Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι αφελής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lil star, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. lil star

    lil star New Member

    @margarita_nikolayevna Το αρκετά σημαντικό ερώτημα του γιατί εξαφανίστηκε, θα μείνει αναπάντητο  
    Όποιος και να είναι ο λόγος όμως, η πραγματικότητα είναι μια  
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Συμφωνώ  
    Παραμένει η ωραία ανάμνηση και εμπειρία! Κέρδος είχες  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @lil star

    Eξαφανίστηκε γτ ήθελε να εξαφανιστεί, ( χωρίς λόγο ) δεν το σκέφτηκες αυτό;
     
  4. lil star

    lil star New Member

    @Madeleine Rk Χωρίς να έχει σημασία ο λόγος πλέον, ακόμα και το "ήθελε να εξαφανιστεί" σαν λόγος μου ακούγεται  
     
  5. Ερατώ

    Ερατώ Guest

    Σίγουρα ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός..όπως και οι χρονικές συγκυρίες του τότε είναι αρκετά διαφορετικές με τις δικές μου σημερινές..
    Η καθημερινή ρουτίνα του χρονοβόρου σχολικού ωραρίου που ξεκινούσε νωρίς το πρωί και συνεχίζονταν με γλώσσες,φροντιστήρια και ωδεία αρκετές φορες μέχρι αργά το βράδυ αναζητούσε κάποιο φαντασιακό ζωτικό χώρο ονείρων μέσα απο την μικρή "απόδραση" του διαδικτύου η οποία συχνά λειτουργούσε σαν ένα μουσικό ιντερμεδιο στα καταναγκαστικά έργα της υποχρεωτικής εκπαίδευσης και σαν μια βαλβίδα ασφαλείας στα ακροβατικά των ρεκορ επιτυχίας και υποχρεώσεων.

    Πλέον η φοιτητική ζωή έχει πιο χαλαρά ωράρια..πιο εξειδικευμένου ενδιαφέροντος μαθήματα και λιγότερους συγγενείς πλησίον να εικάζουν τάχα πως θα μπορούσαν να σαμποτάρουν με κάποιο τρόπο εκείνα τα Σαββατικάτικα ραντεβού μας στη ροτόντα..
    ..οπότε μολονότι η ανάγκη για επικοινωνία παραμένει ίδια..οι παράμετροι αλλάζουν όπως και τα δρομολόγια των τρένων αλλάζουν..

    Η αλήθεια είναι όμως πως σε αυτά τα θέματα,δεν υπάρχουν συνταγές
    ..είναι αλήθεια πως η ευτυχία,μετριέται μόνο στη στιγμή..
     
    Last edited by a moderator: 7 Οκτωβρίου 2015
  6. Είναι αλήθεια πως το διαδίκτυο έχει και μια κάποια απροσδιόριστη γοητεία.

    Προχθές απήλαυσα την δημιουργική φαντασία του συνομιλητή μου.Μου μιλούσε για μια ρομαντική βόλτα ελέυθερης ιππασίας στο δάσος του Σέιχ Σου..
    Ήταν μια κουβέντα φυσιολατρική και φυσιολογική που ξεκίνησε απο την χρήση των μαστιγιων και κατέληξε στο ομιχλώδες και βροχερό τοπίο..με φόντο εμάς,τα άλογα..
    και τη βρόχα που έπεφτε Straight Through..στο δάσος του Σειχ Σου..
    Αργά το βράδυ κάθως σέρφαρα στα διαδικτυακά όμβρια ύδατα εικόνες απο τη φυσική ομορφιά του δάσος του Σειχ Σου,μου έβγαλε κάτι περίεργες πληροφορίες για έναν Δρακο και άλλους δυο Δρακους πιο κάτω στα αποτελέσματα και η φάτσα του ενός κάτι μου θύμιζε..
    κάπου τον είχα ξαναδεί να συμπληρώνει κάποιο άβαταρ.
    Α ναι,στο νήμα εδώ.Έγραφε για τη δυναμική του τετ-α τετ των ιντερνετικων συναντήσεων.
    και λεγότανε Μπέσκος λοιπόν ο Δράκοντας,ενώ εγώ προς στιγμήν νόμιζα πως εικονίζονταν στο αβαταρ,κάποιος ακαδημαικός ή φιλόσοφος ή καλλιτέχνης ή κάποιος επιφανής διανοούμενος τελοσπάντων,απο αυτούς που είθισται να συχνάζουν εις στα BDSM foroums.

    Ο Μπέσκος γεννήθηκε το 1946 στην Κυπαρισσία και την εποχή των εγκλημάτων του έμενε στον Νέο Κόσμο, όπου διατηρούσε και το φυσιοθεραπευτήριό του. Ήταν αυτό που λέμε «υπόδειγμα», σε όλους τους τομείς: καλός οικογενειάρχης, άριστος σύζυγος και πατέρας, χαρισματικός θεραπευτής, αγαπητός μεταξύ συγγενών και φίλων. Αυτά Δευτέρα με Παρασκευή.
    Τα Σαββατοκύριακα μεταλλασσόταν στον βιαστή και δολοφόνο που καραδοκούσε για γυναίκες, είτε πόρνες τις οποίες «ψάρευε» ως πελάτης, είτε άλλες που με βία έβαζε στο αυτοκίνητό του, ένα μπλε Ωτομπιάνκι. Όπως και νάχει η τύχη τους ήταν κοινή: τις οδηγούσε σε ερημική τοποθεσία, περνούσε ένα σχοινί στο λαιμό τους και το έσφιγγε μέχρι να χάσουν τις αισθήσεις τους και, στην συνέχεια, τις βίαζε. Η χρήση βίας δεν ήταν, πάντα, αναγκαία: ο Μπέσκος ήταν βίαιος γιατί το απολάμβανε.
    .... ο Μπέσκος έβγαλε από την τσέπη του ένα σχοινί και της το πέρασε στον λαιμό ενώ την φίμωσε με λευκοπλαστ. Η κοπέλα αντέδρασε κι άρχισε να μάχεται για τη ζωή της. Σε κάποια στιγμή κατόρθωσε ν’ απαλλαγεί από το λευκοπλάστ κι άρχισε να καλεί σε βοήθεια. Τότε ο Μπέσκος άρπαξε ένα κουκουνάρι και της το σφήνωσε στο στόμα. Η Μπατζίκα πέθανε από ασφυξία. Το πτώμα της ανακαλύφθηκε από έναν κηπουρό.
    .... αλλά αντί για κουκουνάρι έχωσε στο στόμα της Κολιοπούλου το σουτιέν της.
    Σε όλα τα περιστατικά το modus operandi ήταν το ίδιο: σχοινί στο λαιμό, δέσιμο των χεριών πίσω, πρόκληση αναισθησίας και βιασμός.


     
     
    Last edited by a moderator: 8 Οκτωβρίου 2015
  7. brenda

    brenda FU very much

    Άντε ρε γαμώτο κι εγώ έλεγα τι στο καλό μου θύμιζε αυτή η φωτό!!!!!
    Ααααααααα, ρε @patras dragon φωτιές που άναψες...  
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Ισχυει, ειδικα αν η Ανωτερα Βια αναφερεται στην ανακαλυψασα το cyberκαυλαντιζειν γυναικα του.
     
  9. ismini

    ismini New Member

    χαχαχα Α! Έγινε ευρύτερα γνωστό. Status σαδιστής, αυτό τα λέει όλα! «Να βρεθούμε» αλλά «είμαι ο φόβος σου» ομαδικό εγκεφαλικό σαδισμό κάνεις; Τι άτομο είσαι εσύ; @patras dragon αν σου πω πόσο μου θυμίζεις έναν συμμαθητή που είχα στο δημοτικό! Ήταν ένα όργιο! Μέχρι και φωτιά είχε βάλει στην τάξη! Οι φρικο-φωτογραφίες σου μου θυμίζουν τις ζωγραφιές του. Εγώ σπάω πλάκα πάντως και καταλαβαίνω το χιούμορ σου. Θα πέσει πολύ γέλιο, καλοπροαίρετα πάντα εντάξει. Αλήθεια γιατί τον Μπέσκο κι όχι τον Παπαχρόνη;
     
  10. Joachim

    Joachim Guest

    Ποτέ δεν είναι αργά να γνωρίσεις έναν Ιωακείμ.
    Χρειάζεται όμως τόλμη και όχι φοβίες λόγω απειρίας,ξερολισμού και άγνοιας.
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ας μη πολυλογουμε....υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    @Koproskylo είσαι η λύση για το πρόβλημα του χρέους     Η ελπίδα για την χώρα. Εχεις πολύ ψωμί    
    Λοιπόν, κάνε μια πράξη αγάπης για την πατρίδα σου. Δώρισε το σπέρμα σου στην τράπεζα σπέρματος. Τιναξε την μαιμού 2 φορές την ημέρα για δυο μηνες και βάλτα στο μπωλάκι.
    Να γκαστρωθούν καμια 50 αρια κορασίδες που ψάχνουν να δούμε προκοπή.

    Μετά από 50 χρόνια, τα βλαστάρια σου θα καθαρίσουν. Ενας θα φτιάξει μια γκουκλε, αλλος μια Sony, άλλος μιας Ακτωρ και άλλος μια Gazprom. Πιτα - πιπα και πινκ - πονκ θα τους πάμε   τους Ευρωπαίους.

    Στην καραπουτσακλάρα μας Κυριοι . Δεν θέλουμε χάρισμα του χρέους. Θα σας το πληρώσουμε σε βάθος 50ετιας!

    Υγ : @conner , πολιτικέ εσυ σουπερσταρ, ο @Koproskylo είναι η ευκαιρία σου να γίνεις πρωθυπουργός       με 40ετες - 50ετες πλάνο. Ψηστόν και με λεφτά, για την Ελλάδα ρε γαμωτο   Σωσε μας  
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2015