Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία αντιζηλία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 12 Μαϊου 2019.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο ιδεαλισμός δεν είναι αυτό που λέμε "κατούρα και λίγο, μας πήραν τα φλόκια"..?
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό από στιχάκια σε παλιά ημερολόγια τοίχου πρέπει νάναι...

     
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Πολύ καλή και έξυπνη κίνηση επανανάφλεξης του νήματος!

    Μου δίνει άνοιγμα να πω το χιλιοειπωμένο και χιλιοσκυλεμένο επίσης ότι ζήλεια υ δεν νοείται.

    Άλλωστε και ο κατά φύσιν και καθ έξιν χαοτικός @Marqui για bottom μίλησε  
     

  4. Μπα, δεν θα σπαταλήσουν ενέργεια, χρόνο και φαιά ουσία για κάτι τέτοιο οι εξυπνοτερες
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Το να μη σπαταλάς ενέργεια χρόνο και φαιά ουσία σημαίνει ότι αγνοείς κάποιον..
    Ίσως είναι και αυτός ένας τρόπος να κάνεις τον άλλον να ζηλέψει..
    Μερικοί όσο τους φτύνεις τόσο κολλάνε..
    Υπάρχουν και οι άλλοι που όσο τους φτύνεις ξεκολλάνε..
    Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου 
     

  6. Το να δουλέψουν με τον εαυτό τους δεν υπάρχει σαν επιλογή?
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    οσο υπαρχουν χρησιμοι και προθυμοι ηλιθιοι... δυσκολο. Υπαρχει υπερπροσφορα. Αρα κανεις δεν ειναι αρκετα πολυτιμος ωστε να μπει καποια σ αυτη τη διαδικασια.
    Θα θελα να εγραφα κειμενο σ αυτο, αλλα δεν με φιλησε η Μουσα.
    @Arioch και @Audiosexual μου τις εφαγαν! Ατιμoι Μουσοφαγοι   Θα θελα να ξερα τι κοψιδια τους ταξατε. Κ@λοπαιδα  
     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

  9. Δεν είμαι σίγουρη ότι κατανόησα τη σύνδεση. Θεωρώ ότι η όποια εσωτερική διαδικασία αφορά το άτομο το ίδιο. Δεν μπόρεσα να κατανοήσω το συλλογισμό για την υπερπροσφορά.

    Εάν μιλάμε για υπάρχουσα σχέση, δεδομένου ότι η υ έχει επιλέξει αυτή τη θέση με γνώμονα την ικανοποίηση του Κ, και ότι ο Κ οδηγεί τη σχέση, η διαχείριση των οποίων συναισθημάτων της υ θα γίνει με τη βοήθεια του Κ της (ιδανικά).
    Η ενίσχυση του αισθήματος της αξιοσυνης της υ από τον Κ ως προς την ικανοποίηση του (Κ) πιθανολογώ θα δρούσε προληπτικά ή/και κατασταλτικά.
     
  10. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Θα πρέπει να βρεθούν ultra-uber-zuper έξυπνες γυναίκες για κάποιους από εμάς που δε ζηλεύουμε καθόλου.
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    ω τι καλό που είμαι βλαμένο   και ξέρω κι άλλα βλαμένα!
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Όχι. Είναι αυτό που λέμε "μέχρι να σκεφτώ να ανάψω το φως, έχω χεστει επάνω μου"