Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γρίφοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος soutzoukakia, στις 9 Απριλίου 2008.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Α εχει και συνεχεια, να θυμηθει τα παιδικα χρονια του gauss τοτε να παει τα μισα ευθεια και τα αλλα αναποδα. Ειπα να απαντησω μπερδεμενα  
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πόση ώρα σου πήρε; Και μου χρωστάς και μισή απάντηση ακόμα....

    Μην μου πεις ότι σου πήρε πάνω από 5 λεπτα για να βρεις το δεκα....
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Εδω σου εδωσα αβαντα 24 ακομα ενεσεις γιατι ειμαι λαρτζ. Σου απαντησα και στο άλλο μισο, αλλα δεν το καταλαβες!  
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Οκ εντάξει το πιασες....

    Θα ένιωθα μεγάλη απογοήτευση αν δεν το έβρισκες... Και έλεγα μάξιμουμ σε 5 λεπτά θα εχει βρει ολη την απαντηση... Α ρε επιιστημων με εστειλες....
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Κατι τετοιες παπαρες ρωτουσαν σε job interview. Ο βιολογος κολλαει στο λαμπ?  
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Για εξηγήστε το γρίφο που σας έμαθαν στη σχολή βρε παιδάκια  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ο lucozade θα σου το εξηγησει για να δεις πως ότι δεδομένα χρειαζόσουν τα είχα δωσει ακριβως οπως επρεπε...
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ας το καψουμε λιγακι, εάν σημερα εχει μηδεν βαθμους κελσιου και αυριο εχει το διπλασιο κρυο, ποσους βαθμους θα εχει αυριο?

    Tip; η αλλαγη κλιμακας μετρησης πχ κελβιν κτλ δεν εχει καμια σημασια.
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Όχι ο ελισιουμ εχει δικιο δεν εχεις δωσει σωστα τον γριφο. Αν η ενεση πχ ειναι μιας δοσης τοτε κλαψτα ο γριφος. Να προτιμας κρασακι σε μπουκαλι  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ετσι μου το ειπανε και εμενα προχθες που το εγραψα στη δουλεια... οπως σου το ειπα...

    2Χ0=0
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Άστο δεν πειράζει το βρήκα στο Internet. Είναι παραλλαγή του «σαδιστή βασιλιά», προσαρμοσμένο στους... βιολόγους.
    http://palaskostas.wordpress.com/2009/03/20/o-grifos-tou-sadisth-vasilia/

    Αν δεν το έχεις ξανακούσει είναι πολύ δύσκολο να λυθεί. Τι 5 και 10 λεπτά...;  
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    το 10 το βρισκεις ευκολα γιατι λες οκ αν παρω δυο ομαδες στη ποση δυναμη θα μου καλυψει το 1000 και το βρισκεις ειναι 2 στη 10 αρα θες 10 ποντικια. Το να υπολογισεις με ποιο τροπο θα μεγιστοποιησεις τους θανατους στο 8 ειναι το δυσκολο