Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γινε ξανα παιδι ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 7 Ιουλίου 2015.

  1. Εμένα οι μνήμες μου ξεκινούν από τα τέλη του 1982 (3 και κάτι δηλαδή), άρα δεν την θυμάμαι καν.
     
  2. Mάρκο Πόλο
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και λίγο αρχαίο sci fi...



     
  4. Αν και αυτή η μεταγλώτα είναι σε κασσέτες της Παρβίδια με τον ΤΕΝ ΤΕΝ διαφορετική από εκείνη που παιζόταν από ΕΡΤ το 1983-4
     


  5. Όταν όλοι κοιμούνταν τα Σύνορα της Φαντασίας έπαιζαν (The Twilight Zone .... κάπου στα 1983)
     
  6. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Το ειχα ξεχασει το Galactica. Επισης λατρεμενο...
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και αυτό που το πάμε?  

     




  8. Σάγκμα 1987
     
  9. Τα βλαχαδερά απ' το Χάζαρντ (σαν να λέμε Άνω Ζαρούχλα Drift aka Στρίφτ)
     
  10. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Αλλος ηρωας....

     
  11. Ο υποτακτικός της Βάντα (ότι πείτε κακοτάτη μου) όλα τα λεφτά.... θυμίζει κάτι από την γλοιώδη συμπεριφορά ορισμένων σούμπηδων ανδρών στα καθ' ημάς Μουσ. Βαλκάνια.