Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γράφω ιστορίες GAY BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dats, στις 2 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Έτσι μπράβο...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Ευχαριστώ MasterJp  
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

  4. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    φοβαμαι οτι θα διαγραφει βεβαια αλλα ας μου επιτραπει μια ρωτηση.
    Σε ελληνες η κατι αλλο εκτος αλβανων σου βρισκεται κατι;;απλα επειδη διεκρινα μια εμπαθεια προς το γειτονικο λαο.
    Και κατι αλλο..αν και διευκρινιζεις οτι δεν εισαι θηλυπρεπης σε καποιο σημειο αναφερεις για εσας τα κοριτσακια...πως το εξηγεις;
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Πακιστανους:icon16:
     
  6. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Ομολογώ πως δεν είχα διαβάσει την ιστορία του,μέχρι που είδα το μήνυμα σου.Αποσύρω το καλωσόρισμα..

    Επίσης

    Έχεις πολλά προβλήματα να λύσεις.Αν ήσουν θηλυπρεπής ποια θα ήταν η διαφορά;Γιατί το διευκρινίζεις αυτό;Μπαίνεις σε άλλη κάστα;Λυπάμαι ,όταν βλέπω ατάκες σαν τη δική σου.Γιατί σαν κοινότητα να "ζητάμε" αποδοχή και ισοτιμία,όταν οι ίδιοι απορρίπτουμε ένα κομμάτι της ίδιας της κοινότητας μας;Γιατί να μιλάμε για ρατσισμό ,όταν τον διαιωνίζουμε στους κόλπους μας;

    Υ.Σ. Στα γεγονότα του Stonewall φιλαράκι,οι πρώτοι που πέταξαν πέτρες στην αστυνομία ήταν οι θηλυπρεπείς.Πραγματικά λυπάμαι..

    http://www.10percent.gr/issues/200406/07.html


    Δε βρίσκω το λόγο να το διευκρινίζεις αυτό,κανείς δε σε ρώτησε..
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    συμφωνα με την ιστορια το "αλβανος" ητανε μερος του roleplay και οχι οτι υπηρχε real αλβανος.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Kαι πραγματική να ήταν η ιστορία και αλβανός να υπήρχε,άμα ήταν μέσα στο παιχνίδι,δικό του θέμα..Οι προσφωνήσεις δείχνουν απειρία από την πλευρά του Κυρίαρχου,άμα πάλι μιλούσαμε για πραγματικότητα..Και όχι για το περιεχόμενο τους,αλλά για τον τρόπο που ειπώθηκαν..
    Προσωπικά στάθηκα σε θέμα LGTB ιδεολογίας..Όλα τα άλλα με πειράξανε λιγότερο..
     
  10. dats

    dats Regular Member

    Ζητώ ταπεινά συγνώμη από όλους όσους διάβασαν το μήνυμα μου. και κυρίως όσους νιώθουν θηλυπρεπείς .Αναγνωρίζω ότι ήταν μεγάλο λάθος να γράψω την πρόταση που ενόχλησε , και με το δίκιο τους πολλούς. Σας μιλάω όμως ειλικρινά ότι δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν. Για μένα όλοι οι άνθρωποι είναι το ίδιο. Σέβομαι και έχω φίλους θηλυπρεπείς. Αν άλλωστε είχα ρατσιστικές τάσεις δεν θα εξέθετα τόσο πολύ τον εαυτό μου, γράφοντας τις προσωπικές μου εμπειρίες.
    Στενοχωριέμαι που δέχομαι επίθεση για ρατσισμό για δεύτερη φορά, ενώ δεν έχω καμία σχέση. Είμαι σκλάβος , νιώθω σαν σκάβος και σέβομαι όλους τους ανθρώπους. Ελπίζω η ειλικρινή μου μεταμέλεια να βρει ανταπόκριση.
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γράφω ιστορίες GAY BDSM

    Τη θηλυπρέπεια δεν την αισθάνεσαι,τη βιώνεις   Προσωπικά μέσα στο φόρουμ,ούτε έθιξες κάποιον,ούτε σου έγινε επίθεση..Υπήρξε από την πλευρά μου μια αντίδραση για λόγους ιδεολογικούς που προανέφερα..

    Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη και να ζητάς μεταμέλεια,γιατί απλά στάθηκες αφορμή να καυτηριάσω κάτι.Το θέμα είναι γενικό και δεν αφορά μόνο εσένα..Η νοοτροπία και η αντίληψη πρέπει να μας αφορά όλους εξάλλου..Μην τα παίρνεις τόσο προσωπικά λοιπόν,όσο και αν στάθηκες η αφορμή.Την καλησπέρα μου..
     
  12. folha

    folha deja vu

    Από ψιλό κόσκινο πέρασαν οι ιστορίες του dats. Εμένα μου φάνηκαν ρατσιστικά και οι δύο ιστορίες ως προς τους Αλβανούς, αλλά μην το παρακάνουμε με τον ρατσισμό. Το να πει κανείς ότι δεν είναι θυληπρεπής κι ότι δεν του αρέσου οι θυληπρεπείς είναι απλά θέμα γούστου. το να θέλει να το διευκρυνήσει από την αρχή πολύ πιθανό να έχει να κάνει με κάποιες φοβίες, αλλά ως εκεί. Ας πούμε ότι ξεκινάω μια ιστορία:

    Δεν είμαι ξανθιά <μπλα... μπλα... μπλα> δεν μου αρέσουν οι ξανθοί... κλπ κλπ

    σημαίνει ότι είμαι ρατσίστρια με τις ξανθιές και τους ξανθούς; Θέμα γούστου είναι.