Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία πουτανιά....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 20 Δεκεμβρίου 2010.

  1. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γυναικεία πουτανιά....

    1.Κι όμως, αυτό ναι, ήταν άποψη περί αθώας γυναικείας πουτανιάς.
    2.Αν ήταν ομιλία σε συγκέντρωση φεμινιστριών θα ήταν μνημείο αγριότητος, αυτό είναι εντελώς ψιλικατζίδικο
    3.Λιθοβολισμού όχι γιατί αντιπαθώ αυτού του είδους τις πρακτικές, αλλά ΑΦΥΠΝΙΣΗΣ διότι οι μόνες γατούλες που έχουν λόγο ύπαρξης σε αυτό τον πλανήτη έχουν τέσσερα πόδια, ουρά, τρίχωμα και μουστάκια. Μόνο αντράκι πρέπει να είναι μια γυναίκα. Και για να επιβιώσεις έντιμα θες αρχίδια και όχι βυζιά.
    Τελικώς κατόρθωσα να μην ξεράσω. Την επόμενη φορά όμως δεν τη γλιτώνω.
    Να σε ξυλοφορτώσω δεν επρόκειτο, γιατί το θέμα δεν είναι προσωπικό και γιατί είναι κι αυτή η ρημάδα η οθόνη στη μέση που με εμποδίζει.

    Αν όντως αναχαιτίζω ολόκληρο στρατό μόνη μου μπράβο μου και μερσί για τη φιλοφρόνηση. Δεσμεύομαι στο εγγύς μέλλον να βελτιωθώ και να τρομάζω και τα παιδάκια στο δρόμο.
     
  2. darksoul

    darksoul Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    η πουτανια ειναι στη ψυχη. οχι στο φυλο και μαλλον ουτε στο σωμα...
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    την ώρα που διάβασα το νήμα είδα 55 απαντήσεις + μια η αρχή = 56.
    Από τις 55 οι 20 είναι της νηματοθέτριας.
    Που σημαίνει πάρα πολλά...
    Διάβασε, ω νηματοθέτρια, τις 20 απαντήσεις σου και πες μας...
    Αν τις είχε γράψει κάποιος άλλος, πώς θα τον χαρακτήριζες?
    Κι αφου τον χαρακτηρίσεις κρατα το για πάρτη σου, απλά θυμήσου πως η πρακτική βδσμ άλλοτε, ήταν η δημόσια αυτοκριτική στην εξορία και η παραδειγματική λησμοσύνη ή και εκτέλεση.
    Τυχερή είσαι.....
    ΥΓ : Δεν θέλω απάντηση....
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    21...!
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    η μιζέρια της ενακπλήρωτης επιθυμίας

    η κρυφή οργή κάτω από το βαμμένο με φωσφοριζέ πορτοκαλί στριφνό χειλάκι αυτής που τα κάνει όλα τέλεια

    η ανάγκη για συνεχή πρόκληση των άλλων τσαλαβουτώντας στα ρηχά με σκοπό να πιτσιλίσει όσο γίνεται περισσότερους, ώστε να είναι αντιληπτή

    αυτό είναι για μένα η πουτανιά γενικώς και αν περάσατε τα παραπάνω για ad hominem σχόλια σε ένα θέμα τόσο κοινότυπο ώστε να μη σηκώνει επιχειρήματα, δεν φταίω εγώ ... 

    @ ariadni, να σαι καλά αλλά τί σχέση έχει ο φάντης με το ρετσινόλαδο; τες πα, την έχω πατήσει κι εγώ

    @ Storm, καλά, εντάξει, είπαμε, είναι ανάγκη κι εσύ να προκαλέσεις ψυχολογικό τραύμα σε κοριτσάκι δέκα χρονών; Και γιατί τρόποι τσολιά και αυτοί στερεότυπα είναι, μια στάση που να είναι αποτελεσματική στο περιβάλλον χωρίς να χαντακώνει τη γυναίκα δεν υπάρχει; μεταξύ πουτανιάς ή "πουτανιάς" και τσολιά κι εγώ τον τσολιά θα έκανα, αλλά στο τέλος της ημέρας ένιωθα σα να είχα φάει ξύλο, ακόμα και όταν είχα δείρει...

    @ elfcat, ε ναι, νισάφι πια!
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    διαβαζοντας ολο το νημα μου ηρθε στο μυαλο μια εκφραση των εφηβικων μου χρονων

    ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ

    καλημερα σας ημερα που ειναι σημερα ....
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    atrovroxi, γιατί προσπαθείς να μας πείσεις ότι η πουτανια καλά και σώνει είναι χαριτωμένη?
    δεν είμαστε όλες οι γυναίκες ναζιάρες, ούτε κάνουμε τα γλυκά μάτια στους γύρω μας.
    προσωπικά, ήμουν πάντα αυστηρή όχι μόνο με τους υφισταμένους μου, αλλά και με τους συναδέλφους στο ίδιο επίπεδο με μένα και πολύ περισσότερο με τους προϊσταμένους και τους πελάτες και πίστεψέ με ότι διαχειριζόμουν συμβάσεις πολύ μεγάλων οικονομικών ποσών. θεωρούσα όμως ότι η πουτανιά το μόνο που θα έκανε ήταν ζημιά.
    δε θα σχολιάσω άλλο σ' αυτό το νήμα, γιατί το θεωρώ άσκοπο
    μην απαντήσεις σε παρακαλώ και πολύ περισσότερο σταμάτα να θεωρείς ότι σου κάνουμε προσωπικές επιθέσεις.
    είναι δικαίωμά σου να έχεις την άποψή σου κι εμείς τη δική μας!
     
  8. Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....



    Θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΩΣ με την thaleia και αυτή η άποψη με εκφράζει

    Επίσης θα ξαναθυμίσω μια παλιά απάντησή μου περί πουτανιάς, όπου είχα ταυτίσει τη συγκεκριμένη λέξη καλοπροαίρετα με την γυναικεία τσαχπινιά
     
  9. Assamite

    Assamite Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    α) Η πουτανιά δεν είναι μόνο γυναικείο χαρακτηριστικό, εξού και το "πουτανιές στην πουτάνα;"
    β) Αν μια γυναίκα δεν έχει μέσα της και λίγο πουτανιά, τι να την κάνεις.

    Εγώ την χαίρομε.
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Αφιερωμένο προς όλες τις εργάτριες... του σεξ... 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Η Μέρκελ, μας κάνει πουτανιές και ναζάκια μπας και δει χαρά στα σκέλια της από κανένα τσολιά... 


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Eν κατακλείδι είναι ένα πολύ ενδιαφέρον νήμα γιατί έχει τα απαραίτητα συστατικά για μια κωμωδία παρεξηγήσεων.
    Την απαραίτητη ασάφεια στην αρχή του, με την σωστή δόση πρόκλησης ώστε να παράγει πολλές απαντήσεις.
    Θέμα πιασιάρικο που προκαλεί τοποθετήσεις κάθε είδους, ανάλογα με τα βιώματα του γράφοντος, στα όρια του "άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε"
    Που συνεχίζοντας αναγκάζει όσους/ες γράφουν να τσιμπάνε εκεί που πονάνε, καταθέτοντας το προσωπικό τους στίγμα, με τις αδυναμίες, τα απωθημένα τους και τα καλά τους στοιχεία "φόρα παρτίδα", ασυστόλως και με αφοπλιστική ειλικρίνεια, έτσι ώστε να ξεχωρίζει η "ήρα απ' το στάρι" με απίθανη ευκολία από ένα παρατηρητή.
    Πολύ εξυπηρετικό...
    Πολύ θα ήθελα να το δω, σαν σύγχρονο θεατρικό boulevard...