγκροτημένες απαντήσεις και τοποθετήσεις σας!!!
     
  11. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    επειδη εχουν ερθει πολλες νεες κυριαρχικες απο τοτε που εγινε το τελευταιο ποστ εδω ας μας πουνε και αυτες, κανουν σεχ με τους υποτακτικους τους ? και αν ναι πως? και ισχυει το οτι εχουν σκλαβο που δεν ειναι εραστης αλλα και εραστη που δεν ειναι σκλαβος ??? (οπως αναφερθηκε απο καποια Domme)
     
  12. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    εγω προσωπικα δεν κανω ποτε σεξ με sub το εχω ως αρχη!αλλα ισχυει οτι μπορει να εχω εραστη που να μην ειναι υποτακτικος παραλληλα με το sub.αλλη χρησιμοτητα εχει ο ενας κ αλλη ο αλλος!