Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος magda37, στις 1 Απριλίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kali crow

    kali crow Guest

    ωπα...απο ετσι θελω κιεγω.....     
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σωστή!!! Το ξέρει ο εν λόγω Αφέντης;
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    ο δικος μου? 
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ο δανειστής.
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    ε αφου το λεει...με εντολη του δανειστη μας προτεινει αυτο....
     
  6. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ

    ανεξαρτητα απο το στατους αγαπητη naida....!!!
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    α) ο δανειστης ειναι πολυ σιγουρος οτι θα του επιστρεψουν τα δανεικα .... αρα τα δανεικα δεν αξιζουν ...
    β) ο δανειστης αδιαφορει αν θα του επιστραφουν τα δανεικα .... αρα τα δανεικα δεν αξιζουν .....
    γ) τα δανεικα ειναι τοσο αφωσιομενα στον δανειστη (γι αυτο και τοση σιγουρια) που για τον δανειζομενο δεν θα εχουν καμια αξια ...

    με αλλα λογια δεν φτιαχνετε του υποψηφιου δανειζομενου μια ωραια λαχταριστη μακαροναδα , ετσι με κιμα και τριμμενο τυρακι να τον περιποιηθειτε αφου θελετε να κανετε δωρακια ? .....
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Πρόκειται περί δανεισμού με τη μορφή χορηγίας ή ορθοδόξου κατά το συναλλακτικό ήθος, ήτοι με δόσεις, επιτόκιο, ληξιπρόθεσμες οφειλές και τα συμπαρομαρτούντα;
    Για πόσο χρόνο ακριβώς;
    Γιατί 'όποιος ή όποια'; Ζευγάρια αποκλείονται;
    Η προσφορά καλό θα ήταν να επαναληφθεί σε λιγότερο πονηρή ημερομηνία.
    Η παράκαμψη των συγκεκριμένων προτιμήσεων, αφορά και πρόσκαιρο 24/7;
    Τέλος, η ιδέα της εκχώρησης αποτυπώνεται άραγε από τη θεώρηση του MasterJP - είναι δηλ. εκπαιδευτική παραχώρηση, δοκιμασία ορίων, ποινή ή απλό καπρίτσιο του ζεύγους;
    Ποιές δεσμεύσεις μεταξύ των αρχικών εταίρων μεταφέρονται και στον δανειολήπτη;
    Ο δανεισμός είναι συνήθης πρακτική αλλά τούτη η αναγγελία είναι ασυνήθιστη, ίσως απλώς άτεχνη.
    Εφ' όσον είναι ειλικρινής, είναι ενδιαφέρουσα.
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Μα να σου χαρίζουν τον γάϊδαρο, μα να τον κοιτάς και στα δόντια...

    Και μην ξαναζητήσεις την Ασημούλα. Αποδεικνύεται εξαιρετική σκλάβα. Αρμέγω καθημερινώς και ουδέποτε σταμάτησε να κατεβάζει γάλα.
    Άσε δε που σκέφτομαι να την χρησιμοποιήσουμε για "ρομαντική" ταινία. Δες δείγμα. Θα κάνει πάταγο.

    http://www.xvideos.com/video5826/Milk_fountain
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Οι τραπεζες δανειζουν με τοκο...
    Οι αφεντες;
    Και ποιο ειναι το επιτοκιο;
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Αγαπητέ underherfeet
    μη σε παρασύρει το ψευδωνύμιο σου. Η πάνω από εσένα είναι συνεργός του αγαπημένου της στην απαγωγή της αγαπημένης μου αιγός και μνηστής Ασημούλας. Αυτοί οι δύο εγκληματίες σου παίρνουν επιτόκιο δίχως να σου δανείσουν τίποτα - αν δεν παραχωρήσουν εν αγνοία σου εσένα τον ίδιο σε κάποιον ακόλαστο πορνοβοσκό. Κάνε μου τη χάρη, φίλε μου, να της υποβάλεις μήνυση - κατά την προτροπή ενός άλλου νήματος. Αν χρειαστείς νομική βοήθεια, στη διάθεση σου!
    Εγώ τους έχω εγκαλέσει κατά το παρελθόν, αλλά τους προστάτευσε το παραδικαστικό τους αχρείους θεομπαίχτες.
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ

    Περιοχή Μακεδονία? Ανω Μακεδονία ή κάτω Μακεδονία?
    Ελληνικά μιλάει ή Μακεδονίτικα με καταλήξεις -ιτς..
     
Thread Status:
Not open for further replies.