Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι αφελής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lil star, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. E-stella

    E-stella Guest

    αιωνία Του η μ-νήμα

    (αναστενάζουνε τα φόρα)
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Στεναχωριέμαι όταν τα λαβ στόρυ δεν έχουν καλό τέλος  

    ...Μόνο στο τέλος του Τιτανικού χαμογέλασα λίγο,
    που για την υπόλοιπη ταινία δεν θα ξαναεμφανιζόταν ο ΝτιΚάπριο
     
  3. lil star

    lil star New Member

    @lizard_ @Elena_gr Κι εγώ την ίδια απορία έχω με εσάς, με τη διαφορά όμως ότι επειδή αναρωτιόμουν για πολύ καιρό, προσπαθώ να το αφήσω. Απάντηση δε θα πάρω από κανέναν ούτως ή άλλως   'Οσο για αυτό που λες @Elena_gr περί επιστροφής του, χειρότερα νομίζω θα είναι τότε. Για πολλούς λόγους.

    @Koproskylo Τα λαβ στόρυ σε στεναχωρούν. Κρίνοντας από το avatar σου, τα γαβ στόρυ τα λατρεύεις. hashtag κακό hashtag χιουμορ hashtag Κυριακή  
     
  4. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Θα βρει τον δρομο της επιστροφης για μενα ειναι σχεδον σιγουρο. Οταν ερθει εκεινη η ωρα ομως το θεμα ειναι εσυ να μην εισαι εκε
     
  5. lil star

    lil star New Member

    @Elena_gr Δεν μου είναι εύκολο να καταλάβω την σιγουριά σου. Είμαι περίεργη να μάθω που βασίζεσαι. Θα μπορούσες να μου πεις;