Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμναστική/Αθλητισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 18 Μαρτίου 2008.

?

Ποιό είναι το αγαπημένο σας είδος γυμναστικής;

  1. Κολύμβηση

    20 vote(s)
    17,5%
  2. Τέννις

    6 vote(s)
    5,3%
  3. Μπάσκετ

    7 vote(s)
    6,1%
  4. Ποδόσφαιρο

    3 vote(s)
    2,6%
  5. Βαράκια

    2 vote(s)
    1,8%
  6. Aerobics

    2 vote(s)
    1,8%
  7. Jogging

    5 vote(s)
    4,4%
  8. Γιόγκα ή κάτι ανάλογο (παρακαλώ εξηγήστε ποιό)

    10 vote(s)
    8,8%
  9. Κάποιο είδος πολεμικής τέχνης (παρακαλώ εξηγήστε ποιό)

    14 vote(s)
    12,3%
  10. Γυμναστήριο (παρακαλώ εξηγήστε ποιά δραστηριότητα κυρίως)

    15 vote(s)
    13,2%
  11. Surfing (Στη θάλασσα, όχι στο internet!)

    1 vote(s)
    0,9%
  12. Σεξ/Μαστίγωμα/Δέσιμο/κ.τ.λ.

    8 vote(s)
    7,0%
  13. Η κίνηση του πηρουνιού απ' το πιάτο στο στόμα/Τα δάχτυλα στο πληκτρολόγιο/κ.τ.λ.

    6 vote(s)
    5,3%
  14. Κάτι άλλο (παρακαλώ εξηγήστε)

    12 vote(s)
    10,5%
  15. Δεν γυμνάζομαι (παρακαλώ εξηγήστε γιατί)

    3 vote(s)
    2,6%
  1. Ψήφισα γυμναστήριο, αλλά τον Θοδωρή (=γυμναστής) μόνο στο δρόμο τον βλέπω τελευταία... Άτιμο dsm..  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Γυμναστήριο(όταν θυμάμαι  )
     
  3. enteka_lepta

    enteka_lepta New Member

    Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Κολύμβηση και μπάσκετ.
     
  4. Avalonia

    Avalonia Regular Member

     

    Αχ και να μπορούσα να το κάνω όλο το χρόνο
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Τυφεας ... αν μεναμε στην ιδια πολη θα ειμασταν φιλαρακια ....
    Avalonia .... πανω που ημουν ετοιμος να σου ερθω με τα λουλουδια και το κρασι (για το παστιτσιο) , μου τα χαλασες με το σκι .... ..... δεν τα μπορω τα βουνα ... μεχρι 1,5 χιλιομετρο μπορω να απομακρυνθω απο το νερο .. εχω εξαρτηση .. ειμαι παιδι της θαλασσας .... σκεψη (ασχετη) .... (κανει και για νημα) ... Οι καλες Μιστρες ... φτιαχνουν καλο παστιτσιο ; ... αναρωτιεμαι ....
    Storm .... ηταν το ονειρο μου ο χορος αλλα νικησαν τα ταμπου .... ακουγα με τις ωρες το Βαλς απο την λιμνη των κυκνων και φανταζομουνα αιθουσες λαμπερες σε παλατια και τα ζευγαρια να χορευουν απο την μια ακρη στην αλλη ... τα παλαβα τα λατιν και τα μοντερνα τα ξεχαρβαλωμενα με τα αποτομα τιναγματα , τα μυγοτσιμπημενα , δεν μου αρεσουν ....
     
  6. Storm

    Storm Regular Member


    Και ευρωπαϊκούς κάνω, βαλς και τέτοια. Ποτέ δεν είναι αργά για κάτι εφ' όσον το θες πραγματικά. Γιατί δε δοκιμάζεις λοιπόν να γραφτείς κι εσύ σε μια σχολή χορού;
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    τρεξιμο, μποξ, κοιλιακους,βαρακια..τετοια..
     
  8. mprou

    mprou Regular Member

    Αν και τα εχω παρατησει, παλια εκανα πυγμαχια και ειχα μια μικρη λοξα με το γυμναστηριο. Τωρα πια μονο κανενα γυμναστηριο αν ξαναρχισω και αυτο κυριως για να κρατιεμαι σε μια στοιχειωδη φορμα
     
  9. Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Κολύμπι,ιππασία
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Γαμάω   3-4 φορές τη μέρα σαν βασική προπόνηση , και κάνω και λίγο τους τρικέφαλους και τους δικέφαλους τραβώντας καμία μαλακία some time  
     
  11. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Έπαιζα waterpolo πολλά χρόνια τώρα πλέον μόνο gym.
     
  12. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Γυμναστική/Αθλητισμός

    Ιππασία, περισσότερο "endurance" (δρόμος αντοχής γιά το άλογο και γιά τους Φιλλίπους η Αμαζόνες), λιγοτερο ως σχεδόν καθόλου μετ' εμποδίων, σπάνια "quarter mile" (100σταρι) όταν οι συνθήκες είναι ευνοικές οπου το άλογο και ο αναβάτης του είναι μέσ' την τρελή χαρά