Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία πουτανιά....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 20 Δεκεμβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Κανενα οff topic.....καλο ειναι να μαθαινουμε κι εμεις οι μικρες ανηθικες   πουτανιτσες καλη και ηθικη συμπεριφορα.....ετσι οταν μεγαλωσουμε θα γινουμε ηθικες και αξιοπρεπεις κυριες! 
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    μαλλον πιο σωστη χρηση των λεξεων θα ελεγα....  
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Θα συμφωνησω γιατι ξερω οτι εχεις γνωση της Ελληνικης γλωσσας αλλα θα προσθεσω και των εννοιων και του χιουμορ!
    Φιλια αερικο μου.....σχολαω!
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....



    Δεν διαφωνώ για το "καφεδάκι" αλλά επειδή το έχω ζήσει από πρώτο χέρι έχω δει με τα μάτια μου οσφυοκάμπτες, ανδρείκελα και πουτανίζοντες να .............χύνονται σαν το λειωμένο μολύβι μόνο και μόνο επειδή εισέπραξαν ένα όμορφο χαμόγελο από μια όμορφη γυναίκα και να τρέχουν σα πουτάνες να εξυπηρετήσουν την κατάσταση. Και υπάρχουν πάρα πολλοί από δαύτους!
    Δεν διαφωνώ και με το υστερόγραφό σου. Η σύνδεση όμως μεταξύ γυναικείας πουτανιάς όπως την εννοεί η Astrovrοxi, και θηλυκής ευγένειας και γλυκήτητας, είναι ένα μεγάλο κεφάλαιο το οποίο θα προτιμούσα να το συζητήσουμε από κοντά....."στα επόμενα"....
     
  5. Ophelia1983

    Ophelia1983 Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Εγώ απλά μίλησα έτσι πριν για τις πιο ακραίες αντιδράσεις που είδα όσον αφορά κάτι το αθώο κατ'εμέ...

    Επειδή σήμερα έκανα δουλειές που περιελάμβαναν πολύ νέφτι κι έχω μαστουρώσει σας αποχαιρετώ προς το παρόν!
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Εγώ αυτό που ξέρω να πω είναι ότι, όταν μια γυναίκα μετράει σαν εμφάνιση όλοι θα τρέξουν να την εξυπερετήσουν και χωρίς να κάνει νάζια, χαμόγελα κ.λ.π., αν δεν μετράει άστα να πάνε....

    Π.χ., φανταστείτε μια λεπτή κούκλα, να την έχει πιάσει λάστιχο στον δρόμο πόσοι θα σταματήσουν να την βοηθήσουν και ας μην τους το ζητήσει και φανταστείτε μια υπέρβαρη άσχημη να έχει το ίδιο πρόβλημα και να ζητάει βοήθεια, πιστεύω ότι όλοι θα κάνουν πως δεν την βλέπουν.

    Οπότε παιδιά, ένα από τα συμπεράσματα ζωής που έχω βγάλει είναι ότι. Είσαι όμορφη; Αν ναι, όλες οι πόρτες θα ανοίξουν διάπλατα χωρίς να χρησιμοποιήσεις πουτανιές, νάζια κ.λ.π.
    Είσαι άσχημη; Αν ναι, θα βρεις σχεδόν όλες τις πόρτες κλειστές. Δυστυχώς ή ευτυχώς είναι νόμος ζωής!
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2011
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....



    Σωστό και αυτό.
     
  8. Ophelia1983

    Ophelia1983 Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Διαφωνώ! Έχω δει γυναίκα που μόνη της μου το έλεγε πως εμφανισιακά ήταν άσχημη αλλά είχε τέτοια προσωπικότητα που τους έπαιζε όλους στα δάχτυλα! Και όταν είδα τον άντρα της, νόμιζα πως είχε βγάλει φωτογραφία με γοητευτικό αστέρα του Hollywood! Και θυμάμαι που μου έλεγε την ιστορία για το πως τον γνώρισε και πως ήταν περιτριγυρισμένος ο τύπος από ένα σωρό γυναίκες τύπου μοντέλα και τελικά κατέληξε με αυτήν! Και είναι και από τους πιο καλούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει! Φυσικά... Λίγες σαν και αυτήν αλλά υπάρχουν!    
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....


    Δεν υπάρχει λόγος νομίζω να διαφωνείς σε γενικότερο επίπεδο επειδή αναφέρεις κάποια εξαίρεση.
    Έχεις δει την πραγματική γυναίκα του Σον Κόννερυ ( του σκωτζέζου ηθοποιού που ενσάρκωνε τον Τζέημς Μποντ) ?
    Εκείνος ίνδαλμα για εκατομύρια γυναίκες...!
    Εκείνη, ακόμα και εγώ ο ταπεινός, δεν θα την επέλεγα για γυναίκα μου όποιο και αν ήταν το μέγεθος της προσωπικότητάς της......
    Όταν εκλήθη από την Βασίλισσα ο Κόννερυ για να του δώσει τίτλο τιμής, κατά την τελετή, η γυναίκα του άγγιζε τα επίπεδα .........της Βασιλομήτωρος σε ομορφιά.....΄
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες
    Υπαρχουν απεριποιητες γυναικες

    πηγη:
    λογια της μαμας μου ...
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Θα διαφωνησω καλε μου.
    Περα απο την ομορφια που ολοι αναγνωριζουμε και θαυμαζουμε, υπαρχουν γυναικες οι οποιες ειναι απλα συμπαθητικες αλλα οταν τις γνωρισεις γινονται τοσο θελκτικες και ακαταμαχητες λογω της καυλας που εκπεμπει το μυαλο τους, του αερα τους, της γλυκας τους,της σοβαροτητας τους,του κυρους τους και για πολλα αλλα.
    Δεν προκαλει ολους τους ανδρες απλα ενας πολυ ομορφο μουτρακι κι ενα καλο βυζι και ενας ωραιος κωλος.
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....



    Eγω δεν θα διαφωνήσω καλή μου.
    Αλλά για την προαναφερόμενη για την οποία έγραψα (και σίγουρα και άλλες), όση καύλα και να εκπέμπει το μυαλό τους, όσο αέρα, γλύκα ,κύρος και πολλά άλλα να διέθεταν...........
    .....το αποτέλεσμα θα ήταν όχι απλώς να μην μου σηκώνεται........
    .......αλλά και να συρρικνωθεί κι όλας.......................