Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γύμνια..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 25 Φεβρουαρίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γύμνια - Ερμηνεία Ονείρου

     


    Αν δεις στο όνειρό σου ότι δεν φοράς ρούχα, είναι προμήνυμα για σκάνδαλα και επιπόλαιες συναλλαγές. Αν ονειρευτείς τους άλλους γυμνούς, σημαίνει ότι κάποιος θα προσπαθήσει να σε πείσει να εγκαταλείψεις το σωστό δρόμο του καθήκοντος και ασθένειες θα συμβάλουν στην αποτυχία. Αν ονειρευτείς ότι είσαι ξαφνικά χωρίς ρούχα και προσπαθείς να σκεπάσεις τη γύμνια σου, σημαίνει ότι επιδίωξες απαγορευμένες απολαύσεις, αντίθετες με τα ευγενικά σου αισθήματα και προσπαθείς τώρα να επανορθώσεις. Όταν μια νέα κοπέλα ονειρευτεί ότι θαυμάζει τα κάλλη της, είναι σημάδι ότι παρ’ όλες τις νίκες που θα της δώσει η ομορφιά της, δεν θα μπορέσει να κερδίσει την εκτίμηση των θαυμαστών της. Αν ονειρευτεί ότι είναι κακοφτιαγμένη, σημαίνει ότι σκάνδαλα θα της χαλάσουν την υπόληψή της. Αν δει ότι κολυμπά γυμνή σε καθαρά νερά, η φύση θα την εκδικηθεί με αρρώστια και απώλεια ομορφιάς. Αν δει άντρες να κολυμπούν γυμνοί, σημαίνει πολλούς θαυμαστές.
     
  2. για το μονο που δεν ντρεπομαι και δεν θα ντραπω ποτε ειναι το σωμα μου οχι γιατι εχω το πιο καλιγραμμο κορμι οχι γιατι ειναι αψεγαδιαστο...οχι γιατι ειναι νεο.. οχι γιατι εχω αλαβαστρινο δερμα αλλα γιατι απλα πολυ απλα ειναι δικο μου ειμαι εγω........... και οποιος με θελει να με θελει για το πως σκεφτομαι μιλαω φερομαι και ξερω να δινομαι και οχι για το υπεροχο κορμι μου............. δεν ειμαι υλη ειμαι κρεας ,ειμαι ψυχη οντωτητα ..........οποτε δεν με νοιζει αν εχω ραγαδες αν εχω λιγα κιλα παραπανω αν εχω καποιο σημαδι...................... δεν ντρεπομαι να εμφανιστω γυμνη μπροστα σε καποιον αν αυτος ο καποιος ξερει να εκτιμα εμενα και οχι μονο την υλη μου......δεν ειμαι κρεας....κανενας και καμια δεν ειναι κρεας......ολοι εχουμε τα υπερ και τα κατα μας.....
     
  3. xarkias

    xarkias Regular Member

    γιατι γραφουμε για εσωτερικη η εξωτερικη γυμνια?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. xarkias

    xarkias Regular Member

  6. μαλλον...καταλαβα καλα οτι ειναι μονο για διανουμενουε/ες
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    δλδ? 8α μπορούσες να το αναλύσεις περισσότερο?
     
  8. xarkias

    xarkias Regular Member

    καθρεπτης..!?

     
  9. ??????????????
     
  10. xarkias

    xarkias Regular Member

    στο μελλον.........!
     
  11. στο μελλον??
    .........δλδ??
     
  12. xarkias

    xarkias Regular Member

    αν καταλαβενες θα............αλλα μαλλον οχι....!!!?