Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω πραγματικό σκλαβο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 19 Απριλίου 2022.

  1. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Φυσικά και μπορώ! Το θέμα είναι να θέλω εγώ όταν βλέπω πολύ αντίσταση ξενερώνω μετά κ δεν θέλω θέλω να θέλει ο άλλος να μου υποταχθεί να τον βλέπω να γουστάρει να γίνεται σκουπίδι μπροστά μου να τον υποτιμάω
    και να τον ειρωνεύομαι να με κάνει να θέλω να τον χτυπήσω όχι να Μ στέκετε απλά ακίνητος και να περιμένει πότε θα το κάνω
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα μπερδευτεί ακόμα περισσότερο, χμμμμ τι θέλετε, ξέρετε;  
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Βρε ποιον μου θυμίζει, ποιον μου θυμίζει...
     
  4. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Δύο από τις αιτίες που, όπως δηλώνετε, σας ωθούν να παραμείνετε idle:
    αντιστοιχούν σε εκ διαμέτρου αντίθετες συμπεριφορές, δίνοντας την εικόνα πως σας είναι απαραίτητο ένα Goldilocks principle για να μπορέσετε να λειτουργήσετε, και -εν πάσει περιπτώσει- με αυτή τη δυνατότητα λειτουργίας άμεσα εξαρτώμενη από αυτόν που υποτίθεται πως ακολουθεί!

    Ειδικά για το τελευταίο, και επάνω στην συζήτηση του "θέλω και μπορώ", καλό θα ήταν να ξανασκεφτείτε και να εστιάσετε επάνω σε αυτό που γράψατε:
    και να δείτε ποιόν ρόλο αποδίδει σε ποιόν, όσον αφορά στην κυριαρχία.
     
  5. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Όταν βλέπω πολύ αντίσταση είπα ξενερώνω άλλο πολύ άλλο καθόλου! Προφανώς Με ξενερώνει και το καθόλου διότι δεν είναι καθόλου παιχνιδιάρικο.
     
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Κατανοητά, ήδη από την πρώτη φορά, τα όσα επαναλαμβάνετε.
    Η κατανόηση όσων συνάγονται εξ αυτών, ίσως βοηθήσει στο αρχικό σας ερώτημα...
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    θα παει ο σκλαβος και θα κανει μυνηση ?και τι θα πει?η αφεντρα μου με εδειρε?μπορεις να του το πεις ..οι πρωτες μερες θα ειναι δυσκολες οσο δεν φανταζεσαι αν δεν μπορεις φυγε τωρα
     
  8. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    η πρωτες μου εμπειριες ηταν σαν υπο στα 26μου περιπου.την πρωτη φορα αυτα που μου εκανε δεν νομιζω να τα εχουν περασει πολλοι......οταν τελειωσε μου πε σε γουσταρω σαν τρελη για αυτο στα κανω ..κι οχι μονο το ελεγε αλλα το εδειχνε ...με εκανε να αντεξω και να συνεχισω .η αληθεια ειναι οτι στο ξυλο εβαζε κ λιγο φρενο οταν εβλεπε οτι δεν αντεχα.να θυμασαι η αρχη ειναι το παν.βεβαια εμαθα πως νοιωθει η σκλαβα/βος κ γενικα οι υπο οταν εχεις το πανω χερι και τον ελεγχο τους
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Όταν ψάχνεις σκλάβο με χαρακτηριστικά και θέλω φετιχιστή, ή θα βρεις φετιχιστή ή δε θα βρεις τίποτα. Δεν είναι κακό, το έχω πάθει κι εγώ μια φορά που έψαχνα παϊδάκια σε πιτσαρία.

    Αυτή η κατά δήλωσή ικανότητα καλό είναι να μη γίνει μόδα, ναι;
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Η αλήθεια είναι ότι εμένα μου έφερε στο μυαλό το "Πού να βρω γυναίκα να σου μοιάζει"...
    Συγγνώμη, troll mode off  
     
  11. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    μ' αυτά και με τούτα άνετα τρελαίνετε έναν σκλάβο αλλά εξ ίσου άνετα μπορεί να σας τρελάνει κι ένας Kinky
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2022
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Αυτό ακριβώς! Τίποτα άλλο...