Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν πιστευω να εχουμε τετοια και στα Αντιψαρα την αλλη βδομαδα .....   ...
     
  2. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Καθε καλοκαιρι ερχονται κατι τετοια ποστς στην επικαιροτητα οποτε αν ειχα γραψει μη με παρεξηγησετε.Ειναι απλα αρχη αλτσχαιμερ .Γυμνισμο σε παραλια δεν εχω κανει ποτε  ναι ναι ποτε.Τοπλες κανω παντα και παντου(αν πιανεται βεβαια)
    Δεδομενου οτι ειμαστε βεβαια στην Ελλαδα που ακομα κι ενα πιο παρτο μαγιω προκαλει  αντιδρασεις περι ηθικης μικρων παιδιων και δεν ξερω γω τι αλλο δεν νομιζω ποτε να προχωρησει το θεμα του γυμνισμου.
     
  3. Aeolus

    Aeolus Regular Member

    Re: Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας


    Η σάρκα σου!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    δίκοπο μαχαίρι δεν είπες ;
    η καρδία και η ψυχή του άνθρωπου σου ,θα σου μείνει ,αν όχι μάλλον έκανες λάθος επιλογή ...
    από την άλλη αν φοβάσε να μοιραστείς ,τότε γάματα ...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν μπορω να πηγαινω σε αυτες τις παραλιες με τα μικτα λουτρα και να βλεπω πιπια και αιδοια να λιαζονται.
    Κοκκινιζω, διαρηγνυω τα ιματια μου απο αιδω, ερεθιζομαι και μετα κανω παρτουζες!
     
  6. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    να σου πω σε πια παραλλια θα ειμαι???????? 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Εισθε τολμηρος!
    Οποια η θεσις μου?????????? 
     
  8. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    η θεσις σου??????????????μπροστα μου!!!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θελετε να με εκθεσετε?????????
    Εχω την αισθηση οτι προσπαθειτε να με αποπλανησετε σε καποια αλεα με πονηρους σκοπους.
    Don Akrapovic, σκεφθειτε την θεσιν μου.
    Ετσι εις τα καλα του καθουμενου και εξω απο το ζητουμενο του νηματος τουτου , μου ζητατε να μετονομασθω απο Mirella_trans_Domme εις Lola_Karapidiola????
    Αδυνατω και να το φανταστω! 
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αααχχ ... σημερα παλι Ερεσσο ημουν ... ολα τα βυζακια κοιτουσαν τον ηλιο ... μικρα , μεσαια , μεγαλα ...... και οταν ειναι μπρουμυτα !!! .... αααχ κωλαρακια στο ηλιο , μεσουλες , μεταξενια γυαλιστερα δερματακια .... μια αλλη ηταν μπρουμητη και αποφασισε να αλαξει θεση και στην αλαγη επανω στηθηκε για λιγο στα 4 και παρολιγο να ειχαμε σκληρηνση κατα κεφαλης... βαστατε Τουρκοι τ'αλογα ... τι γινεται ρε παιδια εδω; ...
    δηλαδη ρε γαμωτο ... γιατι να μην ζουμε σε αλλη διασταση οπου θα μπουσαμε να πουμε με ανεση :
    "συγνωμη Κυρια ... θα μπορουσα να σας ριξω ενα γερο πουτσο ; .... δεν θα σας ενοχλησω πολυ .. ειστε τοσο καβλα θηλυκο που μονο που σας κοιταζω νιωθω οτι θα εκραγω .... σε 5 λεπτακια θα εχω φυγει ..."
    ... γιατι ρε γαμωτο να μην ζουμε σε μια τετοια διασταση ; .. ουτε μαλακισμενες σχεσεις θα καναμε ουτε τιποτα ...
     
  11. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    τετοια μου λες κ μετα.......
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    κοιμάστε γυμνοί/ές ;