Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι αφελής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lil star, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. Χανιώτικοι λουκουμάδες ο Θανάσης.
    Σπιτικά Κανόλι από τον Τενέμπρα
    Toύρτα παγωτό Cookies Seirios
    Λιγμένη σοκοφρέτα Κοπρόσκυλο
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δίκιο έχεις, ανάλογα αν η πατάτα είναι Βέλγικη, ισπανική ή χιλιάνικη. Ή αν σου αρέσουν οι συντηρητικές αηδίες που το παίζουν "γεύση" και καλά.
    Οι γεύσεις απ' τα ανθρώπινα πατατάκια είναι πάνω κάτω οι ίδιες μ' ελάχιστες παραλλαγές.
    Να είναι 5 βια 10? Άντρες και γυναίκες.
    Και πριν επαναστατήσουν οι απανταχού ξεχωριστοί/ες, να είναι ξεχωριστοί/ες και ύψιστοι/ες για κείνους/ες που τους/τις γνωρίζουν, τους/τις ζουν και τους/τις χαίρονται.
    Εγώ είμαι ένα απ' τα κλασικά ανθρώπινα πατατάκια που κυκλοφορούν έξω με τις χιλιάδες ( μάλλον ψιλό ruffles απ' τις ρυτίδες και τα γεράματα χαχα ).
    Ως προς τον Άγιο Βασίλη, τον είδα να βουδουσουμιάζει μια νοικοκυρούλα, ενώ του έβαζε γάλα και μπισκότα κοντά στην καμινάδα. Δεν μπορείς να τον πεις Άγιο  
     
    Last edited: 4 Οκτωβρίου 2015
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Τι μαθαίνω...

    Μαγειρείο το νόμιζα. Πατσά και τέτοια είχα ακούσει  
     
  4. Άλλη μια φορά....
    Βλακεία δεν το λες.....
    Συναισθηματικό μαζοχισμό με άγνωστο Ψι που σου "κούμπωνε"
    και χάθηκε σαν τον James Bond σε God Save the Queen αποστολή.
    Πολλές "πάσχουν" από αυτό, τις τρέφει ένας συναισθηματικός μαζοχισμός ακόμα και με αγνώστους, αλλά όπως έχει πει κι ενας φίλος μου συγγραφέας.....
    "Let them cry their guts out... they feel great inside them after  "
     
  5. επανήλθα.
    η διάθεσή σου μοιάζει απολογητική.
    όχι, λοιπόν, δε φταις εσύ που εξαφανίστηκε.
    κάποιοι άνθρωποι συνηθίζουν κι επιμένουν να εξαφανίζονται σ εκείνο ακριβώς το σημείο που η ομορφιά δεν αντέχεται άλλο πια και γίνεται αβάσταχτη.
    πονάει σαν την Ποίηση.
    μην απολογείσαι που τον αναζητάς.
    να είσαι σίγουρη πως θα επιστρέψει, πάντα επιστρέφουν.
     
  6. Ο "λακαμάς" που στο πε μάλλον συχνάζει στο ΑΥΤΟΦΩΡΟ (πατσατζίδικο στην Αλεξάνδρας)  
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    ...καταπληκτική κοτόσουπα!  
     
  8. Ναι κοτόσουπα από λακαμά "Αυτόφωρο".
    Οι γνώστες γνωρίζουν πως η καλύτερη στην Αθήνα φτιάχνεται στην "Κανέλλα" (Γκάζι)
    ... με κοτόπουλο  
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Δεν έχω φάει σούπα εκεί, έχω φάει σουτζουκάκια  Αλμυρά! Και περίμενα 40'.

    *αφού νόμισα πως πέθανε ο μάγειρας (οντόπικ)
     
  10. Guess what... από τον πεθαμένο μάγειρα θα τα έφτιαχναν  
     
  11. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    αντοχη παντως εχεις μπολικη!!!
     
  12. Kάτι ξε...κάτι ξε....